Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Końskowola: Rusztowania już zdjęte, pora na nowe krzesła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2019 r. o 08:21 Powrót do artykułu
No i spoko. Budynek pięknie odnowiony i fajny pomysł na jego zagospodarowanie. Ktoś się napracował nad obmyśleniem tego wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz malkontenci się odezwą ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super budynek. Wojt nie taki pewnie zly. Dba o gmine razem z radnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabytek jak nowy, brakuje tylko fontanny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabytek jak nowy, brakuje tylko fontanny.
  Będzie fontanna ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek stoi. Ale co się dzieje wokół to tragedia. Od 9 miesięcy jeździmy po placu budowy. Dziury, wykopy. Jak był deszcz jeździliśmy po glinie. Kto nam odda za zniszczone samochody. Bo to kamień uderzy, a to zawieszenie uszkodzone.  Kolejny przykład - 2 tygodnie temu wokół rynku usunięto krawężniki. I tyle. Usunięto i nic nie zrobiono. Już całkiem nie ma gdzie zaparkować kiedy się przyjedzie do kościoła. Powiem szczerze - ja mam już dość. I rynku i wojta. Powiem szczerze - „błogosławię” go w myślach za każdym razem kiedy przejeżdżam przez Konskowole.  A Pan redaktor zamiast się ekscytować niech napisze o koszmarze mieszkańców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna jest cieplo moze zamiast samochodem pojezdzic troche rowerem. Nie od razu jest wszystko. Ruch dobry dla zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz Janusz marudził, jemu nic nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOK będzie zarządzał i kultura zakwitnie w pełnej krasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Anno, trochę więcej lokalnego patriotyzmu! Wiadomo, że przy takiej inwestycji są utrudnienia, ale efekt końcowy jest pewnie tego warty. Ma Pani problem z parkowaniem i dojazdem pod drzwi - proszę zaparkować nieco dalej i przejść te 100 czy 200 metrów, korona z głowy Pani nie spadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek stoi. Ale co się dzieje wokół to tragedia. Od 9 miesięcy jeździmy po placu budowy. Dziury, wykopy. Jak był deszcz jeździliśmy po glinie. Kto nam odda za zniszczone samochody. Bo to kamień uderzy, a to zawieszenie uszkodzone. Kolejny przykład - 2 tygodnie temu wokół rynku usunięto krawężniki. I tyle. Usunięto i nic nie zrobiono. Już całkiem nie ma gdzie zaparkować kiedy się przyjedzie do kościoła. Powiem szczerze - ja mam już dość. I rynku i wojta. Powiem szczerze - „błogosławię” go w myślach za każdym razem kiedy przejeżdżam przez Konskowole. A Pan redaktor zamiast się ekscytować niech napisze o koszmarze mieszkańców.
  Ja też pana pozdrawiam, panie Próchniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tandetny ten szklany świetlik na dachu, nie pasuje do budynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały rynek to inwestycja kilku milionowa, że będą utrudnienia było oczywiste. Lepiej było nic nie robić? To też było by źle... Panie P. mam dla Pana nowe motto "Nie sraj tam gdzie jesz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile osób mieszka w Końskowoli na Słonecznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf kiła i mogiła wyżej Końskowoli i na tym rynku bajzel wszystkie ulice obok zasyfiale na Szewskiej syf nad rzeki syf Gienia Wiejakowa zrobiła cały syf na ulicy ani samochodem pszejechac zawaliła pustakami to już gruz tam powinien być porzadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być dojazd autem na ulicę ogrodowo a Pani Gienia niedaje ludziom pszejezdzac samochodem jechał to mi powiedziała że tu niema pszejazdu tu niema drogi tam powinien być zakręt żeby normalnie pszejechac cały smietnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekajcie tylko cieszcie sie ze bedzie ladniej wygodniej. To marudzenie Was osmiesza. Czas z tym skonczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie otwarcie z przytupem, a za dwa lata jak wszystko czego dotknie się Stanisław będzie wymagało naprawy. Końskowola stoi niby inwestycjami, tak potrzebnymi jak dziura w moście, ale oczywiście ci co widzą bezsens tych kosztownych działań to narzekacze. Daj Boże jeszcze jedną kadencję Panu wójtowi żeby wreszcie zebrał owoce swej ciężkiej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek stoi. Ale co się dzieje wokół to tragedia. Od 9 miesięcy jeździmy po placu budowy. Dziury, wykopy. Jak był deszcz jeździliśmy po glinie. Kto nam odda za zniszczone samochody. Bo to kamień uderzy, a to zawieszenie uszkodzone. Kolejny przykład - 2 tygodnie temu wokół rynku usunięto krawężniki. I tyle. Usunięto i nic nie zrobiono. Już całkiem nie ma gdzie zaparkować kiedy się przyjedzie do kościoła. Powiem szczerze - ja mam już dość. I rynku i wojta. Powiem szczerze - „błogosławię” go w myślach za każdym razem kiedy przejeżdżam przez Konskowole. A Pan redaktor zamiast się ekscytować niech napisze o koszmarze mieszkańców.
Ja też pana pozdrawiam, panie Próchniak.
 Dobra premia od TW Sylwestera była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...