Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kasjerka z Biedronki podczas napadu pomogła ochroniarzowi. Zwolnili ją z pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2018 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Śliczna kobieta, zasługuje na inne życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tę Firmę, nie ma litości. 15 lat temu podobnie mnie potraktowano. Myślałam, że coś się zmieniło....Świnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruchałbym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygać się chce tymi artykułami o biedronce!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ludzie gonią jak opetani do tego obozu pracy i kupują ten syf a potem się zastanawiają skąd choroby .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem z moimi koleżankami postanowiliśmy już więcej nie kupować w żadnej Biedronce! Gdyby tak zrobiło więcej ludzi, to może by się ci chorzy ludzie zastanowili. Może ta kobieta uratowała temu ochroniarzowi życie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś nie robię zakupów w biedronce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od chwili powstania w naszym rejonie biedronek -moja noga tam nie była i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do widzenia biedronko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w tej sprawie drugie dno. " Lekarz stwierdził stłuczenie". Jego powinna również podać do sądu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biedrze już nie kupuje dziękuję dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem, gdy grupa pijaczków będzie kopać po głowie kierownika sklepu, wtedy drodzy pracownicy wezwijcie telefonicznie policję i pójdźcie spokojnie rozkładać towar na półki, zasiądźcie za kasą i w ogóle zajmijcie się pracą a nie głupotami i "bohaterszczyzną". Super jest w tej owadziarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łajzy po prosto, ci z biedronki którzy podjęli takie decyzję wobec tej poszkodowanej kasjerki. WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Śliczna kobieta, zasługuje na inne życie.
 Ja pierdo....jakim trza być pustakiem tak pisząc a jakby była mniej urodziwa to już nie zasługuje na lepsze życie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest Solidarność, która powinna pomagać skrzywdzonym pracownikom? A prawda, pojechała ochraniać Kaczyńskiego na miesięcznicy bo mimo barierek i 3000 policjantów to prezes dalej się boi gniewu Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejdz do Lidl Biedronka ceny wygorowane i malo wartosciowoodzywcze produkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
przejdz do Lidl Biedronka  ceny wygorowane  i malo wartosciowoodzywcze produkty
 Idź np. do Stokrotki lub LSS Społem (ekstremalna drożyzna) gdzie ceny są o niebo wyższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale brednie, połowa z tych rzeczy to kłamstwo. W tej biedronce nawet nie ma ochroniarza wiec jak mógl zauważyc złodziei. Ludzie zeby wyciagnac pieniadze sa zdolni do wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny towarów są niższe, a jakość produktów wcale nie jest gorsza. Ba! Warzywa czy mięso są dobrej jakości (tak, paczkowane mięso). Jak nie mam możliwości pójść po warzywa na halę lub warzywniaka to wolę pójść do Lidla lub Biedronki. Cena nie zawsze świadczy o jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kolei w puławskiej Biedronse na Fieldorfa - Nila z naburmuszonymi ryjami zaglądają klientom do toreb, każdy ma udowodnić, że nie jest złodziejem. Mam w doopie Biedronke, niech wy.ierdalają do Portugalii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...