Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Góra Trzech Krzyży - kiepski interes dla miasta

Utworzony przez charkie, 29 stycznia 2008 r. o 12:23 Powrót do artykułu
Skoro roczna opłata jest stała, znaczy płacona ryczałtem, znaczy z góry ustalona, znaczy zaklepana przy podpisywaniu umowy i nie ma znaczenia ilu turystów wejdzie na sam szczyt czy 100 czy 1000 czy 1000000, to po kiego bawić się w wydawanie biletów, które w większości pewnie trafiają albo do kosza, albo rozkładają się na okolicznych chodnikach... Czy urząd jest informowany o kosztach własnych (pracownik, sprzątanie, itp) Mam nadzieję, że nowa opłąta nie spowoduje wzrostu ceny wejściówki - nie mówiąc już o tym, że pobieranie opłat jest błędem. Błędem akceptowalnym tylko wtedy, gdy nabija kasę miejską, a nie prywatną. Czyli z samego założenia szukanie nowego dierżawcy to nabijanie osobie prywatnej portfela. W takim wypadku można ustawić rogatki na wjazdach i ja sam staje do przetargu. Śmieszy mnie wypowiedź z-cy burmistrza: "może uda się uzyskać lepszą sumę". A jeżeli dzierżawca nie da się namówić - powie Pan: trudno sie nie udało. Tak czy siak zapraszam na koniaczek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że góra jest dzierżawiona. Ja wolę uprzedzić turystów że wstęp jest płatny, niż (jak to było dawniej) wstydzić się za brudy, buteli, porozrzucane podpaski itp, które znajdowały się przy ścieżkach, a których nikt nie sprzątał. Na górę wchodzi dużo osób, grup, ale nie codziennie. Pamiętajmy o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Warszawy.wszystko wpozadku. Niech bedzie platne wejscie ale: 1. Z wozkiem i malym dzieckiem podejscie lagodna strona jest fatalne!!! 2. Balustrady slabo zabezpieczaja strome podejscia. 3. Laska ze strony pana lub pani ktorzy kasuja za bilety zeby wydali bilet!!! SKANDAL raz bylem z kolegami ze Szwajcarii na konferencji w kazimierzu i zwiedzalismy zabytki. Wszedzie bralem faktury na wszystko parking, knajpa itd. a na Gore 3 Krzyzy problem... Ani faktury ani paragonu z kasy fiskalnej!Tylko nieprzyjemny pan ktory mnie malo nie pobil za to ze poprosilem o pokwitowanie...TAK NIE POWINNO BYC!!! 4. Odnosnie sprzatania to dzierzawca ma OBOWIAZEK dbac o takie rzeczy, a przyznam sie ze Gora 3 Krzyzy nie nalezy do "czyscioszkow", nie bede nawet wymienial co moje dziecko znalazlo w bliskiej odleglosci od Krzyzy... 5. Powinny byc kosze na smieci - a malutkooo ich; lawki jakies NORMALNE z oparciem a nie dechy; itd itd... Podsumowujac, moge placic za wejscie nawet 3 zl bo warto, ale niech bedzie lad i sklad a nie bajzel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się podniecają tą "Górą Trzech Krzyży" a nie mają pojęcia że prawdziwa GTK jest 5 kilometrów w strone Puław po prawej stronie na Parchatce.Ta Góra jest dla naiwnych turystów...bo kto by właził na góre na Parchatce.Przecież "Zobaczyć Kazimierz i umrzeć" lipa i już np: Sandomierz jest o wiele ładniejszy,czysty i przyjazny dla ludzi niż to miasteczko dla warszawiaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy na zmianę dzierżawcy,może zniknie brud i nieprzyjemna obsuga z góry którą odwiedzaja tysiace ludzi i jest wizytówką naszego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie, ale czy jest gdzieś w Polsce inna góra na której trzeba płacić za wejście? Nie chodzi o tą złotówkę, ale może niebawem będziemy musieli płacić za wejście na rynek. W taki sposób to miasto tylko odstrasza turystów, bo co tu jest takiego ciekawego, wszdzie drogo, brudno i tłoczno, ja wolę jeżdzić do Nałęczowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, tak naprawde to ten cały kazimierz to jedna wielka lipa , nic ciekawego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...