Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak ja leżałam po porodzie to nie było żadnego problemu żadnego zapalenia ani innego typu rzeczy personel może być nie jest najgorszy ale jeżeli ktoś liczy na hotel z 5 gwiazdkami to niech się nie przeliczy.... zależy kto jakie ma wymagania. Teraz jak będę rodzić to też raczej w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektóre z was nie powinny się rozmnażać. Baby myślcie łbem a nie macicą. Głupie baby i ich tekściki- rodziłam, moja córeczka, mój dzidziuś, ojejej strasznie się bałam , ojeje moje szczęsie. Durne maciory i tyle
Ty pieprzony knurze......Maciorę to masz w domu.mamusię,żonę,narzeczoną..........A może nie lubisz kobiet?............Pedał...........Bardziej niż pewne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja leżałam po porodzie to nie było żadnego problemu żadnego zapalenia ani innego typu rzeczy personel może być nie jest najgorszy ale jeżeli ktoś liczy na hotel z 5 gwiazdkami to niech się nie przeliczy.... zależy kto jakie ma wymagania. Teraz jak będę rodzić to też raczej w Puławach.
ODRADZAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziłam w szpitalu w Puławach córeczkę i jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki nade  mna jak i córeczką ( nie dostawała żadnych antybiotyków na zapalenie płuc itp i nie slszałam zeby jakiemuś dziecku cos podawali ). na porodówce czułam się jak w prywatnej klinice - opieka super takze polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...