Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kończy się sezon dla nałęczowskiej wąskotorówki

Utworzony przez Miłosnik, 4 listopada 2008 r. o 06:28 Powrót do artykułu
Oby ta kolejka wąskotorowa jeździła jak najdłużej. Bardzo byłoby szkoda zmarnować jej infrastrukturę, która ma wartość już historyczną sięgającą XIX wieku. Malowniczo wijąca się trasa kolejki to naprawdę atrakcja turystyczna - kolej wąska, kolej sentymentalna. Oby przetrwała trudne czasy, oby była i jeździła ))) 3mam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechałem ta kolejką - to był koszmar. Brudne wagony z brudnymi szybami, nie da się "podziwiać widoków" zresztą cała trasa wiedzie przez krzaki i NIC nie widać. Do tego był upał i w pociągu było ze 40 stopni, okien nie dało się otworzyć, ludzie mdleli, wagony przepełnione, hałas i niewygoda. Wycieczka była rzeczywiście retro, jak podróż PKP przez Polskę nad morze w latach 80-tych. Ludzie nie popełnijcie błędu - lepiej pójść na spacer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa razy specjalnie próbowałem przejechać się kolejką - niestety bez skutku, albo godziny nie takie, albo w ogóle z Nałęczowa nie jechała, przedłużyć ją do Lublina, będzie super atrakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież nałęczowska kolej wąskotorowa dostała odszkodowanie za zniszczony wiadukt i to spore pieniądze ale starostwo je zgarnęło a teraz piszą że to zarządca powinien to zrobić warto się temu przyjrzeć bo to następna afera starostwa w opolu lubelskim i to bardzo duża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
przecież nałęczowska kolej wąskotorowa dostała odszkodowanie za zniszczony wiadukt i to spore pieniądze ale starostwo je zgarnęło a teraz piszą że to zarządca powinien to zrobić warto się temu przyjrzeć bo to następna afera starostwa w opolu lubelskim i to bardzo duża
Czyli w Opolu znowu ŚMIERDZI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz napisał:
Ludzie nie popełnijcie błędu - lepiej pójść na spacer.
To trzeba było panie wygodny jechać Inter City w klimatyzowanych wagonach... a nie wąskotorówką i spodziewać się luksusów. Retro to retro... jedziesz pan na wycieczkę retro i chciałbyś pan klimy w wagonach i sprężynowych foteli? Nie ośmieszaj się człowieku... A tak w ogóle trzeba było się przesiąść do letniaka - wagonu bez szyb. Takie też były w składzie. Jesteś pan chyba 1% niezadowolonych. Kolejki wąskotorowe mają swój unikalny klimat i taki swojski brudek. Trzeba to tylko czuć. Widać Pan tu nie pasujesz ze swoją luksusową dupą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
przecież nałęczowska kolej wąskotorowa dostała odszkodowanie za zniszczony wiadukt i to spore pieniądze ale starostwo je zgarnęło ....
Skąd te wnioski czerpiesz człowiecze? Zanim coś napiszesz, to się zastanów. Masz jakieś dowody, że zgarnęło. Odbudowa wiaduktu w Rogalowie uszkodzonego przez jakiegoś deb***a (czego skutkiem jest to, że kolejka nie dojeżdża do Nałęczowa) stoi bo podobno ubezpieczyciel (jak to ubezpieczyciel) kasy nie wypłaca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
dwa razy specjalnie próbowałem przejechać się kolejką - niestety bez skutku, albo godziny nie takie, albo w ogóle z Nałęczowa nie jechała, przedłużyć ją do Lublina, będzie super atrakcja
Albo ustawić stację przy drzwiach twego domu.... pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skąd te wnioski czerpiesz człowiecze? Zanim coś napiszesz, to się zastanów. Masz jakieś dowody, że zgarnęło. Odbudowa wiaduktu w Rogalowie uszkodzonego przez jakiegoś deb***a (czego skutkiem jest to, że kolejka nie dojeżdża do Nałęczowa) stoi bo podobno ubezpieczyciel (jak to ubezpieczyciel) kasy nie wypłaca....
widzisz pan sam sobie przeczysz a jednak było coś o odszkodowaniu ale te pieniądze żeście ukradli ja widziałem te dokumenty i słyszałem od radnych powiatu o odszkodowaniu a to wszystko te tłumaczenia to sranie w banie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwoli scisloci: wiadukt nie jest naprawiany poniewaz skpl - operator kolejki - jest podobno na etapie przygotowywania dokumentacji niezbednej do dokonania naprawy. Owszem, naczelnik Ogonek twierdzi ze Pan Strapagiel nigdy wiaduktu nie naprawi, ale zanim tego P. Strapagiel oficjalnie nie powie, należy domniemywać że naprawa jednak będzie. Odszkodowanie zostało wypłacone temu komu należało, tzn operatorowi i ani gmina ani starostwo tych pieniedzy nie dostaly. nie ma wiec mozliwosci ze ktos cokolwiek ukradl. zas w kwestii komfortu kolejek retro - coz, w trabancie, syrence, warszawie, o fordzie T nie wspomne, klimy nie bylo. Jesli jej sie ktos tam spodziewa to niech lepiej od razu powie ze fajny jest disneyland i plastikowo - cukierkowe zabaweczki i faktycznie sobie glowy wąskotorówkami nie zawraca. Jeśli natomiast chodzi o czystość - sugeruje rozsadne datki finansowe bądź wkład osobisty liczony w godzinach pracy. Sytuacja na pewno będzie ewoluowała w lepszym kierunku. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
widzisz pan sam sobie przeczysz a jednak było coś o odszkodowaniu ale te pieniądze żeście ukradli ja widziałem te dokumenty i słyszałem od radnych powiatu o odszkodowaniu a to wszystko te tłumaczenia to sranie w banie
Rozpędź się i rypnij łbem w ściankę, może ten twój bełkot nabierze jakiegoś sensu, bo na razie nic z niego nie można zrozumieć. "Widziałem, słyszałem.... " ...nic nie widział, nic nie słyszał, napił się mamrota i mamrota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w okolicach Nałęczowa na wakacjach i zaliczyłem przejażdżkę z Karczmisk do Wąwolnicy (szkoda, że nie do Nałęczowa). I nie żałuję. Moje trzyletnie dziecko było bardzo zadowolone, żona, którą na tą przejażdżkę namawiałem chyba ze cztery lata, też była zadowolona. Polecam każdemu, kto będzie w okolicy i lubi tego typu atrakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...