Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ps: Stwarzał piszemy przez "rz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To policja zadecyduje czy stwarzał czy nie. Spinanie się na forum nic nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
To policja zadecyduje czy stwarzał czy nie. Spinanie się na forum nic nie pomoże.
Zaczęło się sranie po gaciach. Autor filmiku spanikował i go usunął. Za późno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien z rozpędzić się i pier***nąć o ścianę. Miałby więcej emocji. Jełopy na motorach żądni popisywania się i pokazywania innym jacy to z nich macho... żenada na motorach, ot co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc po przygotowaniu motocykla to koleś zajmuje się stuntem (jazdą pokazową) więc nawet na upadki jest przygotowany mając na sobie ochraniacze pod ubraniem tzw. zbroję. Filmik się do końca nie udał, ale jak widać furorę zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mózg też miał przygotowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mu napędziliście stracha i film usunął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
Mózg też miał przygotowany?
jaki mózg? przeciez nie sprzedaja to skad mial miec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie motocyklista tylko dres. Nie mylmy pojęć proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
jaki mózg? przeciez nie sprzedaja to skad mial miec
Napewno nie od Ciebie. @ up. Widziales dresa w dżinsach? ;> Mistrze klawiatury wyklinac tylko potrafia ?;> @ ~olo~ zycze Ci tego samoego co napisales.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywalec z mozgiem/ napisał:
Napewno nie od Ciebie. @ up. Widziales dresa w dżinsach? ;> Mistrze klawiatury wyklinac tylko potrafia ?;> @ ~olo~ zycze Ci tego samoego co napisales.
Bywalec z mozgiem ale z brakiem inteligencji. "Dresy" to grupa społeczna, ośle. Można być ubranym w garnitur i być dresem. Błysnąłeś nie ma co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Bywalec z mozgiem ale z brakiem inteligencji. "Dresy" to grupa społeczna, ośle. Można być ubranym w garnitur i być dresem. Błysnąłeś nie ma co.
To teraz mi osle powiedz pod jakim wzgledem stwierdzasz ze jadacy motocklem jest dresem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stunt ku*** !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hugo napisał:
To teraz mi osle powiedz pod jakim wzgledem stwierdzasz ze jadacy motocklem jest dresem ?
Bo jest deb***em. Popisuje się na drodze publicznej o sporym natężeniu ruchu. Niech jedzie na lotnisko ćwiczyć takie popisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stunter napisał:
stunt ku*** !!!
Chyba w snach (ku***)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co motocykliści wyprawiają w samym centrum miasta to horror - punkt zbiorczy mają na parkingu obok CEZARA przy Centralnej - po godz. 22-giej stojąc tam dodają gazu do tzw dechy stawiając na nogi obydwa wieżowce,trwa to przeważnie około pół godziny, po czym startują i ścigają się po ulicach - straszne, kiedyś próbowałam dzwonić na policję - ale niestety bezskutecznie - nikt nie podnosił słuchawki.Puławy są monitorowane - więc jestem ciekawa dlaczego policja udaje, że tego nie widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam kilku moto z Grupy Puławy i na pewno mają po kolei w głowach.Więc nie obrażajmy ich.Jeśli piszecie skupcie się na konkretnym przypadku deb***izmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Bo jest deb***em. Popisuje się na drodze publicznej o sporym natężeniu ruchu. Niech jedzie na lotnisko ćwiczyć takie popisy.
Ty tez dla mnie tez jestes deb..em wiec takze dresem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hugo napisał:
Ty tez dla mnie tez jestes deb..em wiec takze dresem.
Zgadłeś, no proszę. Jestem dresem, uważaj bo jak mnie spotkasz to możesz pożałować. hahaha co za typ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Zgadłeś, no proszę. Jestem dresem, uważaj bo jak mnie spotkasz to możesz pożałować. hahaha co za typ.
LPU 22VU;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...