Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Groził policjantom wyrzuceniem z pracy. Mówił, że boli go ząb

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2016 r. o 11:46 Powrót do artykułu
Hehe, następny wąsaty Janusz "ura bura szef podwóra", co mnie będą jakieś łepki mówić, co mam robić! Jam jest przecież najmądrzejszy! Mam nadzieję, że burakowi sąd uświadomi pewne sprawy, a potem będzie sie kajał i przepraszał...Grażyna, gotuj bigos na uspokojenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Grażyna uważaj żeby zupa nie była za słona . he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ból zęba jest nie do zniesienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawałoby się ,że powaga państwa obowiązuje wszystkich, i polityków, i sędziów, a nie tylko szaraków. Cóż ryba psuje się od głowy głosi ludowe przysłowie.Ludzie naoglądają się w tv jak to politycy, prawnicy pokazują gdzie mają swój kraj rodzinny i na efekty nie trzeba długo czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest kwestia "naoglądania się", tylko kultury osobistej i kindersztuby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja się ośmiesza nietykalność he he niech idzie za aptekarza . Chora jest ta policja i dziwne że nie znaleźli 2 g więcej narkotyków niż dozwolone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...