Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Idol nastolatek wystąpił w puławskiej marinie [wideo, zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2019 r. o 10:48 Powrót do artykułu
dżizus maria lot te fak,ktoż to jes?nowy niemen?grechuta?może podobny poziom śpiewu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis dziwny ten idol...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się posikałam jak tylko go ujrzałam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kisiel w majtkach na sam widok takiego pięknisia miałam. Ach, co to był za koncert! Gdy zaczął śpiewać zemdlałam i śniło mi się że mnie "wziął" , kisiel w majtkach normalnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy prezydent Maj ogrzewający się w świetle pana Dawida wie, że brat pana Dawida poślubił w 2017 swojego wieloletniego narzeczonego (mężczyznę). Panie Maj, pan prezydent miasta wolnego od LGBT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudowny koncert.. istna magia, niesamowite emocje!  A komentarze które obrażają i wysypują fale niestostownych słów skierowanych w czyjąś stronę warto pozostawić dla siebie :) Traktujmy i szanujmy innych tak jakbyśmy my chcieli być traktowani! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla farm trolli wszystko złe. Trolle ukrzyżujcie najlepiej Maja, Dawida, młodzież, wszelką radość, zabawę, wolność wyboru nawet dotyczacą artysty. Jesteście chorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki idol taka młodzierz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko i wszyscy złe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj: ..prosimy o więcej zabawy.. :/ to chyba i jego idol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jego i co z tego? Lepiej być zgrzybiałym dziadem bez chęci do życia i zabawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakaz wytatuowanych pedałów !!!  Dziewczyny się psują od tej papki
  Dobra dobra myj dupsko i grzej na plebanie bo dziś twoja kolej.. Nie mierz wszystkich miarą swoją i twojej wąsatej starej.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla farm trolli wszystko złe. Trolle ukrzyżujcie najlepiej  Maja, Dawida, młodzież, wszelką radość, zabawę, wolność wyboru nawet dotyczacą artysty. Jesteście chorzy
 Nie stosuj medody pisowkiego środowiska i nie nazywaj każdej krytycznej lub inej od twojej opinii jako trollowania. Armię trolli to posiada(ł) Maj kandydując na prezydenta. A to co robi Maj to tylko i wyłącznie nieustająca kampania wyborcza, on zapomniał że już jest urzedującym prezydentem. Nie radzi sobie chłopina z emocjami na posiedzenach rady, jak i z krytyką podejmowanych działań. Zresztą tak jak jego wyznawcy (nie wyborcy, bo tych jest już mniej, rozczarowanych brakiem działań spełnaijacych zapowiedzi wyborcze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wincy hejtu! Trolle pluć szczuć obrzydzać ! Farmy trolli lać wszystkich ciepłym moczem ! Wincy hejtu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla farm trolli wszystko złe. Trolle ukrzyżujcie najlepiej  Maja, Dawida, młodzież, wszelką radość, zabawę, wolność wyboru nawet dotyczacą artysty. Jesteście chorzy
Nie stosuj medody pisowkiego środowiska i nie nazywaj każdej krytycznej lub inej od twojej opinii jako trollowania. Armię trolli to posiada(ł) Maj kandydując na prezydenta. A to co robi Maj to tylko i wyłącznie nieustająca kampania wyborcza, on zapomniał że już jest urzedującym prezydentem. Nie radzi sobie chłopina z emocjami na posiedzenach rady, jak i z krytyką podejmowanych działań. Zresztą tak jak jego wyznawcy (nie wyborcy, bo tych jest już mniej, rozczarowanych brakiem działań spełnaijacych zapowiedzi wyborcze).
Krytyczna opinia ? To zmasowana akcja obrzydzania wszystkiego i wszystkich! Klamstwa wyssysane z chorych łbów. Np. gdzie i kto nie radzi sobie  z emocjami na posiedzenach rady, jak i z krytyką podejmowanych działań?  Na szczęście posiedzenia rady są nagrywane co do minuty  i udostępniane na Youtube na puławoaktywnych. Wiec kłamliwy i przeżarty zboczeniem nienawiścią  trollu, wskaż taki moment! Akurat prezydent jest oaza spokoju i jest niezwykle zrównoważony w porównaniu szczególnie z pewnymi radnymi i publiką! Jesteś chorym zawistny kłamcą nic więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy wolne od lgbt a na scenie muzyk wspierajacy gejów bo jego brat właśnie jest gejem... Dziwne..nie przeszkadza wladzom to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mój brat jest jaskółka a ja wspieram wróble.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O gustach się nie dyskutuje, nie jest to typ muzyki który mi się podoba i do mnie przemawia, ale od strony muzycznej było nieźle, muzyka na żywo, składna, dobrze brzmiąca, nieźli instrumentaliści ( poza gwiazdą::)). Wokalista też nie odwalił kolejnego występu, zaśpiewał jak się należy. Spodziewałem się gorszego występu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...