Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aż tak często co tydzień nie ma występów w Domu Chemika. Czasem są tam sztuki teatralne i to też w dużej części od tak zwanych gwiazd. Różnica jest taka że tamte występy nie zakłócają nikomu ciszy. A i zgadzam się, że niedziela to nie najlepszy termin, takie imprezy powinny się odbywać jedynie w piątki i soboty bo trzeba też wziąść pod uwagę to, że w poniedziałek wielu ludzi musi wcześnie wstać do pracy i do szkoły. Ciężko mi się znaleźć w waszym położeniu bo nie mam pojęcia o tym jak bardzo było słychać tą muzykę w mieście. Z resztą akurat mi muzyka w spaniu nie przeszkadza. No i dobrze że są takie wydarzenia w naszym mieście bo ktoś je może zauważy i się zainteresuje. Można się dobrze zabawić bez wyjeżdżania za miasto. Tylko narzekać potraficie i nic więcej. Ci co hejtują disco polo uważająć tych którzy słuchają tej muzyki za ludzi o niskiej inteligencji wcale wyższego poziomu nie reprezentują swoimi komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było takie najgorsze to miejsce, dało się znieść. A gdzie waszym zdaniem powinna się odbyć impreza? Im bliżej byłaby bloków mieszkalnych tym większy hałas byłby dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam niedaleko hałas słyszała znajoma w domu w Końskowoli ja czułam się w domu tak jakbym była tam na disco.Masakra. I nie skończyło się o północy tylko 20 min. po.Rano nieprzytomna wstałam do pracy.Kto chce mieszkać koło terenu gdzie 10 i pół godziny słychać w domu łomot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce było ok bo podczas takiej pogody na wólce ludzie stali by w błocie a tu przynajmniej teren jako tako utwardzony. Poza tym gdzie w Puławach znalezc inne miejsce na taki koncert. A większosc jak zwykle nie zadowolona aby krytykowac potraficie. Nie ma kocertow zle sa jesczce gorzej. Mi sie podobało fakt ze troche kiepska organizacja ale wystepy były dlugie i dobre. I Napewno Marcin Miller nie byl pod wplywem alkoholu. Starali sie prowadzic impreze jak najlepiej. Kazdy zespol rozdawał dużo plyt i innych gadzetow. Ale po co pisac jak i tak wiekszosc jak zwykle  tylko krytykowac potrafi. Nie dziwie sie ze nic w tych Puławach nie ma bo i tak zawsze jest zle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o niskim ilorazie inteligencji słuchają tego badziewia.Nawet na cmentarzu ten huk było słychać.
a o wysokim to czego słuchają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Majką co do miejsca, występów i opinii ludzi. Organizacja rzeczywiście słaba ale na wielu innych tego typu imprezach jest na podobnym poziomie więc wcale nie była u nas jakoś szczególnie beznadziejna. No i tak jak napisał zululu niech ludzie którzy piszą o tej muzyce, że jest dla tych o niskim ilorazie inteligencji niech podadzą przykłady jakiej oni muzyki słuchają czy rzeczywiście takiej inteligentniejszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie powinien się przypadkiem zakończyć o 22.00? Nikt nie pomyśli o chorych, albo starszych ludziach, dla których to dudnienie do północy było naprawdę bardzo uciążliwe?
wyluzuj z ta cisza nocna w Lublinie koncerty trwają do poźniejszych godzin i nikomu to jakos nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajnie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
トックンのアート館87 『 メロンパン 』                                       絵:トックントックンのイラストが絵はがきになりますただいま準備をしております。 出来栄えは予想以上に低評価だったという結果に終わるも、観ずに「つまんないんだろうなぁ~」などと勝手に文句言ってるのより数倍健康的だと分かったので。 XXIO7 課題1の「打球の高さが出ていなかった事から手打ち気味と判断出来、全身を使ったスイグの見直し」はアイアンでは成果が出ているがDRがメタメタ。 心配であればスペシャリストのテキストだけ買って一通りやってから、エキスパートの勉強に取り掛かるといいかもしれません。 MB 714 今日は車の車検仕事があって、お昼からずっとバタバタしてました。 人がいない分、江坂ゴルフ・センターより安いのですね。 MB 714 実は、夏前ぐらいから、ずっと左肘痛に悩まされておりまして、セカンドオピニオンどころか、サードオピニオンまで病院巡りをいたしましたものの、一向に改善の兆しが見えず、ほとほと困り果てておったのでございますが、今月になって、ようやく有効な対処法を見つけました・・・。 半年お蔵入りしていたのが、ようやく日の目をみることに。 セレクト ニューポート2 パター  ゼクシオがドロー系の球筋に成ると、とにかく良く飛ぶ事も実感出来たので、とにかく今日は練習場に来た甲斐が有った。 購入したポイントですが、・8.9インチモニタ、タッチパネルで使いやすい・キーボードのストロークの感覚が使いやすいというところです。 XXIOゼクシオ7 アイアン詳細 ■富士通(Fujitsu) FMV-BIBLO LOOX C/E70以下は主な仕様で御座います。 7/6(月) 明日は愈々初めての外部コンペの日!会社のコンペは6月に一度出て、50人以上参加して3位入賞したが、新ぺリア方式のハンデがフルに付いての好成績だったが、今回はそうは行かないと思う。 セレクト ニューポート2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
その後は何事も無かったかのようでしたが、実はそのRZは盗難にあわれたらしく、10年後新たにRZのカスタム車をご購入いただきました。 最初は使わないだろう思って無効化してたグーグルアプリだけどホームボタンからサッとスワイプするだけで検索窓が出るのは本当に便利。 ゴルフクラブ Answer: CNO.4 ドラッグドロッ プある会社は SharePoint Server 2010 フゔームか ら SharePoint Server2013 フゔームにゕップグレードを計画しています。 マクロやコンテンツコントロール、フォームなどの編集作業には[開発]タブを使います。 Ping G25 「愛を止めないで」「Yes-No」「さよなら」「思いのままに」「僕等の時代」「I Love You」・・・等、代表曲はほとんど収録されています。 ボクの27インチのモニターでは貧相に見えるwindows10とExcelなどのOfficeでしたが、11インチ位だと気にならないものですね。 キャロウェイ APEX PRO アイアン 次の予定でアップグレードとか勘弁してくれよ。 7/19(日) 今日は朝9時に起きて、9時半には自宅を出て練習場に着いたのは10時近く成ってしまった。 テーラーメイドバーナー2.0 テーラーメイド RBZ Stage2 Tour 3W & 5W シャフト:ディアマナB60 (S)3Wと5Wの2本を入れる場合と、カチャカチャで5Wのロフトを立てて4Wにして1本だけ入れる場合があります。 C. AppLocker の発行元 のルールを設定します。 golfoffjp.com 首位から出た大山志保は「75」とスコアを3つ落とし、通算1アンダーの2位。 このヘッドは元々打球が右にいく傾向があり僅かにオープンフェースにさえ見えます。 タイトリスト MB 714 アイアン
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...