Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grozili, że jak nie zapłaci to ją spalą

Utworzony przez jojo, 20 lutego 2009 r. o 01:12 Powrót do artykułu
WLASCICIELKA PUBU napisał:
ZAPOMNIAŁES DODAC ZE I PSU GARDLO PODERZNEŁAM------IDIOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POPIERAM!! NAGŁAŚNIAĆ GDZIE SIĘ TYLKO DA, TO TAKIE LOKALNE SZUMOWINY, "leninki" srinki, PAJACE, POWINNO SIĘ TAKICH LINCZOWAĆ NA RYNKU, KAŻDEGO MAŁEGO MIASTECZKA!! ROZEBRAĆ DO GOŁA I OBKŁADAĆ TYM CO SIĘ AKURAT W RĘKU MA, POTEM POWINIEN SPĘDZIĆ ZE 24H NA MROZIE... I OCZYWIŚCIE KONFISKATA MAJĄTKU, DÓBR, KASY..WSZYSTKIEGO!! PUŚCIĆ TAKIEGO W GACIACH NA ULICĘ, ROZKLEIĆ W CAŁYM MIEŚCIE WIZERUNEK JEGO PARSZYWEJ GĘBY Z I NFORMACJĄ, ZE MA "syfa", ZE ZARAŻA I JUŻ :-) TO ŚMIEĆ, NIKT WIĘCEJ I JAK ŚMIEĆ SKOŃCZY! POZDRAWIAM WŁAŚCICIELKĘ PUB'U!! POLICJANT POWINIEN 24/H NA DOBĘ PRZY PANI BYĆ. NA SĄD ZŁOŻYĆ DONIESIENIE DO PROKURATURY, DO RZECZNIKA PRAW OBYWATYLSKICH..ITD DAREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~DAREK~ napisał:
POPIERAM!! NAGŁAŚNIAĆ GDZIE SIĘ TYLKO DA, TO TAKIE LOKALNE SZUMOWINY, "leninki" srinki, PAJACE, POWINNO SIĘ TAKICH LINCZOWAĆ NA RYNKU, KAŻDEGO MAŁEGO MIASTECZKA!! ROZEBRAĆ DO GOŁA I OBKŁADAĆ TYM CO SIĘ AKURAT W RĘKU MA, POTEM POWINIEN SPĘDZIĆ ZE 24H NA MROZIE... I OCZYWIŚCIE KONFISKATA MAJĄTKU, DÓBR, KASY..WSZYSTKIEGO!! PUŚCIĆ TAKIEGO W GACIACH NA ULICĘ, ROZKLEIĆ W CAŁYM MIEŚCIE WIZERUNEK JEGO PARSZYWEJ GĘBY Z I NFORMACJĄ, ZE MA "syfa", ZE ZARAŻA I JUŻ :-) TO ŚMIEĆ, NIKT WIĘCEJ I JAK ŚMIEĆ SKOŃCZY! POZDRAWIAM WŁAŚCICIELKĘ PUB'U!! POLICJANT POWINIEN 24/H NA DOBĘ PRZY PANI BYĆ. NA SĄD ZŁOŻYĆ DONIESIENIE DO PROKURATURY, DO RZECZNIKA PRAW OBYWATYLSKICH..ITD DAREK
i co pewnie żałujesz ze nie jesteś tym policjantem bzykał byś ja na legalu a nie pokryjomu . tak mi sory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiec napisał:
aaa i nie jestem za pozwoleniem na bron lecz za legalna aborcja.... Poprostu znowu sie robia Dobermani tylko teraz to sa "PINCZERY" z PANTERA na czele otaczaja ja pseudo kibole ktorzy uwaga.... jadac na mecz bija 1 w dziesieciu ale jak ktos im cos zrobi to leca na policje NIKOS prosze Cie kup sobie koszulke z Hospicjum Pulawy pomozesz im przynajmiej bo Kibolem to Ty jestes ale chodzacym po zakamrkach jak jestes sam ..... Ta Kobieta Klamie i takie jest moje zdanie.... tak walsnie u nas jest ze jak ktos Ci cos zrobi to leci sie na policje.. ale jak Ty komus cos zrobisz to nic sie nie dzieje.... porazka straszna
I JA SIE Z TOBA ZGADZAM! JA SLYSZALEM ZE TO ONA PIERWSZA ZACZELA A POZNIEJ POLECILA NA PSY!!!!! I WSZYSTKO SOBIE WYMYSLILA RAZEM Z TYM SWOIM PASTOWANYM KABANEM!!!! POWINNI JA ZAMKNAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLO PULAWY napisał:
I JA SIE Z TOBA ZGADZAM! JA SLYSZALEM ZE TO ONA PIERWSZA ZACZELA A POZNIEJ POLECILA NA PSY!!!!! I WSZYSTKO SOBIE WYMYSLILA RAZEM Z TYM SWOIM PASTOWANYM KABANEM!!!! POWINNI JA ZAMKNAC
glupi jesteś i tyle... powiem Ci jedno śmietnik siedzi przez bełkota...jemu to zawdziecza i jak dobrze ucho przystawisz to uslyszysz wiecej...nie przepadam za nią ale możesz mi wierzyć z AKTORZYNĄ to Ona nie ma nic wspolnego...a co do psów to zapytaj kto po napaści na Nią rozjebał burdel i poleciał to zgłosić... mało chłopie wiesz albo jedynie wiesz to co mozesz wiedzieć...to i tak wcześniej czy pożniej wyplynie...i być może właśnie wtedy zmienisz zdanie LENIN TO KONFIDENT NR 1 NA PUŁAWACH...zapamietaj to chłopie niedlugo uslyszysz co śmietnik zrobił i chyba zdziwko jebniesz...pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tez cos sie wlasnie obilo o uszy wscie cos napiszcie wiecej o tym. podono niezly frajer ten lenin ladnie sie obsral
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECHODZIEŃ napisał:
