Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazimierz Dolny. Macewy wracają na kirkut

Utworzony przez Standarte, 26 lutego 2015 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Podobna akcja przydałaby się na cmenatrzu żydowskim w Bełżycach gdzie leżą luzem tylko 3-4 macewy, a sam byłem świadkiem używania macewy z tego cmentarza jako ostrzałki do narzędzi...:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku ul. Oboźna jest utwardzona Matzevami i pokryta asfaltem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że są tego typu akcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardziej interesują Żołnierze Wyklęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry!   Osoby posiadające informację o macewach bardzo prosimy o kontakt na adres info@matzeva.org
   Zbig czy możesz przesłać nam trochę więcej informacji na temat drogi zrobionej z macew w Kraśniku?    Pozdrawiam Robert  Koordynator Projektu Matzeva 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku ul. Oboźna jest utwardzona Matzevami i pokryta asfaltem.
Dzień Dobry!   Osoby posiadające informację o macewach bardzo prosimy o kontakt na adres info@matzeva.org
   Zbig czy możesz przesłać nam trochę więcej informacji na temat drogi zrobionej z macew w Kraśniku?    Pozdrawiam Robert  Koordynator Projektu Matzeva 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna akcja przydałaby się na cmenatrzu żydowskim w Bełżycach gdzie leżą luzem tylko 3-4 macewy, a sam byłem świadkiem używania macewy z tego cmentarza jako ostrzałki do narzędzi... :(
Dzień Dobry! Czy możemy prosić o więcej informacji o macewach w Bełżycach? Prosimy o kontakt pod adres mailowy info@matzeva.org   Pozdrawiam Robert Koordynator Projektu Matzeva
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...