Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
podole chętne na wszystko :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina Dębińskich to bardzo mądrzy i pomocni ludzie, począwszy od dziadków, rodziców a teraz młode pokolenie Rozińscy, wykształceni, kulturalni a wszystko co osiągneli to dzieki własnej pracy i całą "walkę" która prowadzą o chlenię prowadzą z szacunkiem, i mam nadzieje że to pomoże wam wygrać, wspierają was ludzie, którzy wam nie zazdroszczą sukcesów, wygrywanych konkursów, pasji i pieniędzy. Pozdrawiamy z Podola;-)
Ty zamknij ryj bo jeszcze nam wybudują chlewnie i mów za siebie bo ja nie pozdrawiam tych chlewiarzy.... Niech sobie wygrywają konkursy, niech sobie mają pasje i pieniądze...nikt im nie zazdrości tego....tylko im chlewnia śmierdzi kasą a dla innych to jest zwykły smród nie dający żyć normalnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała rodzina Matyjasików jest jak najbardziej za budową chlewni przez Państwa Rozińskich i wspiera ich w dążeniu do celu.. podśmiewać mogliśmy się co najwyżej z bezsensownych zarzutów ludzi którzy mieszkają po pare kilometrów od planowanej inwestycji a nie z samych inwestorów których szanujemy ( chyba ktoś ma problemy ze słuchem bądź też z rozumem ale na to nie poradzę)... zazdrość ludzka nie zna granic...
 Buuuu ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ale się kuźwa uśmiałem......  Popierają bo boją się że im ten smród postawią ha ha ha ha ha ha ha ha Pierwsi czekają aż dęboszczykom się noga powinie ha ha ha ha ha.... no jaja :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie postawią w tym miejscu co chcą. może gdzie indziej bo jest tam skarb!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec nic prostszego jak chlewnie wybudować na Chmielniku, ludzie postępowi, rozwojowi i są za...... Teraz wybielać się to każdy potrafi :) Skoro ktoś tego nie chce, a z kolei ktoś jest za...... Parę km ? spytaj jak z Krężnicy jebie te parę km i dociera do Bełżyc.... Skoro jesteś taki popierający to postaw sobie za stodołą, bez sensu dyskutować, bo dla was brudasów to i tak zapach pieniędzy.... Mam nadzieję że okolica obroni się przed tym smrodem.....
Male sprostowanie : oni nie musza stawiac chlewni bo juz maja !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Male sprostowanie : oni nie musza stawiac chlewni bo juz maja !!!!
  Przeczytaj gamoniu co dokładnie chcą budować, a potem się wypowiadaj.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy Wam Drodzy Szanowani Czytelnicy w kibelku ładnie pachnie???ojjj tak bo to swój smrodek. Drodzy Szanowani Czytelnicy gdyby to była Wasza inwestycja raczej nie byłoby tu mądrych doradców, po przecież nie wypowiadaja się tu ludzie, którzy mają pełne korytka... zazdrość goni zazdrość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy Wam Drodzy Szanowani Czytelnicy w kibelku ładnie pachnie???ojjj tak bo to swój smrodek. Drodzy Szanowani Czytelnicy gdyby to była Wasza inwestycja raczej nie byłoby tu mądrych doradców, po przecież nie wypowiadaja się tu ludzie, którzy mają pełne korytka... zazdrość goni zazdrość...
  Hej :) skoro tobie twoje "gówienko" nie śmierdzi to nie będzie ci przeszkadzać i świńskie....ujawnij się postawimy koło ciebie chlewnię :) jak jesteś taki mądry doradca....to ujawnij się....może tobie postawimy chlewnię :D bohaterze :P...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zmieńcie ten tytuł to nie jest hodowca ze Starych Wierzchowisk to zięć Dębickiego burak z Krężnicy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym byc takim burakiem jak ziec debińskiego i skończyc lek wet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym byc takim burakiem jak ziec debińskiego i skończyc lek wet
To się było uczyć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy by chciał chlewnie w zasięgu 100m, nie prawda? Oczywiście, że nie prawda. Więc zamknąć ryje. Bo mieszkańcy okoliczni zgodnie z ustawą o zagospodarowaniu przestrzennym mają prawo się wypowiedzieć co do czegoś co będzie wpływało na ich jakość życia? Pan mówi o wentylacji - a gdzie ten smród wywentyluje? W zależności od wiatru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyjeżdżaj mi tu z prawem bo każdy ma prawo do swojego zdania ja mogę i 10 M od domu mieć chlewnie. Będąc przy temacie "ryj ma świnka" a my mamy twarze pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyjeżdżaj mi tu z prawem bo każdy ma prawo do swojego zdania ja mogę i 10 M od domu mieć chlewnie. Będąc przy temacie "ryj ma świnka" a my mamy twarze pzdr.
następny chętny :) ujawnij się postawimy ci 5m od domu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym byc takim burakiem jak ziec debińskiego i skończyc lek wet
Nic prostszego, weź za żonę którąś z jego loszek ma ich duży wybór i będziesz jego zięciem :D, ale najpierw do szkoły nieuku..... :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...