Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec z zakupami alkoholu po godz. 22? Nowe prawo pozwoli wprowadzać zakazy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 22:15 Powrót do artykułu
Ale to już było. Brawo za to.Trzeba wreszcie dać dorobić do skromnych rent i emerytur.Będzie reaktywacja melin.To przejaw troski władz o biedne społeczeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zlikwidować całkowicie dla młodzieży alkohol, papierosy i narkotyki. Młodzież za dużo pije wódki, za dużo pije wina, za dużo pije alkoholu spożywa. Jak ja prezydentem zostanę, miasta naszego, to młodzież nie będzie miała, ani nic, do ust alkoholu i papierosów. Tak! Zlikwidować w naszym mieście, w calym całkowicie, żeby nie było bandyctwa, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego!
 Młodzież pije, bo patrzy na was stare pierniki, którzy chlorujecie pocałości. Przykład płynie od starszego do młodszego. P.S. Skutek będzie taki że rozkwitną meliny i handel podejrzanym alkoholem, gdzie nikt nie będzie kontrolował dowodów itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może dla odmiany urzędasom wprowadzić system 3 zmianowy będą radzić cały czas co komu i kiedy wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bimbrownie i meliny tak porozbijam, a w urzędzie u mie miejskim będzie ład i porządek. Ni będzie biurokractwa, ni będzie łachmactwa, tylko naprawdę ludzie będą. Rozbiję też polityczne kliki panujące w mieście. Ludzie niekompetentni, nieuczciwi, którzy dla miasta dużo obiecali, a nic nie zrobili, muszą odejśc. Nie tak, że inne partie, inne komitety, inne partie mówią, a nic ni robią, a nic ni zrobili dla miasta naszego, a to co ja powiedziałem to ja wszystko uczynię, bo jestem człowiekiem wierzącym i praktykującym i wiem na jakiej zasadzie to zrobić, jak uczynić, jak wszystko, jak zlikwidować alkohol, papierosy, jak wszystko zlikwidować. I bardzo proszę całego miasta oddać na mnie głos, dziękuję Państwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być zakaz reklamowania firm w stylu zrobiła fortunę na triku internetowym klikając , bezrobotny zarabiający 20 tys. bez pracy, siedem języków w 2 tyg. itd. Normalni zdrowi ludzie wiedzą że to ściema. Wy czyli media czerpiecie zyski z upośledzenia biednych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nam nakazują jak żyć.  Juz mają władze nad naszym zdrowiem w związku z ciągła walka o przymus szczepień. Mają władze nad tym co leci w tv. Mają władze nad tym czy w niedziele zrobisz zakupy. Teraz będą mieć władze nad tym czy mozna sobie pójść kupić flaszkę po 23 gdy na imieninach się skończy alko czy będzie trzeba siedzieć o suchym pysku. Wolność to jest wolność wyboru w 21 wieku. Teraz juz tylko czekać na godzinę policyjną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj komuno!Kiedy będą kartki na mięso!?Nie o taką Polskę walczyliśmy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...