Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
makabra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W biednej lubelszczyźnie, gdzie o pracę jest ciężko, to już chyba nie dziwi, albo się wieszają albo pod pociAg rzucają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam ich, cóż takie skutki długotrwałego picia wódki i ćpania!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO MOZLIWE ZE NA LUBELSZCZYZNIE MIESZKA NAJBOGATSZY PO SEL A NA LUBELSZCZYZNIE SIE LUDZIE Z ROZPACZY WIESZAJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
W biednej lubelszczyźnie, gdzie o pracę jest ciężko, to już chyba nie dziwi, albo się wieszają albo pod pociAg rzucają
No bo w bogatej Ameryce, to nikt się nie wiesza... Jeśli ktoś chce pracować, to nawet na Syberii znajdzie pracę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABA napisał:
JAK TO MOZLIWE ZE NA LUBELSZCZYZNIE MIESZKA NAJBOGATSZY PO SEL A NA LUBELSZCZYZNIE SIE LUDZIE Z ROZPACZY WIESZAJA
Jak czytam takie dyrdymały to czarna rozpacz mnie ogarnia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kacha25 napisał:
znałam ich, cóż takie skutki długotrwałego picia wódki i ćpania!!!!!!!!!!!!!
no raczej tak by to wygladalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burak ze wsi napisał:
No bo w bogatej Ameryce, to nikt się nie wiesza... Jeśli ktoś chce pracować, to nawet na Syberii znajdzie pracę!!!
wiesz co, przestań opowiadać bajki, mam 54 lata i już drugi dzień płacze z powodu pracy, co mam zrobić, wyjechać na syberie i umrzeć z głodu czy założyć sobie sznurek, bo w tym wieku po 34 latach uczciwej pracy człowiek nie sobie podarować, że jest traktowany jak śmieć. Wyjazd jest dobry dla młodych, nie przeczę, też może wyjadę jak będę mieć na podróż, ale po jakiego grzyba przepracowałam tyle lat uczciwie, to boli.... strasznie .... i byc jeszcze tak traktowanym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kacha25 napisał:
znałam ich, cóż takie skutki długotrwałego picia wódki i ćpania!!!!!!!!!!!!!
chyba słabo znałas młodszego z nich bo on nigdy nie ćpał itd.owszem wódka sie zgadza ale nie wiem co miałas na mysli piszac długotrwałego...wiec nie pisz bzdur nie znajac prawdy i danej osoby bo ten kto go znał wie ze nigdy nie ćpał a ja to wiem napewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kacha25 napisał:
znałam ich, cóż takie skutki długotrwałego picia wódki i ćpania!!!!!!!!!!!!!
jak ich znałaś to ich dobrze wspominaj a nie piszesz takie rzeczy na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...