Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec procesu o szantaż radnego

Utworzony przez Gość, 14 grudnia 2014 r. o 18:18 Powrót do artykułu
ja liczę na to, że wreszcie nagranie trafi do internetu. Widziałem fragmenty stenogramu. to co mówi były radny Suszek podpada pod kilka paragrafów. Dobrze, ze ludzie wyeliminowali go z samorządu. To chory na władze człowiek. Czy dziennik wschodni ma to nagranie, bo jesli tak to powinniscie go czym prędzej udostępnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabo widzę przyszłość tej gazety, skoro jest tak zadłużona. a jej naczelna musi być mocno zdesperowana, skoro ucieka się do szantażowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabo widzę przyszłość tej gazety, skoro jest tak zadłużona. a jej naczelna musi być mocno zdesperowana, skoro ucieka się do szantażowania.
a ja widzę słabo przyszłość pani redaktor. po czym takim nikt nie będzie chciał mieć z nią nic wspólnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...