Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolędnicy zjeżdżają do Puław. Ruszają przesłuchania do Festiwalu Kolęd

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2020 r. o 18:32 Powrót do artykułu
impra nie bez kozery jest u miłosierdzia bożego,bo uszy i słuch bedą w niebezpieczenstwie ,a poziom na pewno będzie u odbiorcy wymagał dużej ilości miłosierdzia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze społeczeństwo jest jednym z najbardziej ponurych, a ci co odstają od tej dewizy zaraz są obrażani. Niestety poziom zależy od kondycji kultury a niestety nakłady jakie są ponoszone wystarczają często na improwizacje a nie na profesjonalizm i jeszcze jedno, to zatrudnianie ludzi przypadkowych bez odpowiedniego wykształcenia którzy nie czują kultury doprowadza do jeszcze większej zapaści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpiewać nalezy dobrze ,a jak sie śpiewać nie umie,a chce ,to po to są chóry ,wystarczy tylko gębą z innymi ruszać i po problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż trudno mi uwierzyć, że takie są potrzeby mieszkańców Puław. Uważam, że to dyrektor (katecheta) DCH i duchowieństwo o tym zadecydowali. Bo nic nie słyszałem o badaniach i diagnozach na temat potrzeb i oczekiwań społeczności Puław (co widać po widowni, gdzie więcej jest uczestników niż mieszkańców-widzów). Tak jak nie słyszałem o badaniach na szczeblu Wydziału Kultury UM nt. życia społeczno-kulturalnego Puław, instytucji kultury (DCH, MCz), a przede wszystkim realnych potrzeb kulturalnych mieszkańców. Jakby to zrobiono to nie byłoby takich wpadek jak podczas ostatniego Sylwestra, gdzie wydano dużo pieniędzy dla garstki widzów gdy Puławy mają ok. 47000 mieszkańców. tys.).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej kolęda kolęda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekajcie, jak wybraliście tak macie. Jaki prezydent i radni, taka kultura w mieście. Po prostu amatorszczyzna i Nasi na Swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj dana oj dana oj dana o dana....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misją instytucji kultury powinna być edukacja kulturalna, a nie schlebianie najprostszym gustom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto taka impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybuchłby wielki skandal, było oburzenie i byłyby zarzuty znieważenia gdyby ktoś żaśpiewał jakiemuś ziemskiemu władcy np królowej Elżbiecie II czy prezydentowi Dudzie taką rzecz na pamiątkę ich narodzin : "Elżbieta malusieńka leży w kołysce i płacze, ale jej mama jest obok niej" - - - albo : "lulajże Elżbietko, lulajże lulaj a ty jej matko w płaczu utulaj". "pójdźmy wszyscy do szpitala, do Andrzeja. Powitajmy maleńkiego Andrzeja i mamę jego" - - - albo : "Oj, maluski Andrzej, maluski, maluski, jako rękawicka" - - - albo : "cicha noc a w szpitalu w Krakowie mama Andrzeja czuwa nad nim uśmiechnięta, nad Andrzejka snem". Królowa Elżbieta II czy prezydent Duda od dawna nie są już dzieciątkami więc obraźliwe, znieważające byłoby śpiewać im na ich urodzinach piosenki jak do malutkich dzieci. O ile bardziej JEZUSOWI nie powinno się śpiewać pieśni jakby był malutkim dzieckiem. To tym bardziej GO obraża, znieważa niż obraziłoby ziemskiego władcę bo ON jest Królem królów i BOGIEM. Gdy demony słyszą tzw kolędy śpiewane Jezusowi jako dzieciątku to pękają ze śmiechu. Trzymajmy się natchnionej biblijnej nauki a nie wymysłów ludzi. _________ GOOGLE : " Jezus Stwórcą życia - informacja w DNA " _________ "Watykan depcze po krwi Chrystusa część 2 - te zdjęcia to nie fotomontaż"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się określenie "NASI na SWOIM". Fakt, to oddaje wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.