Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Teraz podobno obóz pracy znajduje się gdzieś przy ulicy Bema (chyba 1), ale czy on niemiecki?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Nie wiem nic o obozie poracy na ulicy Kolejowej, ale starsi mieszkańcy mówią o jeńcach tutaj pracujących . Ale jeśli chodzi o coś" z lewej strony budynku to nie są baraki, a kiedyś stał tu kiosk ruchu. (Wiem, bo mieszkałam tutaj przez 15 lat w latach 70 - 80). Może to parterowy budynek z prawej strony dworca pełnił kiedyś rolę baraków.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazłem list po swojej babci jak jej brat poszedł do wojska i nie wrócił z listu wynika że przebywał gdzieś pod przymusem w Puławach łudząc się przepustką ale list jest z 1941 lub 42r w tej chwili nie pamiętam jak tam pisze ,ale wydaje mi się że polskiej armi tam nie było już w tych latach ,wiec musieli go trzymać niemcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...