Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu nie podoba się projekt stadionu

Utworzony przez Jaro, 12 grudnia 2008 r. o 08:29 Powrót do artykułu
Tak się patrzę na to zadaszenie i sobie myślę, że niezły z niego żagiel.... czy siedzącym widzom nie będzie łapał wiatru jak wiatrołap?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to coś ma kosztować tyle kasy?! To może lepiej poszukajmy nowej inwestycji. Może Aquapark?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zazdroszczę Puławom, mają dobre, równe drogi, rozbudowują się, widać inwestycję, wszędzie ścieżki rowerowe. To miasto jest najlepszym przykładem że jak się chce to się może. A nie to co nieroby z Lublina, Kraśnika itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na IV ligę piłkarską, to rzeczywiście Puławy mają gest. A nie lepiej byłoby stworzć lepsze warunki piłkarzom ale ręcznym? Bo to najwyższa liga w Polsce, dużo kibiców którzy nie mieszczą się w starej hali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no pięknie aby znowu pogratulować prezydentowi na stadion nie ma problemu wydać 69 mln a na światła na przejściu dla pieszych dla dzieci ze szkoły jedynki trzeba tysiąc razy przekalkulować czy się opłaca, normalnie aż żal d..,. ściska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...wszedzie scieżki rowerowe..." buhahahahahahahhaaaa ty chyba nie byłes w puławach, gdzie w tym miescie sa sciezki i ile ich jest stuknij sie w głow. Oczywiście wolałbym żeby wybudowali nowa hale sportowa niż stadion dla jakiejś IV ligi AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion za 60mln złotych,chyba w tym UM ich pogieło.A kto później bedzie to utrzymaywac i jakie to przecież koszty.Bez sensu pomysł chory.Ja jestem przeciw temu projektowi.Już UM miasta sie popisał i zbudował targowisko na piaskowej za 6mln pln...z kartonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No piękny projekt ale komu potrzebny?Mnie on nie jest potrzebny wybudujcie ścieżki dla rowerzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu stowarzyszeniu nie chodzi o stadion, tylko o rozgłos medialny ich i mocodawców z PO. Ludzie przejrzyjcie na oczy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jezeli o rozgłos im chodzi to są bardzo skuteczni :-))) Incjatywa bardzo sensowna ale już komuś się nie podoba bo rozgłos robią - no inaczej się nie da tych i.....w z UM powstrzymać chyba nie da! Więc niech robią zadymę aż miło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Temu stowarzyszeniu nie chodzi o stadion, tylko o rozgłos medialny ich i mocodawców z PO. Ludzie przejrzyjcie na oczy!!!
Słuszna racja chca stac sie zasłużeni dla miasta,a za chwile rozdadzą sobie nagrody nagrody:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obligacje to najgorszy pomysł jaki tylko mógł przyjść do głowy naszej władzy. Po spłacie obligacji koszt budowy stadionu zamiast 69 milionów przekroczy 100 miliohnów. Kogo na to stać? Chyba tylko pana prezydenta Grobla, który jak mantrę powtarza: będę inwestował, będe budował... Tylko zapomina, że inwestować można pieniądze, które się ma, a nie te których się nie ma, a jeśli idzie o budowanie, to zsastanawiam się co ten John budowniczy jeszcze wymyśli. Miasteczko holenderskie zamiast na osiedlu budowane jest na drodze wojewódzkiej prowadzacej do Kazimierza, Nałeczowa, Annopola, Sandomierza i Krakowa. Nie dość, że i tak w weekendy z pomysłu wyjazdu trzeba zrezygnować to po wybudowaniu miasteczka będziemy obijac się samochodami pomiędzy betonowymi murami tworzącymi groble (jak przystało na prezydenta Grobla, za życia będzie miał pomnik ). Myślę, że trzeba panu prezydentowi powiedzieć NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypuszczam, że zapowiedź emisji obligacji na taki cel to jedynie