Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grozili, że jak nie zapłaci to ją spalą

Utworzony przez jojo, 20 lutego 2009 r. o 01:12 Powrót do artykułu
Karoooool napisał:
I tu się kłania policyjna praktyka niewydawania pozwoleń na broń do ochrony osobistej. Gdyby taka zastraszana osoba posiadała broń, to w trakcie napadu mogłaby paru odstrzelić. I wtedy podobne oprychy zaczęłyby się bać.
ZAERZAM WYSTAPIC O POZWOLENIE NA BRON - CIEKAWA JESTEM CZY UZYSKAM....ZAGROZENIE REALNE...WSZYSCY NA WOLNOSCI...OK 8 OSOB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie jest taka bezbronna jak mu burdel rozjebala samochody zniszczyla i wjaz na chate zrobila'''''''''''''''msciwa bestia..............trzeba ich izolowac!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszechwiedzacy napisał:
chyba nie jest taka bezbronna jak mu burdel rozjebala samochody zniszczyla i wjaz na chate zrobila'''''''''''''''msciwa bestia..............trzeba ich izolowac!!!!!!!!!!!!!!
CO TY ZA BZDURY PISZESZ WYSRANI SA I SAMI SOBIE TO ZROBILI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszechwiedzacy napisał:
chyba nie jest taka bezbronna jak mu burdel rozjebala samochody zniszczyla i wjaz na chate zrobila'''''''''''''''msciwa bestia..............trzeba ich izolowac!!!!!!!!!!!!!!
ZAPOMNIAŁES DODAC ZE I PSU GARDLO PODERZNEŁAM------IDIOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy w Puławach wie kim ta pani jest.Prowadzi lokal a te zeznania które składa na niewinnych ludzi to oszczerstwa.Instrukcje otrzymuje od wujka Adama H. i jego wspulnika Tomasza K.(Pro..ka).Adam H. do tej pory odsiaduje wyrok za wymuszanie haraczy.A Tomasz K. jest już na wolności gdyż poszedł na wspułprace z policją(sprzedał kolege Romana Z.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławiak napisał:
Każdy w Puławach wie kim ta pani jest.Prowadzi lokal a te zeznania które składa na niewinnych ludzi to oszczerstwa.Instrukcje otrzymuje od wujka Adama H. i jego wspulnika Tomasza K.(Pro..ka).Adam H. do tej pory odsiaduje wyrok za wymuszanie haraczy.A Tomasz K. jest już na wolności gdyż poszedł na wspułprace z policją(sprzedał kolege Romana Z.)
idioci jednach sa wsrod nas [chron nas Panie]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg patrzy i Bóg cię oceni:Przykazanie8-Niemów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z wyrokami sądu się nie dyskutuje,sąd zawsze ma rację" Tylko ile jeszcze trzeba nieszczęść aby sąd się czegoś nauczył?Konstytucja gwarantuje bezpieczeństwo każdemu obywatelowi RP-sąd jej nie czytał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miki napisał:
Bóg patrzy i Bóg cię oceni:Przykazanie8-Niemów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
Widziałem to Ona nie kłamie , a po za tym to zrobili to na kamerach wiec dowód niezbity! I jak znam życie to policja te nagrania już ma. A samochodów bandytów było trzy które ja napadly. To nie są sytuacje które można sobie wymyślić...to był szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co sie czepiliscie sadu, myslicie ze Oni nie wiedza ze PANTERA a dawniej nazywana "SUCHYM BADYLEM" jest marionetka w rekach KROLIKA BUGSA:) ... TOM K. przestal pisac juz listy milosne do Madonny to musi miec inne zajecie ... chce SUCHYM PADYLEM zamiesc LENINA...nie wiadomo w koncu na co on cisnie czy na PLEYBOYA czy na GANGSTERA czy na DILERA a moze w koncu zostanie prawdziwym aktorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ztego co wiem to ,PANTERA, ma na pieńku z ,KRÓLEM, każde z nich ma własne ,SHOW,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech zjednoczą sily dla takiego , BADYLA , jak lenin warto... trzeba wyrwac CHWASTA Razem mogą zrobić coś dobrego ------LENIN wkońcu rodzine zaloży,,,,,w pudle------tam nie jeden przystojniak na niego czeka hahahahahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba by pogadac z Nikosiem Dyzdma on duzo wie w tej sprawie...ciekawe czy w koncu zacznie szczekac:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co pewne ze sie rozdzielili i kazdy ma juz swoj interes z dopalaczmi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKOŚ za krotki....wogle dziwie się że go ,HIENY, do stada wzięły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten tomek k.(KĄFIDENT)TAK SIĘ BOJ TEGO LENINA ŻE NAJCHĘTNIEJ WYSŁAŁ BY GO DO WIĘZIENIA ALBO NA KSIĘŻYC.BO TOMEK K. TO KAPUŚ I W d*** J...NA SZARA EMINENCJA .oBSRANY JEST I TYLE :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce cos powiedziec w piatek bylem u Ciebie w lokalu i ktos nasral zajmiesz sie Tym w koncu bo w sobote jeszcze bylo gowno!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa i nie jestem za pozwoleniem na bron lecz za legalna aborcja.... Poprostu znowu sie robia Dobermani tylko teraz to sa "PINCZERY" z PANTERA na czele otaczaja ja pseudo kibole ktorzy uwaga.... jadac na mecz bija 1 w dziesieciu ale jak ktos im cos zrobi to leca na policje NIKOS prosze Cie kup sobie koszulke z Hospicjum Pulawy pomozesz im przynajmiej bo Kibolem to Ty jestes ale chodzacym po zakamrkach jak jestes sam ..... Ta Kobieta Klamie i takie jest moje zdanie.... tak walsnie u nas jest ze jak ktos Ci cos zrobi to leci sie na policje.. ale jak Ty komus cos zrobisz to nic sie nie dzieje.... porazka straszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiec napisał:
aaa i nie jestem za pozwoleniem na bron lecz za legalna aborcja.... Poprostu znowu sie robia Dobermani tylko teraz to sa "PINCZERY" z PANTERA na czele otaczaja ja pseudo kibole ktorzy uwaga.... jadac na mecz bija 1 w dziesieciu ale jak ktos im cos zrobi to leca na policje NIKOS prosze Cie kup sobie koszulke z Hospicjum Pulawy pomozesz im przynajmiej bo Kibolem to Ty jestes ale chodzacym po zakamrkach jak jestes sam ..... Ta Kobieta Klamie i takie jest moje zdanie.... tak walsnie u nas jest ze jak ktos Ci cos zrobi to leci sie na policje.. ale jak Ty komus cos zrobisz to nic sie nie dzieje.... porazka straszna
Chlopie jak aborcja byla by legalna to NIE BYLO BY CIE NA SWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOGE UMÓWIĆ CIE Z Nikosiem to może osobiście przekazesz mu swoje uwagi? ale nie lepiej anonimowo i w internecie- co? masz racje tak bezpieczniej- wysrany jestes frajerze i tyle i co tu duzo gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mijam sie z nim codzienie i jakos nie chce nigdy wyskoczyc nie boj sie sprawiedliwosc Cie dopadnie ze Ci Rybaczki od kolegi nie pomga bedziesz bity pal w leb w pierdlu a frajerem jestes Ty bo lizesz palke Nikosiowi....jak idzie z kolegami to jest w stanie spojrzec mi w oczy wiec pozdro dla NIKUSIA czekam na kolejne odcinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...