Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze okaże się że to wójt i sekretarz byli przeciwni biogazowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo może czas zakończyć tą patologię panującą w Wydziale Nieruchomości i Skarbu Państwa LUW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do goscia z 10.33 bedzie to mozliwe po wyborach 25 pazdziernika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! walcie drzwiami i oknami do wojewody. Teraz przed wyborami obieca Wam wszystko i wszystko z nim załatwicie. Najlepsza okazja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaśnie pan w ramach kampanii wyborczej raczył zgodzić się . Po wyborach nikt nie ma szans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaśnie pan w ramach kampanii wyborczej raczył zgodzić się . Po wyborach nikt nie ma szans
Jeżeli by się nie zgodził, to wielkie larum byłoby. Jakby nie zrobił, to trolle z pisu wielki rejwach podnoszą. Zrobił bardzo dobrze i ja z całą moją rodziną zagłosujemy na niego! Tym bardziej, że jego kampanie wspierają tak zacne osoby jak prezydent Żuk oraz Pani Monika Lipińska zastępca prezydenta miasta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość patologii panującej w Wydziale Nieruchomości i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jakby nie zrobił, to trolle z pisu wielki rejwach podnoszą." - z jakiego pisu? Ja jestem z sld i do pisu mi daleko, ale wy w PO wszystko widzicie przez pryzmat pisu. Ze strachu tak macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do trolla z sld, to jak miał postąpić? Przejrzyj inne posty, to też twoje? Podtrzymuję: "Jakby nie zrobił, to trolle z pisu wielki rejwach podnoszą" i dodaję z sld (tzn. od Palikota i spółki) też.  :lol:  :lol:  :lol: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też podtrzymuję: strach padł wam (czyt. Platformie Obywatelskiej) na oczy i całkowicie zasłonił świat. Prócz pisu na każdym zakręcie nie widzicie już nic. To jest właśnie panika. Bye, bye!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! walcie drzwiami i oknami do wojewody. Teraz przed wyborami obieca Wam wszystko i wszystko z nim załatwicie. Najlepsza okazja.
bij nadal krowy w zakładzie i przestań lamentować! Prawo musi być przestrzegane i tu nie było polityki. Wojewoda pokazał, że referendum ma prawo się odbyć i warto mu podziękować za szybkie rozpatrzenie uchwały i nieuleganie naciskom politycznym.Frajerzy myśleli,że narobią sobie z pastuchami PSL FOTEK ,na otwarciu i wszystko pójdzie jak po lodzie niech spadają z wójtem i utylizacją na szczaw.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż raz dadzą się zwykłym mieszkańcom wypowiedzieć czego chcą, a nie decydują w zaciszu gabinetów.BRAWO dla urzędu wojewódzkiego za profesjonalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super! Jest nadzieja, że Obywatele będą coraz częściej sami wpływać na ważne sprawy!!!! Tylko rozwój społeczeństwa obywatelskiego daje nadzieję na zmiany systemowe !!!!! Wierzę że ten proces ruszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia panującą w Wydziale Nieruchomości i Skarbu Państwa LUW sięga zenitu, czy ktoś sprawuje nadzór nad tą jednostką, a zwłaszcza nad jej kierownictwem ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli by się nie zgodził, to wielkie larum byłoby. Jakby nie zrobił, to trolle z pisu wielki rejwach podnoszą. Zrobił bardzo dobrze i ja z całą moją rodziną zagłosujemy na niego! Tym bardziej, że jego kampanie wspierają tak zacne osoby jak prezydent Żuk oraz Pani Monika Lipińska zastępca prezydenta miasta Lublina.
POpieram  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...