przepraszam, dziecinny żeby nie powiedzieć ostrzej zabieg zamydlenia oczu podatnikom. Nie trzeba być ekonomistą, ja nim jestem, aby udowodnić niesłuszność takiego myślenia. Obligacje owszem, ale pod warunkiem, że cal na jaki zostały wyemitowane będą spłacane z dochodów jakie w przyszłości przyniesie inwestycja. Znane są w świecie obligacje emitowane po to, aby były np. wodociągi a następnie z opłat za korzystanie z wodociągów uzyskać dochody na wykup obligacji. . Nie przypuszczam by stadion w Puławach w perspektywie np 10 lat uzyskał dochody gwarantujące spłatę sporo ponad 20 mln złotych. Zakładając, że być może, w co wątpię, trzeba jeszcze znaleźć chętnych na ich zakup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli interesujesz sie grami,nowinkami?A może lubisz filmy?Nic prostrzego możesz to mieć na nowym portalu www.fastwarez.pl. Fastwarez.pl nowa strona dla uzytkownikow PC:) www.fastwarez.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o co wam chodzi, rzeczywiście tylko chyba o narobienie hałasu wokół siebie... żal coś tam ściska ale jak czytam wasze ograniczone myślenie i to że takie miasta jak Kozienice, Krasnystaw itp. mają już stadiony, organizują u siebie obozy, zawody a Puławy??? wstyd że my nie mamy stadionu, naprawdę. Jak się komuś nie podoba inicjatywa budowy stadionu to niech sam pójdzie sobie pobiegać po deszczu na obecny stadion- można się utopić w błocie, niech pobiega sobie przez stare drewniane i ciężkie płotki, albo poskacze sobie wzwyż na porwanym materacu czemu nie Zapraszamy!!! W Puławach jest tyle talentów sportowych a nie wykorzystuje się tego, jasne możemy trenować w klubach Lublina, Zamościa...tylko że Puławy to NASZE MIASTO...!!!!!!! Powie ktoś, że jak się chce trenować to taki stadion nie potrzebny hmm tylko co ma przyciągnąć młodzież do sportu i na stadion?? połamane ławki, kiepska bieżnia no nie wiem?? Pozwólcie się nam rozwijać!!! Miesza się we mnie złość i współczucie dla tych którzy mówią, że stadion nie jest potrzebny. Mówią tak chyba tylko Ci co nie interesują się sportem, nie wiedzą jak wygląda teraz stadion, Ci co siedzą w domu oglądając polskie seriale i mają w nosie to, że w ich mieście Puławy jest zdolna młodzież!!! POPIERAM BUDOWĘ STADIONU I INICJATYWY MIASTA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Obligacje to najgorszy pomysł jaki tylko mógł przyjść do głowy naszej władzy. Po spłacie obligacji koszt budowy stadionu zamiast 69 milionów przekroczy 100 miliohnów. Kogo na to stać? Chyba tylko pana prezydenta Grobla, który jak mantrę powtarza: będę inwestował, będe budował... Tylko zapomina, że inwestować można pieniądze, które się ma, a nie te których się nie ma, a jeśli idzie o budowanie, to zsastanawiam się co ten John budowniczy jeszcze wymyśli. Miasteczko holenderskie zamiast na osiedlu budowane jest na drodze wojewódzkiej prowadzacej do Kazimierza, Nałeczowa, Annopola, Sandomierza i Krakowa. Nie dość, że i tak w weekendy z pomysłu wyjazdu trzeba zrezygnować to po wybudowaniu miasteczka będziemy obijac się samochodami pomiędzy betonowymi murami tworzącymi groble (jak przystało na prezydenta Grobla, za życia będzie miał pomnik ). Myślę, że trzeba panu prezydentowi powiedzieć NIE!
A może ty jesteś tym cwaniaczkiem spod kebaba? Dlaczego nie podpisujesz się swoim prawdziwym imieniem Dlaczego masz taką awersję dla sportu, masz jakąś chorobę? , która nie pozwala ci uprawiać sportu, i dlatego pysk sobie tymi obligacjami wycierasz, koledzy cię lali po wuefie??, a może coś więcej....? , idż do psychologa, nie katuj ludzi swoim strachem przed światem, chyba że dążysz do zostania takim małym ,lokalnym , puławskim ("Jankiem Rokitą"* ) wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób zupełnie przypadkowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...