Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazimierz Dolny. Nowy czy stary burmistrz?

Utworzony przez Dziad, 15 września 2014 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Marcin Pisula nigdy nie zamula!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze Andrzej Pisula jest łączony z nazwiskami takich marnych karierowiczów jak Kowalski i Suszek. Nie potrzebne jest mu "wsparcie" byłego milicjanciny i jego kumpla. Sam sobie by lepiej poradził. najlepiej liczyć na siebie i nie być kojarzonym z żadną ze stron. Zagłosowałbym na pana, ale w tej sytuacji poczekam na trzeciego kandydata. Nie chcę burmistrza, zza którego pleców będzie szczerzył szczerbate zębiska jakiś awanturnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze Andrzej Pisula jest łączony z nazwiskami takich marnych karierowiczów jak Kowalski i Suszek. Nie potrzebne jest mu "wsparcie" byłego milicjanciny i jego kumpla. Sam sobie by lepiej poradził. najlepiej liczyć na siebie i nie być kojarzonym z żadną ze stron. Zagłosowałbym na pana, ale w tej sytuacji poczekam na trzeciego kandydata. Nie chcę burmistrza, zza którego pleców będzie szczerzył szczerbate zębiska jakiś awanturnik
  Rzetelne informowanie opinii publicznej w trakcie całej kadencji przez 2 Panów Radnych, o tym, co dzieje się w gminie, jakie decyzje są podejmowane oraz  jak zachowuje się Pan Burmistrz Dunia w reakcji na merytoryczne argumenty, sprawia, że nie muszę czekać na trzeciego kandydata, tylko swój głos oddam na Pana Andrzeja Pisule. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiałoby nastąpić jakieś przełamanie w sposobie myślenia mieszkańców. Znakomita większość reprezentuje konserwatywne zachowania, a nie należy również zapominać o tych "obdarowanych", którzy muszą okazać dowód lojalności.Osobiście jestem za zmianami, to gwarantuje postęp i oddanie społeczeństwu najwartościowszych pomysłów. Trwanie przy władzy jest zjawiskiem ewolującym patologiczne zachowania. Kazimierz jest ewidentnym przykładem działań rozwarstwiających powodujących separacją społeczną, tworzenie nieformalnych grup interesu, inicjacji procesów destabilizujących.Życzę wyboru nowego kandydata, jakim jest Pan Andrzej Pisula.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swój głos w nadchodzących wyborach oddam na pana Marcina Pisule. 16 lat zasiadania w Radzie Powiatu powoduje, że człowiek ma doświadczenie i zna problemy jak mało kto. A pan Sikora? Zdaje się, że jest związany z Gdańskiem. Tam robił swoją karierę. Dlaczego zatem tam nie kandyduje? U nas, na ziemi puławskiej jest nieznany. Nie słyszałam też, aby coś zrobił dla naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...