Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki śliczny most!

Utworzony przez puławiak, 9 lipca 2008 r. o 22:22 Powrót do artykułu
jeszcze napiszcie ile ta feta będzie kosztować bo to jakieś 240 000 PLN. sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie czemu nikt nie pisze jakie sa koszty otwarcie (imrezy) Nowy most super obwodnica tez ale drogi do okola zniszczone przez ciezarowki przy budowie mostu .... totalna klapa Teraz zeby odkorkowac miasto, ulzyc mieszkancom musimy czekac na uroczyste otwarcie no tak bo .... wsystcy wiemy . Tak bardzo zalezy mi na tej obwodnicy ze nie moge patrzec jak nowy most jest gotowy a Pulawy zapchane. A nie daj Boze przy tym tloku w miescie jakis nieszczesliwy wypadek Mozna tak wymieniac bez konca ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
...sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??
Aż się kozik w kieszeni otwiera . Te czarne, tłuste świnie.... łypią tylko kasę od tych patafianów (parafianów), co tak w nich wierzą. Dawno pisałem, że kościół ludzie powinni olać (jak w Czechach), bo to się zrobiło tylko "łykanie kasy", a nie tam wiara. Wiarę to sobie można i tak mieć.... w głębi ducha. Czarne diabły tylko PASOŻYTUJĄ na tych głupich ludziach, co tak im kasę wciskają do i tek pełnej kiesy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół nie uczy nic złego, czy można sobie wyobrazić, aby w naszym życiu nie obowiązywały żadne zasady /ważne aby były przestrzegane , a z tym to już kłopot, bo każdy interpretuje na swoja korzyść - tu pojawia się relatywizm/ A zresztą ,jak ktoś chce płacić to płaci , jak nie to nie...jego sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU KIEROWCY SĄ NA OSTATNIM MIEJSCU MIMO,ŻE TO ONI MAJĄ KORZYSTAC Z MOSTU I OBWODNICY!!!ABP JAKBY MIAŁ CHOC TROCHĘ HONORU TO BY POWIEDZIAŁ,NIE PANOWIE I PANIE JA JESTEM PRZEDSTAWICIELEM KOŚCIOŁA CZYLI WIERNYCH I KASE PROSZE DAC NA DOM SAMOTNEJ MATKI ALBO HOSPCJUM I NIE BĘDĘ ŚWIECIŁ CZEGOS CO NIE JEST OBIEKTEM SAKRALNYM!! ALE NIE ON PARÓWA JEDNA!!!JAK OMINĄC TAKĄ SZANSĘ BYCIA NA TOPIE W ŚWIETLE FLESZOW I ULEGŁEJ WŁADZY!!OBŁUDA I CYNIZM!!DOBRZE,ZE PRZSTAŁEM CHODZIĆ DO KOSCIOŁA KÓTRY PATRZY TYLKO NA KASĘ I NIC WIĘCEJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
jeszcze napiszcie ile ta feta będzie kosztować bo to jakieś 240 000 PLN. sam biskup sobie zażyczył 40000PLN. czy to jest mądre??
Skąd Ty niby wiesz, że tyle sobie biskup "zażyczył"? No słucham!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo pomyślałem od razu kiedy usłyszałem o ceremonii otwarcia mostu, a ja chciałem bardzo przejechać się przez ten most. Nic z tego. Mimo, że od rana śledzę wieści na temat mostu w Puławach nie wiem czy można nim i kiedy dokładnie przejechać ! ceremonia + kościół - to jakby most powstał dzięki modłom a nie pracy inżyniera i budowlańców. obojętne przy tym czy byli wierzący czy nie i w co może to most jakiegoś kultu na przykład Kultu Naszych Możliwości Duchowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy jasno powiedzieć ,że apetyt "niektórych" biskupów nasze diecezji lubelskiej rosnie z roku na rok! To skandal,a jego autorem jest Abp.Życiński ! Opinia publiczna ma prawo wiedziec, że Abp podał cenę 70.000zł, a Władze naszego miast "wynegocjowały" 45.000zł. żenujące! po tysiąc razy żenujące!!!! Rozumiem, że w tym kraju tylko ryby nie biorą. A może Wielce Wielebny przekazałby wspaniałomyśnie kwotę na zbożny cel, np.Dom Dziecka? A ile możnaby kupić obiadów szkolnych dla biednych dzieci? Ale po co? Lepiej przemilczeć kwestię... Modlitwa Abp nie wystarczy, żeby nakarmić głodne dzieciaki! A czy naszego pięknego nowego mostu nie mógł poświęcić któryś z Proboszczów tutejszych? a i może ucieszyłby sie i z symbolicznej sumy za tą posługe... Można pisac w nieskończoność.... Wstyd i żenada !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to wszyscy są dobrze poinformowani. Czytając różne fora doszedłem do wniosku, że Życimski wziął od 0,- do 240 tys zł! Żenujące! I jeszcze jest paru nawiedzonych, którzy w to wierzą i od razu walą z grubej rury! A dlaczego nikt nie pisze ile wziął Bajm?! Ile ten zespół z Wrocka?! W sumie co za różnica? Żadna! Tylko bo to biskup więc trzeba dowalić! Pewno nie zrobił tego za darmo ale ile wziął to nigdy się nie dowiemy! Nigdy nie będziemy mieli miarodajnej z pewnego źródła informacji! Więc nie gdybajmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj Pani W. w TVK zganiła artykuł w T.P. o potencjalnych kosztach poświęcenia mostu. Dlaczego nie podała ile faktycznie kosztowała ta usługa. Czyżby trzeba to trzymać w tajemnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
Jak to wszyscy są dobrze poinformowani. Czytając różne fora doszedłem do wniosku, że Życimski wziął od 0,- do 240 tys zł! Żenujące! I jeszcze jest paru nawiedzonych, którzy w to wierzą i od razu walą z grubej rury! A dlaczego nikt nie pisze ile wziął Bajm?! Ile ten zespół z Wrocka?! W sumie co za różnica? Żadna! Tylko bo to biskup więc trzeba dowalić! Pewno nie zrobił tego za darmo ale ile wziął to nigdy się nie dowiemy! Nigdy nie będziemy mieli miarodajnej z pewnego źródła informacji! Więc nie gdybajmy!
Nie wnikam ile wzięły zespoły które występowały na otwarciu mostu bo oni to robią dla pieniędzy i wszyscy o tym wiedzą. A ile by nie wziął sukienka za pokropek to i tak za dużo:księdzem (nawet biskupem) powinno się być z powołania nie dla szmalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...