Widziałem to Ona nie kłamie , a po za tym to zrobili to na kamerach wiec dowód niezbity! I jak znam życie to policja te nagrania już ma. A samochodów bandytów było trzy które ja napadly. To nie są sytuacje które można sobie wymyślić...to był szok
widziałeś to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECHODZIEŃ napisał:
Widziałem to Ona nie kłamie , a po za tym to zrobili to na kamerach wiec dowód niezbity! I jak znam życie to policja te nagrania już ma. A samochodów bandytów było trzy które ja napadly. To nie są sytuacje które można sobie wymyślić...to był szok
tak widział, chyba w snach, zmyśla sobie i tyle, ja tam w to nie wierzę, trzy samochody to by zablokowały całą ulicę, chyba że były to super szybkie gangsterskie Fiaty 126p:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedro napisał:
tak widział, chyba w snach, zmyśla sobie i tyle, ja tam w to nie wierzę, trzy samochody to by zablokowały całą ulicę, chyba że były to super szybkie gangsterskie Fiaty 126p:-)
....I CO SAMA SE BETE ROZ...LA? POKAZYWALI W TV JEJ SAMOCHOD ROZ....NY FEST ! A ULICE FAKTYCZNIE ZABLOKOWALI GANGSTERZY Z KOZIEJ WOLKI SAMI NA PRZYPALE SE TO ZROBILI... W H...J SWIATKOW JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenin ma alibi. W tym czasie był w Poroninie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym czasie robil mi faje ---frajerze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz mi czy będzie otwarty corner pub czy nie!!!!Czekam odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Powiedz mi czy będzie otwarty corner pub czy nie!!!!Czekam odpowiedz
TAAAAAAAAAAAAAAK ALE JUZ POD INNA NAZWĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIOLKA napisał:
TAAAAAAAAAAAAAAK ALE JUZ POD INNA NAZWĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla inteligentnych. Posłuchajcie wywiadów pani nie anny bo anna to jej matka jak sie sama już plącze w tym co mówi raz tak raz tak a prawda ma jedna wersję . to ile było tych aut i która była godzina ??? raz południe raz wieczór ???? dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
you napisał:
dla inteligentnych. Posłuchajcie wywiadów pani nie anny bo anna to jej matka jak sie sama już plącze w tym co mówi raz tak raz tak a prawda ma jedna wersję . to ile było tych aut i która była godzina ??? raz południe raz wieczór ???? dziwne
HAHAHA...wybacz stary ale co do tej twojej inteligencji mam wysokie zastrzezenia...hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławiak napisał:
Każdy w Puławach wie kim ta pani jest.Prowadzi lokal a te zeznania które składa na niewinnych ludzi to oszczerstwa.Instrukcje otrzymuje od wujka Adama H. i jego wspulnika Tomasza K.(Pro..ka).Adam H. do tej pory odsiaduje wyrok za wymuszanie haraczy.A Tomasz K. jest już na wolności gdyż poszedł na wspułprace z policją(sprzedał kolege Romana Z.)
PEWNIE KROL TO FRAJER I PAROWA HEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yt napisał:
Lenin ma alibi. W tym czasie był w Poroninie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdro dla Lenina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba cie posrało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yt napisał:
Lenin ma alibi. W tym czasie był w Poroninie
chyba cię powaliło że był może jeszcze z tobą lalunia?hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie jak patrze na wasze wypowiedzi to mnie cos bierze... przeciez wy nic na ten temat nie wiecie... "Lenin" został niesłusznie oskarżony za dawne nie wyjasnione sprawy... przeciez to wszystko było ukartowane!!! Ludzie zastanówcie sie!!! czy to by było tak proste??? chyba raczej nie jestescie tacy głupi zeby tak myslec.czy wy myslicie ze jakl by lenin chciał od niej pieniądze to zrobiłby tak jak jest to opisane???? no luuudzieeee....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...