Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A oddał długi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wspaniałego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza I klasa! Świetne widowisko i kawał dobrej roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza inscenizacja jaką kiedykolwiek widziałem :) Gratulację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje za organizację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw - ilu związanych z tą sprawą ruskich pachołków z UB nie ukarano, a ilu otrzymuje emerytury do dzisiaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawostkę dałeś/dałaś. Bo żyć na pewno żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie ilu mieszkańców pomagało partyzantom. Może był taki jeden a w odwecie ukarano całą wieś. Z drugiej strony wiemy czym byli partyzanci dla okolicznych mieszkańców. Przecież nie siali nie orali a jeść musieli. Wieśniakom się też nie przelewało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że w gruncie rzeczy cały splendor za organizację imprezy historycznej zgarnął wójt gminy Wąwolnica, dzięki poświęceniu i zamiłowani do historii Stowarzyszenia Przeszłość Przyszłości- a w zasadzie ośmielę się napisać że gdyby nie Artura Kwapińskiego poświęcony czas i determinacja to uroczystości dzisiejsze stanęły by pod wielkim znakiem zapytania. Dlatego gratulacje dla Artura i głębokie słowa uznania za organizację i przygotowanie uroczystości..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwapiński Pisowiec znów na pokaz już niedługo wam skończy się pisowcowanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawmy już te wewnętrzne spory. Wiele osób pracowało przy organizacji, o niektórych nikt pewnie się nie dowie. Polecam natomiast słuchowisko w Radio Lublin, na temat pacyfikacji Wąwolnicy. historia-bez-patyny-reportaz-magdaleny-grydniewskiej-palenie-wawolnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam relacje Radia Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie ilu mieszkańców pomagało partyzantom. Może był taki jeden a w odwecie ukarano całą wieś. Z drugiej strony wiemy czym byli partyzanci dla okolicznych mieszkańców. Przecież nie siali nie orali a jeść musieli. Wieśniakom się też nie przelewało.
  Pomyśl logicznie.. Jeżeli byłby to jeden człowiek to szybko by sobie z nim  poradzili.. Z opowieści starszych wiem, ze całe palenie zaczęło się od Zarzeki kolejno ulica puławska, lubelska itd. Podpalano granatami i pociskami zapalającymi oraz bezpośrednio podkładając ogień. Z opowieści wiem, że to nie tylko jeden człowiek współpracował z AK. Z resztą z większą dokładnością możesz posluchać tę historię z ust Pana Sławka Snopka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra inscenizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa takie "lekcje historii"!!! Pytanie tylko do redakcji Dziennika Wschodniego - dlaczego zawsze jest opis po fakcie? Tak jak w przypadku "rajdu Zapory" w Bełżycach? Ale każde wydarzenie jest po fakcie, chyba że to jakieś wydarzenie polityczne np. Marsz, wiec czy inne? Informujcie jako gazeta, a nie tylko opis po! To samo tyczy sie wydarzeń w skansenie! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna uwaga, często gazety nie wspomną o wydarzeniach, tylko o fakcie ich wykonania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam bym przyjechał na inscenizację, jak by mój ulubiony dziennik o niej napisał wcześniej. O marszach KODu piszecie ze znacznym wyprzedzeniem i co należy przynieść na marsz. Parszywcy jesteście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, że Dziennik mający niemieckiego właściciela nie jest wcale zainteresowany krzewieniem historii Polski, a wręcz przeciwnie. Z wielkim zaangażowaniem czuwa, żeby KODziarska zadyma nie wygasła, a spokój nie zapanował w naszej Ojczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...