Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs na dyrektora MOSiR Puławy zaskarżony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 sierpnia 2019 r. o 15:00 Powrót do artykułu
za gapowe się płaci a czasami nie ma możliwości uzupełnienia dokumentacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo informacje o nierozstrzygnieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że chociaż w mosirze nastanie normalność!!! Jeśli wiecie co mam na myśli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ma ambicje wprowadzenia wisły do ekstraklasy to powinien zostać prezesem klubu a nie dyrektorem MOSiR-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem wspólnotę i gość nie dostarczył oświadczenia o niekaralności. Więc jak z tą ksaralnoscia ? Byl ktos karany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poeta po licencjacie chce kierować MOSIR? Ciekawe czy duże nim napiszę jak facet w sądzie się skompromituje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie kłopot, bierzcie przykład z Lb - tu niema konkursów, decyduje władca nie jakaś komisja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ten Pan Ciszewski powie jakie miał długi w ZUS, ja pracowałam w tak zwanej firmie, nie otrzymałam wynagrodzenia do dziś. Ciszewski boże ty jesteś chrym na głowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Antoni Ciszewski jest chory psychicznie, naplodzil dzieci, maltretowal swoją żonę, zniszczył ja psychicznie. Była bardzo fajna kobieta. I jeszcze gdzieś do sądów pisze. Mój Boże, myślałam że on już dawno lub w psychiatry ku lub zamiata w Warszawie. Bo na jakieś czas tam się wyprowadził. A tutaj niespodzianka nawet firmę prowadzi pod tą samą nazwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni ty chory, naprawde myślałam że już nie żyjesz, w sądach, to ty był bez grosza i dzieci, fajne dzieci mieli ubrania, aż szkoda ich było. A twoja żona w jednym sweterku i spodniach chodziła, chociaż w dokumentach była jak kierownik. Ty jesteś chory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jest chory psychicznie, on powinien być po obserwacja, a ni do konkursów startowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Śliwa nie jest pracownikiem Sp3! Ale nasz redaktor wie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Radek, redaktor, może czasem ocenić wiarygodność swojego informatora. Nawet jeśli jest on kandydatem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadałoby, żeby Redakcja zapytała kogoś (najlepiej specjalisty w tym zakresie) odnosnie sensacji Informatora.Wówczas dowiedziałaby się że skarga do WSA nie jest możliwa, gdyż w procedurach naborowych nie stosuje się postępowania administracyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawianie tego człowieka to już totalne dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś poziom dziennikarstwa jest taki, że aferę może nakręcić każdy i z niczego. Rodo , fiksacja danymi osobowymi, nie pozwolą nawet bronić sie takiemu urzędowi. Nie może on odpowiedzieć publicznie na zarzuty. Nawet jeśli kandydat nie spełnia kluczowego wymogu, lub przyczyny mogą być znacznie gorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skubany, już mu rogi wylazły. Po co Nam ktoś kto chce Nas kompromitować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha! Dobre sobie - mógł uzupełnić braki. To nie postępowanie administracyjne, gdzie urząd wzywa, a wnioskodawca uzupełnia braki. Albo przedstawia się wymagane dokumenty, albo nie. Komisja nie jest od tego, żeby coś sprawdzać w Internecie. Może jeszcze na Facebooku o referencje mają prosić? A z tym wprowadzeniem Wisły do Ekstraklasy to już jazda po bandzie. Błagam, niech ktoś tego pana uświadomi, że pomylił nie tylko stanowiska, ale i firmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha! Dobre sobie - mógł uzupełnić braki. To nie postępowanie administracyjne, gdzie urząd wzywa, a wnioskodawca uzupełnia braki. Albo przedstawia się wymagane dokumenty, albo nie. Komisja nie jest od tego, żeby coś sprawdzać w Internecie. Może jeszcze na Facebooku o referencje mają prosić? A z tym wprowadzeniem Wisły do Ekstraklasy to już jazda po bandzie. Błagam, niech ktoś tego pana uświadomi, że pomylił nie tylko stanowiska, ale i firmy...
 i pewnie lekarza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serce się raduje, jak Kandydaci garnął się do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...