Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internauci pomóżcie. Nieraz już udowodniliście, że potraficie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2016 r. o 13:56 Powrót do artykułu
zgroza, za darmo rozdają pieniądze 500+ a na leczenie ludzie żebrają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zgroza, za darmo rozdają pieniądze 500+ a na leczenie ludzie żebrają
Co ma piernik do wiatraka?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej sypnij choćby i 50 napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zgroza, za darmo rozdają pieniądze 500+ a na leczenie ludzie żebrają
Co ma piernik do wiatraka?!
to, że szydłowa ma kupę pieniedzy i rozdaje za darmo, tym bardzie winna pomagać chorym w leczeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej sypnij choćby i 50 napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zgroza, za darmo rozdają pieniądze 500+ a na leczenie ludzie żebrają
Co ma piernik do wiatraka?!
Jak nie rozumie Pan to wytłumaczę - pieniądze władowane zostały w większosci patologię bo przeciętne rodziny świetnie dawały sobie bez nich radę. Też je dostaję - ale dzieki temu moje dziecko jest teraz nad morzem, a będzie jeszcze w górach. Czy było rok temu - tak również było na dwóch obozach :) Ludzie, którym trzeba naprawdę pomóc muszą żebrać po fundacjach. 20 miliardów wpakowane w system 500+ rozwiązaloby problem wielu chorych osób i braku refundacji leczenia. No i mamy też obecnie dodatkowy efekt - podatki + ale co o tym może wiedzieć ktoś, kto ich nie płaci.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę rzecz ufundują : SIENKIEWICZ, BELKA i SIKORSKI !! ONI na jedną kolację wydają 1500 zł , z naszych, podatników pieniędzy! oczywiście jedzą i piją jakieś wymyślne drinki i potrawy,kosztuje to krocie, a płacimy my, podatnicy! Dla nich te 60 tys. to pikuś!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aśka napisał:
lepiej sypnij choćby i 50 napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
 zgroza, za darmo rozdają pieniądze 500+ a na leczenie ludzie żebrają
Co ma piernik do wiatraka?!
Jak nie rozumie Pan to wytłumaczę - pieniądze władowane zostały w większosci patologię bo przeciętne rodziny świetnie dawały sobie bez nich radę. Też je dostaję - ale dzieki temu moje dziecko jest teraz nad morzem, a będzie jeszcze w górach. Czy było rok temu - tak również było na dwóch obozach :) Ludzie, którym trzeba naprawdę pomóc muszą żebrać po fundacjach. 20 miliardów wpakowane w system 500+ rozwiązaloby problem wielu chorych osób i braku refundacji leczenia. No i mamy też obecnie dodatkowy efekt - podatki + ale co o tym może wiedzieć ktoś, kto ich nie płaci.....
a moje jedno nie jeździło i nie jeździ bo mnie nie stać, bo mam 1700 zł dochodu, opłaty 1200 zł i zostaje nam 500 zł na jedzenie na dwoje, od cholery żeśmy bogaci i nie odstajemy 500 zł pomimo, ze pracuję, cholerny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jadwigo życzę zdrowia! Mam nadzieję, że wszystko się uda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast marnotrawić pieniądze na często nieskuteczną i zabójczą chemioterapię, może czas zainwestować te pieniądze w nowoczesne, potwierdzone skutecznością leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz, że ci z PiSu wydają mniej? Grubo się mylisz. A dochodzą jeszcze miesięcznice, pomniki i "eksperci"... Pozdrawiam. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Jadwigo trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...