Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakie dowody?Kondony napełnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce potrzebna jest kara śmierci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Twoje kondony!!! kurw...iarzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stała codziennie, deszcz, mróz, śnieg swiątek piątek przy trasie Żyrzyn - Puławy w lesie bałtowskim. Dziewczyna pewno sielanki w życiu nie miała a i koniec łatwy nie był. Chodziła na piechote z przystanku busów do tego parkingu na którym urzedowała ( ok 1 km), czesto jak bylo juz ciemno.Przyjezdzała przed 8.00 a wyjezdzała 16.45 busem w strone Lublina. Fakt jest taki, że jezdże codziennie tamtedy do pracy i od poniedziałku pojawiły sie nowe dziewczyny i ich nowe brudasy (czytaj alfonsy) . Rozbijali sie szrotami na parkingu  na rondzie w Żyrzynie a dzis nikogo nie było wiec może któryś jej pomógł. Jesli to faktycznie zabójstwo to szok, że stało sie to praktycznie pod nosem. Życze policji sukcesu w znalezieniu skur.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skkurwysyna zajebał bym własnymi rękami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem w którym to miejscu chyba, ostatnio miałam okazję tamtędy kilka razy przejeżdżać. Szkoda dziewczyny. Mam nadzieję, że sprawców złapią i posadzą. Swoją drogą, gdyby chłopy z usług tych pań niekorzystały, na pewno poszukałyby innej formy zarobkowania, bardziej godnej.    
Stała codziennie, deszcz, mróz, śnieg swiątek piątek przy trasie Żyrzyn - Puławy w lesie bałtowskim. Dziewczyna pewno sielanki w życiu nie miała a i koniec łatwy nie był. Chodziła na piechote z przystanku busów do tego parkingu na którym urzedowała ( ok 1 km), czesto jak bylo juz ciemno.Przyjezdzała przed 8.00 a wyjezdzała 16.45 busem w strone Lublina. Fakt jest taki, że jezdże codziennie tamtedy do pracy i od poniedziałku pojawiły sie nowe dziewczyny i ich nowe brudasy (czytaj alfonsy) . Rozbijali sie szrotami na parkingu  na rondzie w Żyrzynie a dzis nikogo nie było wiec może któryś jej pomógł. Jesli to faktycznie zabójstwo to szok, że stało sie to praktycznie pod nosem. Życze policji sukcesu w znalezieniu skur.....
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I najważniejsze - te dziewczyny stojące przy drogach rzadko kiedy dostają uczciwe pieniądze. To jest handel żywym towarem, który w cywilizowanym kraju powinien być surowo ścigany. tymczasem to kolejny dowód na to, że Polska to kraj barbarzyński - jak nie wyzysk bułgarskich prostytutek, to aborcje, jak nie aborcje, to znęcanie się nad zwierzętami, jak nie to, to znęcanie się nad polskimi pacjentami, małymi przedsiębiorcami, młodymi kobietami na śmieciówkach - lista długa. Przykro.    
Wiem w którym to miejscu chyba, ostatnio miałam okazję tamtędy kilka razy przejeżdżać. Szkoda dziewczyny. Mam nadzieję, że sprawców złapią i posadzą. Swoją drogą, gdyby chłopy z usług tych pań niekorzystały, na pewno poszukałyby innej formy zarobkowania, bardziej godnej.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna dziewczyna... szkoda zycia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peowsko-peeselowska rzeczywistość - "...wyginiecie jak dinozaury..." Przecież naszym obowiązkiem jest się ogarnąć, bo nam dzieci i wnuki nie wybaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peowsko-peeselowska rzeczywistość - "...wyginiecie jak dinozaury..." Przecież naszym obowiązkiem jest się ogarnąć, bo nam dzieci i wnuki nie wybaczą.
Rzeczywistość spod Żyrzyna stara jak świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie złapią nikogo za to i nie zamkną zobaczycie że tak będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...