Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Końskowola: Remont idzie wolno. Zdążą?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2017 r. o 11:15 Powrót do artykułu
mieszkam w Młynkach nie wiem dlaczego samorząd oraz wójt gminy końskowola wygłasza takie słowa pod adresem wykonawcy. my wszyscy mieszkancy cieszymy sie ze droga została zakfalifikowana do remontu i pozwulmy chlopakom ja wykonac. sami wiem jaka pogoda byla i trzeba sie postawic w ich sytuacji ze nie da sie dobrze wykonac prac w deszcz i dlatego solidnos i precyzja wifdziana jest pod kazdym wzgledem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogoda w ostatnim czasie jest faktycznie deszczowa, ale prace rozpoczęły się pół roku temu kiedy było słonecznie i pogodnie do października. A wówczas wykonawca był widywany na tym odcinku niestety żadko w ciągu każdego tygodnia . Nie mieszkasz na żyrzyńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gmina w Konskowoli ma takich rzadzacych jak piszacy komentarze to nie zdziwie sie,ze inwestycja bedzie lekko opozniona.Z tego co wiem obwodnica Pulaw bedzie oddana na koniec kwietnia przyszlego roku to i odcinek z Konskowoli do obwodnicy tez sie przyda chcacym poszalec po dobrej drodze asfaltowej do Pulaw czy Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka kuźwa pogoda?!! Temperatury poniżej -10 stopni spadły w lipcu czy deszcze monsunowe krążyły nad Końskowolą przez całe tygodnie? A może Maria szalała? Ktoś źle rozpisał przetarg, nie wskazując doświadczenia i jakości wykonywanych robót przez wykonawcę. Blokować takich partaczy to znikną z rynku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od poniedziałku do piątku jeżdżę tędy do pracy i wkurza mnie oczekiwanie na sygnalizacji i tłuczenie auta po dziurach!Jednak myślę że warunki pogodowe były skrajnie złe i robota się opóźniała więc nie należy krytykować wykonawcy.Jednym słowem myślę ,że warto poczekać a efekt będzie piorunujacy ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARTYKUŁ POMÓGŁ ZACZELI LAĆ ASFALT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdąnrzom w terminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra firma robi inwestycje w terminie a nie popeline jesteśmy jako mieszkańcy zadowoleni z tempa i fachowości nawet w nocy pracuja a wy niedowiarki schowajcie sie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...