Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Końskowola: Zabytkowy ratusz będzie remontowany, ale wieża zniknie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2017 r. o 08:56 Powrót do artykułu
"...pokryty wysokiej jakości nawierzchnią plac" Mam nadzieję, że nie będzie to fazowana kostka Bauma od Pana B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i izba milionerów imienia Małgorzaty Sadurskiej... :) A dom, gdzie mieszkał Dionizy Kniaźnin już odrestaurowany? Bo nie jestem w temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ta zieleń? Bo jakos na zdjeciu nie widac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLE KASY ZA REMONT LEPIEJ ZBURZYĆ TA RUINĘ I POBUDOWAĆ NOWE OD PODSTAW _TANIEJ BĘDZIE A TAK KOŃSKOWOLA WYŁOŻY KASĘ I PEWNIE KOSZT BĘDZIE JESZCZE WYŻSZY BO JAK ZAWSZE COŚ NIE do szacuje< Ale beton wokół przeraża> kompletny amator zaprojektował takie koncepcje na zagospodarowanie terenu wokół budynku>ale co tu się spodziewać po guście też samego szefa urzędu>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by coś zrobić z myślą o najmłodszych np.plac zabaw(jak mieszcząca sie kraina zabaw Jaś i Małgosiaw tesco) Jest tyle dzieci w gminie że nie trzeba byłoby jeździć do Puław aby urządzić dzieciom urodzin.Myślę że kolejny bar-kawiarnia niestety nie zdadzą egzaminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie pytam dlaczego nie zieleń tylko jak zwykle betonowo granitowe lotnisko ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie kupa kasy jak na taką inwestycje. . Koszty zawyżone pięcio krotnie, książkowo. Ale będzie się czym dzielic, skapnie każdemu ziomeczkowi. Bo przecież można przypuszczać ze nadwyżka nie trafi do kasy giny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto wymyślił to betonowe g*wno musi być chory na umyśle, zamiast dać piękne zielone trawniki, plac zabaw itd.....wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...