Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice Wisły protestują przeciwko decyzji urzędników

Utworzony przez omg, 27 listopada 2008 r. o 16:47 Powrót do artykułu
ha ha ha ha ha ha ha ha ze co? 99% kibice piłkarscy? ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy kibice ?????? Raczej kilkunastu gów****** i kopaczy podwórkowych. Stadion Miejski musi służyc również przynajmniej dla części lekkoatletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym kopaczom to skopać tyłki i wysłać do szkoły.Większość z nich pewnie po podstawówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł na temat przebudowy stadionu a panowie tutaj swoje żale na temat gry zawodników wylewają. Typowo polskie leczenie kompleksów. To jak, lepiej być zaściankiem i mieć stadion na 5 tys. widzów czy też mieć ambicje sportowe i obiekt na poziomie 1 ligi z podgrzewaną murawą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jakie uniwerki kończyłeś? Może zapytaj kopaczy, a nie wydajesz sondy. Pewnie wielu z nich ma wyższe wykształcenie niż ty WYKSZTAŁCIUCHU I INTELIGECIE może wiecej POKORY. Pzdrawiam normalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion jest dla publiczności - nie dla dzieci! Dla dzieci to sa place zabaw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rów z wodą to rzeczywiście pomyłka. Też nie pamiętam kiedy on był wykorzystywany. Naprawią to i będziemy po jakimś czasie mieli rów ze śmieciami, butelkami i puszkami.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy kibice piłkarscy (patrząc na zdjęcie to widać że jest was siła) z tego co ja się orientuję, a miałem możliwość uczestniczenia w prezentacji koncepcji projektu (zresztą byli tam przedstawiciele m.in. kubów piłkarskich i kibiców) planowany stadion w pełni spełni wasze oczekowania, jak również daje możliwość uczestniczenia drużyny Wisły (jeśli się jej to uda) do wyższych lig nawet do pierwszej. Jego parametry odpowiadają regulacjom w tym zakresie a zapewne pamiętacie, np. stadion Amiki Wronki na 3,5 tysiąca miejsc i rozgrywane tam były spotkania ekstraklasy. Także proponuję wam mały dokształt z przepisów piłkarskich a dopiero później wdawajcie się w dyskusję. Ponadto patrząc na frekwencje na meczach (a jestem prawie na każdym spotkaniu) to niestety nie ma was zbyt wielu. Jak byłem w waszym wieku to potrafiło nas przyjść nawet kilka tysięcy a teraz no cóż, kiepściunio. Pozdrawiam i życzę mojej drużynie zasłużonego awansu do wyższych klas rozgrywkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci młodzi ludzie niech się lepiej trochę dokształcą i zaczną myśleć. Jeżeli wydaje im się, że został zrobiony "tylko projekt", to są w wielkim błędzie. Jestem budowlańcem i wiem, że dokładne i szczegółowe opracowanie dokumentacji na taki obiekt może trwać parenaście miesięcy. A poza tym co im przeszkadza rów z wodą? - arena piłkarsko-lekkoatletyczna, na której jest rów jest dla sportowców, a kibibe siedzą na trybunach, a tam żadnych rowów nie będzie. A to że przewidują, że w rowie powstanie śmietnik - to tylko o nich świadczy po co przychodzą na stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci młodzi ludzie niech się lepiej trochę dokształcą i zaczną myśleć. Jeżeli wydaje im się, że został zrobiony "tylko projekt", to są w wielkim błędzie. Jestem budowlańcem i wiem, że dokładne i szczegółowe opracowanie dokumentacji na taki obiekt może trwać parenaście miesięcy. A poza tym co im przeszkadza rów z wodą? - arena piłkarsko-lekkoatletyczna, na której jest rów jest dla sportowców, a kibibe siedzą na trybunach, a tam żadnych rowów nie będzie. A to że przewidują, że w rowie powstanie śmietnik - to tylko o nich świadczy po co przychodzą na stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...