Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już wiadomo, kto wygrał konkurs na dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Żyrzynie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2020 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Przebieg konkursów, ocena komisji, powinien być filmowany i nagrywany. Publicznie publikowany. Dostępny dla suwerena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak napisałem pod poprzednim artykułem dotyczącym wyboru dyrektora tego ośrodka że będzie ,,Ela , Ela to mnie zarzucili czerwonymi łapkami? I co łyso wam teraz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie uniwersalni na każdym stołku się sprawdzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wybór. Wiedzy i takiego doświadczenia niewiele osób posiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się Krzysio B na wójta obrazi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mówiłem kiedyś że Seredyn wygra teraz na obsługę prawną trzeba Stolata wziac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za naród, wiecznie źle, czemu sami nie startowaliście, a wiem, szkoły się nie ma to jest ból d..py
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo na wsi "suweren" to 75% i o to chodzi z tym nagrywaniem????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSiorów nagrywają i co? I nic, wybierają swoich, jak Banasia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby osoba zwiazana z pis wygrała to na forum byłoby 1000000000000 hejtów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elżbieta to odpowiednia osoba na to stanowisko. Sama mogłam się o tym przekonać potrzebowałam pomocy o ją dostałam właśnie od Pani Eli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, ustawka jak nic. Jeszcze wójt się przekona na własnej skórze kogo sobie zatrudnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...