Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Końskowola: Otworzyli nowy dom seniora. Są jeszcze wolne miejsca [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2019 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Polecam każdemu zabiegi przy użyciu pola magnetycznego Terapion w Katowicach. Miałem straszne dolegliwości i mnóstwo stresu w pracy od 7 miesięcy i 0 poprawy, a przeszedłem kilku specjalistów. Sąsiad polecił mi gabinet Terapion i po konsultacji i zaleconemu planu terapii widzę poprawę i stosuję się do zaleceń. W końcu mogę normalnie przespać całą noc, dolegliwości mi nie przeszkadzają w ciągu dnia i nie mam takich problemów z brzuchem przez stres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same Skwarki pozatrudniane,dziwne no nie...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku, jakieś niepełne te informacje. Zapomniałeś napisać jakie są koszty za taki pobyt. To po pierwsze a po drugie , to czy seniorzy muszą dostać się do ośrodka " na własną rękę " , czy jest zorganizowany transport .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek powstał dzięi Radnemu Skwarkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego domu seniorzy przychodzą samodzielnie lub z pomocą swoich bliskich, jeżeli chodzi o koszt seniora za pobyt - BEZPŁATNIE. Wiem bo chodzę a nie doinformowani do budy doszkolić się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...