Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciennikarz Marcin M i jego rusałka Anna F to manipulanci, trudno ich zakwalifikować do kategorii dziennikarstwa. Ale pewnie pan Zbyszek go ułaskawi bo przecież ten ich szmatławiec to niezła tuba propagandowa pislamu, a szczególnie pewnej pani radnej oddziałowej przewodniczącej związku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniechanie wydania oświadczenia przez komende w tej sprawie to nic innego jak  brak profesjonalizmu, zaniedbanie, jednym słowem - bumelandztwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda bez uprawnień odebranych uprzednio przez Sąd jest PRZESTĘPSTWEM! A zatem ten pan jest przestępcą w warunkach recydywy. Powinien iść pierdzieć - nie ma to tamto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniechanie wydania oświadczenia przez komende w tej sprawie to nic innego jak  brak profesjonalizmu, zaniedbanie, jednym słowem - bumelandztwo.
  Tak tak jerzy - jednym słowem - analfabetyzm! :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co donosi kolesiom pismakom to ten lizus koperfild. Nikt go w komendzie nie trawi. Ale podobno już nie długo. Mają go "awansować"
Paweł koperfild ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli opisywany  jest dziennikarz i to w dodatku czynny to komentarz do tej sprawy jest niezwłocznym obowiązkiem komendy nawet jeżeli taka sprawa nie miała miejsca a jest ona nagłośniona. W innym wypadku można by przypuszczać , że  coś tu śmierdzi i zostanie zamiecione pod dywan.
Śmierdzi i to bardzo. Policjanci za parę groszy sprzedają się dziennikarzom, żeby dorobić. Wstyd mi za kolegów, którzy hańbią w ten sposób mundur, który noszą. Nie jest prawdą, ze wspomniany w materiale dziennikarz ma zabrane przez sąd prawo jazdy, nie jest też prawdą, że został zabrany we wtorek na komendę. Mam nadzieję, że komendant wyciągnie konsekwencje służbowe wobec takich śliskich praktyk. Szkoda, ze anonimowy dziennikarz nie znalazł w sobie odwagi, żeby podpisać się pod spreparowanym paszkwilem, szkoda, że nie podał nazwiska policjanta, który donosi za kasę. To nie pierwszy przypadek tylko nagminna praktyka. Mam nadzieję, ze przy tej śmierdzącej sprawie szef w końcu zrobi porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda bez uprawnień odebranych uprzednio przez Sąd jest PRZESTĘPSTWEM! A zatem ten pan jest przestępcą w warunkach recydywy. Powinien iść pierdzieć - nie ma to tamto!
Jasne, ze jest przestępstwem. Ale jemu sąd nie zabrał prawa jazdy. NIE BYŁO PROCESU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marcinie pani Aniu. To nie jest wasz szmatławiec gdzie możecie ludziom wciskać kity, kłamać, uprawiać ohydną i nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością beletrystykę. To że tam wam przechodzą kłamstwa, manipulacje, niszczenie porządnych ludzi, ordynarne zaklinanie rzeczywistości, to nie wprowadzajcie tego szamba tutaj. Nie jesteśmy debilami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniechanie wydania oświadczenia przez komende w tej sprawie to nic innego jak  brak profesjonalizmu, zaniedbanie, jednym słowem - bumelandztwo.
eee Jerzy, od razu takie słowa. Tu jeszcze tegonie znają. Tu panuje jeszcze  średniowiecz. No co najwyżej to Abo PGR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł koperfild ?
nie wiesz kto to jest koperfild? Marcin mu na imię. Najsłynniejszy i najpiękniejszy puławski glina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a  
nie wiesz kto to jest koperfild? Marcin mu na imię. Najsłynniejszy i najpiękniejszy puławski glina
A co ty mnie tu z jakimś koperfildem ? a darka znasz ? wiesz kto to jest darek złotousty ? no wiesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a   A co ty mnie tu z jakimś koperfildem ? a darka znasz ? wiesz kto to jest darek złotousty ? no wiesz ?
nie wiem? Darek złotousty? Dobre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów zmiana tematu na pierdoły. W manipulacji, oskarżeniach, wymyślaniu ufockich bzdur, ta mizerna para jest najlepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba chodzi wam o Darka Szczeroustego z rodu  Bolesława III Krzywoustego ? Co jego rodu kredo życiowe to "Co w sercu to i na ustach". Tak ? W takim razie takiego to i ja znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro pani Ania mogła sfałszować przelew i bezczelnie wysłać do drukarni, skoro mogła zalegać z dużymi pieniędzmi za druk, a na mieście mówiła ile to jej zalega właściciel drukarni, to przecież teraz może pisać razem z pozbawionym uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych partnerem różne bajki. Puławy to małe miasto i "sława" słynnej pary ciennikarzy rozeszła się daleko poza powiat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba teraz wyciągać telefon jak się zobaczy mizernego dziennikarzyne za kółkiem i umieszczac publicznie niech każdy widzi ze to zakładana menda spoleczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrali się świetnie i jednemu i drugiemu plunąć w twarz to powie, ze deszcz pada. Kłamstwo, manipulacje, intrygi, prowokacje mają we krwi. Ot tacy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdumiony ze tacy ludzie chełpią sie znajomościami w PISie, ze ich tak PIS popiera. umieszczając wszedzie na fb fotki a to z pania minster a to z radnymi PIS z jakis spelun, knajp i wyżerek. To ze przedsatwiciele PIS zadają sie z takimi mizerotami to ich sprawa, ale zeby robic sobie z takim czyms  fotki i pozwalac je zamieszczac publicznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może być, Marcin nie pije!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzedzę dalsze wasze wymysły. Nie tylko ze nie pije, ale także nie ćpa, nie rozbiera sie publicznie w knajpach, nie składa chamskich i ordynarnych propozycji natury łóżkowej (szczególnie za napisanie wypocin) Przestaniecie szkalować tak wspaniała, skromną i zasłużoną dla świata postać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...