Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hospicjum w Puławach rusza bez oglądania się na NFZ

Utworzony przez frau, 18 grudnia 2009 r. o 08:11 Powrót do artykułu
Nie dam już ani złotówki.Dla mnie to jakieś chore bo budowali,robili zbiórki itp a nie zadbali o kontarkt? Przecież wiedzą jak działa NFZ i dopiero teraz się obudzili. Nie podoba mi się ta cała prezes i jej rządy.Głośno krzyczy,robi kwestym,licytacje a hospicjum jak było nieczynne tak dalej jest nieczynne. Gdzie kasa,kto płaci za ogrzewanie pustego budynku,gdzie chorzy,którzy wpłacali aby ich przyjęto ale a to brak kontarktu,a to coś a to sroś.Chorych już nie ma,pieniądze wpłacone. ŚCIEMA,ŻART Z CHORYCH I TYLE. Nie dam nic................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aja będę w miare moich możliwości pomagał Puławskiemu Hospicjum. Nie zdawałem sobie sprawy z ICH pomocy dla chorych. Naprawdę, ci ludzie są godni podziwu.Wiele rodzin nie dało by sobie rady gdyby nie oni. a tak przy okazji życzę IM dużo zdrowia i wytrwałości w wykonywaniu ciężkiej pracy, przez tak wielu ludzi nie docenianej.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...