Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejna rodzinna tragedia w Kurowie. Ojciec zabił syna

Utworzony przez kibic, 25 marca 2013 r. o 23:40 Powrót do artykułu
Biją się, zabijają. Ech co za naród??? A kurowskie "biznesmeny" jeszcze i płacić nie lubią. No co za naród???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się dzwoni na policję to te dranie olewają i śmieją się, że póki nic się nie dzieje nie mają po co jechać. zamiast zapobiegać tragediom gdzie ginie niewinna osoba a alkoholik i oprawca ma się dobrze to sie naśmiewają. ja miałam nie raz takie przypadki że nie chcieli mi pomóc dopóki nic się nie stanie. (czyt. nie zostanę pobita lub zabita)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Makarena126 napisał:
a jak się dzwoni na policję to te dranie olewają i śmieją się, że póki nic się nie dzieje nie mają po co jechać. zamiast zapobiegać tragediom gdzie ginie niewinna osoba a alkoholik i oprawca ma się dobrze to sie naśmiewają. ja miałam nie raz takie przypadki że nie chcieli mi pomóc dopóki nic się nie stanie. (czyt. nie zostanę pobita lub zabita)
Przyjadą na moje czy twoje wezwanie,a potem nie będzie paliwa aby odwieżć komendanta do domu,tak nie może być !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec zabił syna - winni policjanci? Czy taka jest Wasza logika? Chyba każdy widzi jakie to bezrozumne jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...