Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec puławskiej TV?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2016 r. o 18:55 Powrót do artykułu
to w Puławach była jakaś telewizja ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie umiesz czytać?.Sółdzielcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to w ogóle oglądał? Tv jak za byłej epoki. Wiece poparcia, otwarcia wystaw i zamknięcia roków szkolnych, jubileusze bibliotek, wywiady z funkcjonariuszami partyjnymi i inne pierdoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy chociaż raz te badziewie poruszyło temat podwyżek wody, OPECu, tworzeniu nowych spółek przez miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W małym Lubartowie TV utrzymuje się z reklam. U nas w bogatszym mieście sie nie dało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna strata - były tam same bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyjaśnia prezes Golmento trwały rozmowy z miastem o przejęciu albo dofinansowaniu tej telewizji przez miasto. To już chyba wiem czemu ja nie zauważyłem tematów niewygodnych a widziałem tam tyle apoteozy władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jakakolwiek telewizja czy inne media która bierze kasę z urzędu miasta może być niezależna??? Czy kiedykolwiek ujawniona byłaby prawda o urzędzie który jest jest sponsorem?? ? Czy taka telewizja czy gazeta byłyby obiektywna wobec chlebodawcy???? NIGDY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam tego nie oglądałem. Nic nie znaczące bzdety. Zero istotnych tematów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde medium które jest utrzymywane w całości lub w części przez władze miasta nie może być niezależne. Staje sie reżimówką, czy jak kto woli tubą władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizja puławska skończyła się w momencie, gdy dostał ją Kawka, kilkanaście lat temu. Potem było tylko w dół. Telewizja od zawsze musiała również uwzlędniać koszty "współpracy" z panem Golmento..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję że już więcej żadnej tzw. "TV" nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno po godz. 23 w telewizji Lubartów nadają "enerdowskie schaby" i biją popularnością inne kanały dużycg nadawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jeszcze niech radni dadzą kasę na jakaś tv albo kupią sobie jakąś prasę. wtedy już całkiem będzie zachowany obiektywizm i niezależność, łapy precz od naszych pieniędzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wiceprezes Golemnto wyjaśni członkom spółdzielni, ile każdego z nas kosztuje przedłużenia koncesji na nadawanie programu? Jakie były to sumy do tej pory i ile trzeba będzie płacić za następne przedłużenie koncesji Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji? Śmiało. Czekamy na konkrety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz od dawna nie oglądałem tego czegoś, bo nie zaobserwowałem tam nic ciekawego. W przeciwieństwie do tej telewizji, koszt opłaty za koncesje nadawania wpłacany przez spółdzielnie do KRRiT to faktycznie ciekawa i warta wyjawienia sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze,po co płacic za coś takiego.Tam nic ciekawego nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Może wiceprezes Golemnto wyjaśni członkom spółdzielni, ile każdego z nas kosztuje przedłużenia koncesji na nadawanie programu? Jakie były to sumy do tej pory i ile trzeba będzie płacić za następne przedłużenie koncesji Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji? Śmiało. Czekamy na konkrety
Pewnie nigdy odpowiedzi nie uzyskamy. Chociaż nam sie należy. Ale w tym mieście, pytań zadawać niet, co można zaobserwować na reakcji prezydenta , gdy mu jeden radny zadał pytanie dotyczące miasta. Dlatego proszę pana redaktora żeby napisał artykuł i zapytał prezesa spółdzielni jak to jest i ile wynasza te opłaty koncesyjne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze. A teraz proszę rozszerzyć pakiety telewizyjne o atrakcyjne kanały i zainwestować w pulnet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast marnować pieniądze na tą "TV" chyba lepiej zainwestować w rozwój miejskiej sieci internetowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...