Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie byłem tam całe lata po tym jak pojechałem i zobaczyłem ten tłum ludzi ,szybko sie nie wybiorę ,ja pamiętam Kazimierz jak turystów było bardzo mało ,na rynku stali artyści i malowali obrazy ,to były inne czasy ,był wtedy klimat którego dzisiaj nie ma .Szkoda ale to sie zapewne nie wróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz śmiało wracać: tak pusto nie było od 20 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety http://moje-ankiety....pond-28612.html Dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mało turystów? a czemu tu się dziwić. Ludzie klepią biedę, a nowobogaccy zwiedzają Afrykę Płn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sie pytam : do czego przyjerzdzac do Kazimierza , smrod , brud ( prosze obejrzec smietniki na rynku okolo 12.00 w niedziele ) lokale maja ceny jak w Saint Tropez , poziom gastronomii jak w budkach gastronomicznych we Wladyslawowie ( poza chlubnym wyjatkiem Zajazd Piastowski ) , burmistrz nic nie robi - za co on bierze pensje , mieszkancy ,, podli i zawistnii ,, , ciekawsze zabytki mozna obejrzec w dziesiatkach miejsc w Polsce - to terza wiecie dlaczego maleje liczba turystow indywidualnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brudny bruk,odrapane kamienice,mielizny na Wiśle no i powszechne Fast Foody.Góra i Baszta no i to by było na tyle.Dla artystów mekka dla turystów 1-2 razy w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...