Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a liczyli na 6500 osób - to się sporo przeliczyli przez bilety po 60zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60 zł kosztowały bilety które się kupowało tam na miejscu, a jeśli się chciało mieć tańszy bilet to trzeba było wcześniej kupić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi nie za wiele. Drogie bilety ,parę osób oszukanych na skasowanych biletach, piwo po 7zł (tak rozwodnionego dawno nie piłem ) Koncert spoko. Organizacja do du..y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesada, bilety po 60 zl w takich warunkach? Bylo nas 4 ale zbuntowalismy sie i nie weszli. Gdyby bilety byly po 30 tez by zarobili. No ale coz hytry 2 razy traci. Manager do d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale te gwiazdy z zespołu Boys dali pokaż inteligencji przed koncertem w Pikulu. Zachowanie porażka i jedna wielka żenada.Miller chyba za bardzo nie wiedział gdzie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać ich było do północy pod Janowcem!!! Cisza nocna jest od 22.00, więc czegoś tu nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą puszczane fragmenty w TV? Chętnie obejrzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie powinien się przypadkiem zakończyć o 22.00? Nikt nie pomyśli o chorych, albo starszych ludziach, dla których to dudnienie do północy było naprawdę bardzo uciążliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosz, jaka wiocha.. Przeproście Puławy za disco polo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś śmieszne żetony na piwo lub przekąski (po 7zł 0.4 swoja drogą paskudne). Jak wyjdziesz na chwile to cię już nie wpuszczą nawet jak chcesz wyjś do samochodu po parasol więc trzeba stać od 14 do 24. Boys sobie urządził kpiny z widowni. Chyba byli dobrze pijani. Zero szacunku i profeski. Zenek się spóźnił. Dobrze ze chociaż Ci wielcy śpiewali na żywo. Wszyscy ludzie powinni przyjść około 20. Koncert OK ale organizacja to jakaś pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słychać ich było do północy pod Janowcem!!! Cisza nocna jest od 22.00, więc czegoś tu nie rozumiem.
a jak mi chora charcha całe noce i spac nie mogę to zakłóca mi cisze nocną czy nie? ja przez nią dostaje już szału bo otworzyc okna nie mogę w lecie przy 30 stopniowym upale!!!!!!. Ludzie? co z wami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ci buraku krowy ryczą po 22 to to trzeba ci spalić chałupę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o niskim ilorazie inteligencji słuchają tego badziewia.Nawet na cmentarzu ten huk było słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cygany puławskie nie kradły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o ścisłości to Zenek rozpoczął występ 10 minut przed czasem(wcale się nie spoznil),Boys był ok i na pewno nie pod wpływem alkoholu!koncerty i zespoły były super,ale zgodzę się z komentarzem,że organizacja i miejsce imprezy fatalne!!!obciach i wstyd dla pięknych Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym kiedy kto miał występować nic mi nie wiadomo bo takiej informacji nie widziałem, mimo to nie trzeba było jakoś specjalnie długo czekać na Zenka, tylko chwilę a było warto. Co do Boys też nie zauwazyłem żeby w jakiś nieodpowiedni sposób się zachowywał, po prostu zabawiał ludzi tak jak i na innych koncertach no i przynajmniej było wesoło podczas jego koncertu. Wszystkie zespoły świetnie się sprawdziły, a co do organizacji to ja akurat na nią nie zwracałem uwagi bo całą uwagę skupiałem na zespołach i prezenterze. Wiem, że na takich imprezach jest drogo dlatego zawsze jem i pije wcześniej a podczas imprezy jakoś bez tego się obyłem mimo że długo to trwało. Co do miejsca imprezy to miało ono początkowo być nad Wisłą ale później zmienili miejsce ze względów bezpieczeństwa w Starym Tartaraku i dlatego za miastem żeby nie przeszkadzało mieszkańcom chociaż podobno i tak było słychać na całe miasto ale jeżeli aż tak głosno było to pomyślcie sobie co by było gdyby ta impreza odbyła się w centrum. Z tego powodu dobrze postąpili ze zorganizowali ją z dala od miasta. Prawda jest taka że gdzie by się te koncerty nie odbyły to wam by nie pasowało. Dużym plusem jest to, że wyjątkowe długie był te występy i wiele piosenek moglismy uslyszec od kazdego zespołu, wszyscy wystepowali mniej więcej po godzinę. Z resztą tak w ogóle trzeba się cieszyć, że ktoś się zainteresował naszym miastem i nieważne czy to disco polo czy coś innego. Ważne, że znane osoby do nas przyjechały i coś się działo. Już się nie mogę doczekać relacji z tej gali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym kiedy kto miał występować nic mi nie wiadomo bo takiej informacji nie widziałem, mimo to nie trzeba było jakoś specjalnie długo czekać na Zenka, tylko chwilę a było warto. Co do Boys też nie zauwazyłem żeby w jakiś nieodpowiedni sposób się zachowywał, po prostu zabawiał ludzi tak jak i na innych koncertach no i przynajmniej było wesoło podczas jego koncertu. Wszystkie zespoły świetnie się sprawdziły, a co do organizacji to ja akurat na nią nie zwracałem uwagi bo całą uwagę skupiałem na zespołach i prezenterze. Wiem, że na takich imprezach jest drogo dlatego zawsze jem i pije wcześniej a podczas imprezy jakoś bez tego się obyłem mimo że długo to trwało. Co do miejsca imprezy to miało ono początkowo być nad Wisłą ale później zmienili miejsce ze względów bezpieczeństwa w Starym Tartaraku i dlatego za miastem żeby nie przeszkadzało mieszkańcom chociaż podobno i tak było słychać na całe miasto ale jeżeli aż tak głosno było to pomyślcie sobie co by było gdyby ta impreza odbyła się w centrum. Z tego powodu dobrze postąpili ze zorganizowali ją z dala od miasta. Prawda jest taka że gdzie by się te koncerty nie odbyły to wam by nie pasowało. Dużym plusem jest to, że wyjątkowe długie był te występy i wiele piosenek moglismy uslyszec od kazdego zespołu, wszyscy wystepowali mniej więcej po godzinę. Z resztą tak w ogóle trzeba się cieszyć, że ktoś się zainteresował naszym miastem i nieważne czy to disco polo czy coś innego. Ważne, że znane osoby do nas przyjechały i coś się działo. Już się nie mogę doczekać relacji z tej gali.
Znane osoby co tydzień występują w Domu Chemika w sztukach teatralnych.Można zobaczyć naprawdę znanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedziela to nie jest najlepszy termin na tego typu imprezy. W poniedziałek trzeba do pracy - przydałoby się o rozsądnej godzinie pójść spać, niestety nie da się. Nawet przy zamkniętych oknach słychać tylko jakieś tępe "łup łup łup".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne, że znane osoby do nas przyjechały i coś się działo.  :huh: Już się nie mogę doczekać relacji z tej gali.   :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  żal pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA koncert spoko ale miejsce jakie wybrali to chyba jedeno z najbardziej obskurnych miejsc w Puławach jest tyle ładnych miejsc a oni wybrali największy śmietnik duzy minus dla organizatorów za miejsce które wybrali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...