Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazimierz Dolny

Utworzony przez luiza, 10 października 2011 r. o 14:52
Oczywiście wczoraj oddałam swój głos na lepszą przyszłość , ale ja o czymś innym ...bardziej przyziemnym . Kochani muszę się podzielić z Wami miłymi wrażeniami . W sobotę brałam udział /jako gość/ w uroczystości weselnej . Cała impreza odbywała się w Kazimierzu Dolnym w tamtejszym USC . A potem.... a potem biesiadowaliśmy w przepięknie położonej restauracji nad samą Wisłą . W Austerii Kazimierskiej !! Lokal exstra . Jedzenie bardzo smaczne .Obsługa na medal . Niezwykle miła i troskliwa . Atmosfera znakomita . Bawiliśmy się wspaniale . Jednym słowem niezapomniane wrażenia . Bardzo gorąco polecam to właśnie miejsce . Tym sposobem chciałam podziękować Gospodarzom - było naprawdę wspaniale . Ile razy wpadniemy do cudownego Kazimierza - będziemy również u Was w Austerii Kazimierskiej - macie to jak w Banku ! Do zobaczenia . To były miłe chwile......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną! Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR. PZPR jestem bardzo wdzięczny. Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat. Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku. PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy. Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki. Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić. Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć. Jestem dumny, że byłem w PZPR! Jestem przewodniczącym Puławskiego Klubu Trybuny Ludu. Na forum Klubu popularyzuję moje lewicowe i komunistyczne poglądy! Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista! Jerzy Lenartowicz www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Tel. 609 146 746 Mail: majulena@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...