Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
YatzeK napisał:
Tak sobie czytam te Wasze wywody i nie mogę zrozumieć, po jaką cholerę Dziennik zamieszcza takie puste teksty o niczym. Jakiś redaktorzyna nie miał nic mądrego do napisania, to machnął bzdeta o głupawym filmiku, który z nudów chyba znalazł na YT, a wy się tym brandzlujecie aż szkoda patrzeć...
Szkoda, że nie ma filmiku jak taki sam mądry rozwala się na słupie w Dęblinie. Wracając z pracy na jednym kole. O dziwo jego przyjaciel, komentuje ten durny filmik na youtube: heh? ostro następnym razem życzę? miękkiego lądowania Te tępaki nigdy się nie nauczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze przeżył i miał kilka szlifów na du*** do białej kostki. moze coś zrozumie i zmądrzeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem Tego Człowieka i możesz byc spokojny o to, że nie doratałes mu do pięt! Ty nawet nie rozumiesz że każdego człowieka może spotkac cos podobnego - bo wystarczy chwila zapomnienia. Z wyrazami szacunku dla Przyjaciela , którego zapamiętałem jako wspaniałego człowieka i który był przykładem dla wielu! Żałuję że tak się stało ale czasu nie wróci juz nic. I na Twoim miejscu nie czepiałbym się motocyklistów, bo kazdy kto prowadził wie że adrenalina czesto bierze górę. Nigdy nie mów nigdy i nie oceniaj ludzi których nie znałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój komentarz dotyczył tego "pseudo anonima" w nawiązaniu do Dęblina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G napisał:
Mój komentarz dotyczył tego "pseudo anonima" w nawiązaniu do Dęblina.
Opłakujesz swojego przyjaciela (który nie ma co ukrywać zginął przez własną głupotę) ale nie przeszkadza Ci to pochwalać takiej samej głupoty innych ludzi. Zamiast napisać do autora filmiku: chłopie, opanuj się bo moto to nie zabawka. Teraz skończyło się tylko szlifem, następnym razem możesz nie mieć tyle szczęścia. Zamiast tego tylko go chwalisz. Wątpię, że adrenalina jest ważniejsza od czyjegoś życia. Widać, nie wyciągnąłeś żadnych wniosków po śmierci Kamila. Szkoda, że jego śmierć poszła na marne. Żaden z okolicznych "motocyklistów" nic się nie nauczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli zgine to ze swiadomością ze robiłem to co lubiłem a wy dalej bedziecie siedzieć przed monitorami i tylko w komentarzach pokazywać jacy jesteście zajebisci i czego wy nie robiliście bo gdyby nie było gleby to nawet ten pajac redaktorzyna by sie tym nie zainteresował a tak to ma darmową sensacje i bande bydlaków co tylko bluzgać na innych potrafia a sami nic nie robią siedzcie sobie w waszych miekkich fotelach przed kompem niech wasze dzieci dalej ćpają i sie puszczaja a wy bedziecie sie zajmować jakimś filmikiem na YT bo przecierz to deb*** bez mózgu jechał a i mam takie małe pragnienie do tych co mi śmierci rzyczą mam wielką nadzieje ze sie własnie na tobie zabije za twe parszywe słowa pełne wrogości dla nieznanego, zacofane chamy co tylko innym zycie by utrudniali bo swojego poprawić juz nie potrafia wiec zaopiekujcie sie soba i waszymi pociechami aby czasem gdzieś na centralnym nie skonczyły bo niewierze ze te wszystkie komentarze sa od normalnych ludzi którym w życiu sie układa i maja w du*** co drugi robi a robi to co lubi i nigdy nie przestanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jest jest !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja napisał:
jeśli zgine to ze swiadomością ze robiłem to co lubiłem a wy dalej bedziecie siedzieć przed monitorami i tylko w komentarzach pokazywać jacy jesteście zajebisci i czego wy nie robiliście bo gdyby nie było gleby to nawet ten pajac redaktorzyna by sie tym nie zainteresował a tak to ma darmową sensacje i bande bydlaków co tylko bluzgać na innych potrafia a sami nic nie robią siedzcie sobie w waszych miekkich fotelach przed kompem niech wasze dzieci dalej ćpają i sie puszczaja a wy bedziecie sie zajmować jakimś filmikiem na YT bo przecierz to deb*** bez mózgu jechał a i mam takie małe pragnienie do tych co mi śmierci rzyczą mam wielką nadzieje ze sie własnie na tobie zabije za twe parszywe słowa pełne wrogości dla nieznanego, zacofane chamy co tylko innym zycie by utrudniali bo swojego poprawić juz nie potrafia wiec zaopiekujcie sie soba i waszymi pociechami aby czasem gdzieś na centralnym nie skonczyły bo niewierze ze te wszystkie komentarze sa od normalnych ludzi którym w życiu sie układa i maja w du*** co drugi robi a robi to co lubi i nigdy nie przestanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ty nawet dzieci nie powinienes miec bo jezeli inteligencje i rozum po tatusiu odziedzicza to szkoda swiata zasmiecac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to dobrze że wariat drogowy dostał nauczkę i więcej nie zrobi komuś krzywdy i tak każdy z tych pajaców w kasku powinien skończyć a drogi były by bardzo bezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja napisał:
