Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejni zasłużeni dla Puław. Zobacz nowy film promocyjny miasta (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 r. o 17:42 Powrót do artykułu
tak się bawi tak odznacza Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkretne pytanie do radnych Pakuły i Kwapińskiego - za jakie działania, tylko konkretnie, dostała odznaczenie wasza koleżanka pani Solecka? Co zrobiła? Od wielu lat nie pracuje, nie organizuje żadnych akcji, prawie nikt nie zna tej pani. A jak pracowała dawno temu w muzeum PTTK, to placówka przędła bardzo cienko i była w tragicznym stanie. O co chodzi w tym wszyskim? Czy wystarczy zapisać się do PiS żeby zostać wyróżnionym? Pani jest atnografem, jak przeczytałem. To ja się pytam: jakie publikacje ma w ostanim czasie na swoim koncie? Jakie wystawy zorganizowała? Jakie rzemiosła ocaliła od zapomnienia? Może radni odpowiedzą na tym forum mnie - szaremu obywatelowi, który bardzo interesuje się sprawami miasta i nie zna ani jednej zasługi tej pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bez jaj,zaslużeni?? co takiego zrobili dla miasta? odpowiednia opcja polityczna i organizacja festiwalu kolęd wystarczy..śmiech. a tak odbiegając od tematu,proponuje włodarzom miasta przejść sie po dzisiejszych opadach,na otwarty z wielką pompą ,,Skwer Niepodległosci'',jest rewelacja prosze nie zapominac o gumowcach. pozdrawiam dumny puławianin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapisuje się do pis-c***ów niech i ja zostanę odznaczona a co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż dziw bierze że medalu nie dostał pierwszy pisowski dziennikarz w puławach Marcin Mizera. Pewnie stanie się tak przy kolejnym rzucie i puławski pisowski "lis" wypnie dumnie pierś - jak za komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz kolego racje następne rozdanie dla niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mundurowe lizusy byli na gali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to. Nie rozumiem czego tak jeździcie po pani Soleckiej, przecież to pan radny K. dał jej tę nagrodę! Jak dał to trzeba brać! W końcu trzeba mieć medal i się pokazać. Nawet jak nie ma się zasług dla miasta. Przy panach to duuuuuużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to radny dał nie było komisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy do mikrofonu poleciał J.Wawer, odznaczony medalem wieloletni działacz ugrupowania J. Grobla. Podziekował minister Sadurskiej, posłom, J. Groblowi, jak to podsumował ten cyrk najlepiej - GRUPIE TRZYMAJĄCEJ WŁADZE - szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękował publicznie ''grupie trzymającej władzę''?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliwiński został wysłany przez G.....na front kultury. Ciekaw jestem jak długo wytrzmają ten obciach pracownicy chemika. Jak  oni mogli się  na to zgodzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co oni mogą zrobić niby? Przecież i tak wybiorą na następną kadencje J. G...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Z. Śliwiński jest konferansjerem miejskich wigilii wiec konferansjerka to taka wielka zasługa, ze medal sie należy. Ten drugi J. Wawer wygłaszający żenujące dziękczynne podziękowania dla J. Grobla i Grupy Trzymającej Władze, kto to w ogóle jest? Czym się zasłużył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...