Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Graficiarz ??? Takie bohomazy to nie graffiti !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha najmoniej!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złapaliby jakiegoś tagera, a nie się chwalą debilem z 7 puszkami w pomarańczowej bluzie w środku dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to co o tam odjebal to minimum 5 lat.graffiti zdobi mury.a on to zwykly bandyta i wandal;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość na zajawce :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę na te linie i kolory to myślę że rozpoczął już sezon na grzyby. Ewentualnie był jedzony kwas:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASP LEVEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nic nie umim, szkoua nie dla mie, matka żryć da... bede grafitofcem..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój 3 letni synek lepiej maluje niż on. to ma być sztuka ? zacznij chłopie ćwiczyć na malowaniu pokojowym a dopiero potem graffiti. Nie kompromituj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdro ash nkw 14% sprejniemy cos wierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co on tu zniszczył ?? Ściana straciła swoje właściwości i juz nie jest ściana czy jak ?? 500 zł haha ciekawe za co ?? 30 zł wiaderko emulsji plus 15 zł wałek i zamalowac to arcydzieło .. 5 lat to kpina, a te fajfusy się szczyca, jakby gang rozbili, tylko Polska zapomniałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja bym lepsze zrobiła, TO jakis ćwok. wygląda jak bałwan" N. lat 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też w to wierze elo elo ash nkw 14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za kare powinni mu to wytatuowac na calych plechach :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie był na dopalaczach bo takiego gówna nie da się na trzeźwo zrobić. Gratulacje dla puławskiej policji za rozbicia gangu niszczycieli elewacji. Ave Marija!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co byś powiedział, gdyby tobie chałupę pomalował. Przecież zniszczył zabytek. Czemu nie powiadomiłeś policji jak widziałeś że ktoś popełnia przestępstwo? Policjanci od tego są, to niech łapią. Pomyś!
  Pomyśl? To za trudne dla niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pomyśl? To za trudne dla niego  
Pomyśl jakie życie byłoby przykre gdybyś na każdego donosił.  Niektórzy ludzie muszą mieć nudne życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się bardzo podoba.szkoda że go zwinęli przez 5lat nic dobrego się na mieście nie pojawi nawet ab72 wymieka i ash i nkw też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to kurwa za pokemony ? ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chuora guowaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...