jeśli zgine to ze swiadomością ze robiłem to co lubiłem a wy dalej bedziecie siedzieć przed monitorami i tylko w komentarzach pokazywać jacy jesteście zajebisci i czego wy nie robiliście
Nie, jeśli będziesz umierał to jedynie ze świadomością bólu i będziesz czekał kiedy on się skończy, a twoi koledzy przez jakiś czas będą cie wspominać jaki to byłeś kozak i że zginąłeś tak jak chciałeś. Po kilku latach już nie będą nawet o tobie pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektorzy powinni na kaskach miec naklejke mam siano zamiast mozgu
Ostatnio edytowany 20 września 2010 r. o 22:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że jeździ po drogach masa deb***i autami, przez których jest większość wypadków, to nie znaczy ze powinniśmy wszystkim kierowcom życzyć takiego samego losu. Ogarnijcie się ludziki i patrzcie w lusterka, zamiast grzebać w nosach!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mialem kolizję z takim idiotą ...., ten jest zalosny ....zgadzam sie z przedmowcami, kompleksy leczy sie inaczej, a nie na drodze publicznej..., najlepiej w pojedynke do Boga, a nie stwarzac zagrozenie na drodze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomponkurde napisał:
To że jeździ po drogach masa deb***i autami, przez których jest większość wypadków, to nie znaczy ze powinniśmy wszystkim kierowcom życzyć takiego samego losu. Ogarnijcie się ludziki i patrzcie w lusterka, zamiast grzebać w nosach!!!!
a niektorzy kierowcy moto niech zacznal myslec nie tylko oni sa na drogach
Ostatnio edytowany 20 września 2010 r. o 22:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szukających adrenaliny i mocnych wrażeń, polecam skoki spadochronowe, to bardziej bezpieczne dla otoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać numer rejestracyjny. Policja powinna gościa łapnąć, za umyślne spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest piękna kara z kodeksu wykroczeń: Art. 86. § 1. Kto, nie zachowując należytej ostrożności, powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podlega karze grzywny. § 2. Kto dopuszcza się wykroczenia określonego w § 1, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 3. W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1 przez osobę prowadzącą pojazd można orzec zakaz prowadzenia pojazdów. tu akurat zastosowanie znajduje §1 i §3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
freaked napisał:
Widać numer rejestracyjny. Policja powinna gościa łapnąć, za umyślne spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest piękna kara z kodeksu wykroczeń: Art. 86. § 1. Kto, nie zachowując należytej ostrożności, powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podlega karze grzywny. § 2. Kto dopuszcza się wykroczenia określonego w § 1, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 3. W razie popełnienia wykroczenia określonego w § 1 przez osobę prowadzącą pojazd można orzec zakaz prowadzenia pojazdów. tu akurat zastosowanie znajduje §1 i §3
Właśnie, panie redaktorze. Może zrobiłby pan użytek z tematu i podesłał filmik na policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jakie zagrożenie? Chyba dla siebie bo nic innego nie jechało drogir moherowe berety. Widac nawet, ze chłopak opuszcza koło kiedy cos jedzie z przeciwka. PS: do dwunastki to jeszcze troche brakowało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qdłaty napisał:
Ale jakie zagrożenie? Chyba dla siebie bo nic innego nie jechało drogir moherowe berety. Widac nawet, ze chłopak opuszcza koło kiedy cos jedzie z przeciwka. PS: do dwunastki to jeszcze troche brakowało
Zresetuj mózg bo to chyba tobie pod moherowym beretem trochę się przegrzał i już nie funkcjonuje. Zagrożenie stważał dla kolegów z którymi jechał - tak przykładowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale koledzy którzy go nagrywali wiedzieli czego mozna się spodziewać. Gdzie zagrożenie pytam???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...