Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Kruk litości, brak wiedzy i nienawiść do ludzi ośmiesza Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosuje na pis. W Puławach trzeba zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja do kwadratu... Zrobimy sobie dobrze, a wam zrobią dobrze za kratami. Dwa razy już się na was nabraliśmy, ale nigdy więcej. Nie macie nic wspólnego ze słowami co macie w nazwie partii czy tam sekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z art. 108 par. 1 pkt 1 kodeksu wyborczego (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 15 ze zm.) prowadzenie agitacji wyborczej jest zabronione na terenie urzędów administracji  rządowej, samorządowej oraz sądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierni, mierni ale wierni. Razem do koryta. Nam się to po prostu należy. Wolska naszych marzeń, lub jak kto woli Polska w ruinie. Zdradzieckie mordy. Spieprzaj dziadu. Jestem dobrą posłanką bo potrafię coś tam coś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy czuli by się wolni jak by was szlag trafił pisdzielce !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi abc. Postaw mi 1merytoryczny zarzut! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to można robić takie wiece w budynkach użyteczności publicznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jedno. Jak ktoś, kto nigdy nie zarządzał żadnym poważnym budżetem, ani dużym zespołem ludzkim ma być dobrym prezydentem. Ma się tego dopiero uczyć na mieście? No trochę ryzykowne.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz Janusz Grobla z PZPR też się vtego kiedyś uczył był przecież tylkow ZSMP i PZPR oraz współpracował z SB. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzie bolszewicy zostawiły czerwone śtandary kwaczej chwały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałbym pytanie do pana Ziomki bo na jego fb jakoś nie potrafię: w odpowiedzi na pytanie Filipowskiej o to dlaczego odszedł z PSL do PiS odpisał że powodem było min. podwyższenie wieku emerytalnego. Ale podwyższenie wieku obowiązywało od 2013 roku. W wyborach samorządowych w 2014 startował z listy PSL. Wtedy mu to podwyższenie nie przeszkadzało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne kto będzie rządził w Puławach ważne żeby zwrócił uwagę na realne problemy tego miasta. Takie jak przede wszystkim fakt, że Puławy powoli zaczynają być miastem widmo w którym ruch jako tako utrzymuje jeszcze młodzież która jest widoczna na ulicach w roku szkolnym. Poza tym miasto stoi bardzo dobrze turystycznie więc nie rozumiem dlaczego nikt tego nie wykorzystuje. h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Panu PanieCezary Kruk proponuję zająć się pszczołam i i tylko nimi, bo chciałbym poczytać coś merytorycznego a Pana wszędzie pełno. Piszę Pan takie pierdóły, że czytać się nie chce. Poza tym nawet wygląda Pan jak półgłówek i taką też truciznę Pan Sącz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł takiego spotkania, gdzie można było poznać programy i kandydatów do poszczególnych rad. Dobre wystąpienia Pana Wojewody i ministrów. Spotkanie poprowadzone dynamicznie przy pełnej sali. PiS znowu zdystansował konkurencję. Macie mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka sama jest Krygier oszukuje ludzi aż miło wy macie w krasniku A my w pulawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kruk nie zaśmiecaj Pan swoimi wpisami  stron Puław. Przecież Pana nie można brać poważnie.......  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jedno. Jak ktoś, kto nigdy nie zarządzał żadnym poważnym budżetem, ani dużym zespołem ludzkim ma być dobrym prezydentem. Ma się tego dopiero uczyć na mieście? No trochę ryzykowne..
 Ta pani to nawet dzieci na wycieczce potrafi zgubić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne kto będzie rządził w Puławach ważne żeby zwrócił uwagę na realne problemy tego miasta. Takie jak przede wszystkim fakt, że Puławy powoli zaczynają być miastem widmo w którym ruch jako tako utrzymuje jeszcze młodzież która jest widoczna na ulicach w roku szkolnym. Poza tym miasto stoi bardzo dobrze turystycznie więc nie rozumiem dlaczego nikt tego nie wykorzystuje. h
 W Samej rzeczy! Nic dziwnego, że Puławy się wyludniają skoro to miasto jest nudne dla młodych jak flaki z olejem zamiast tworzyć własne wydarzenia woli się reklmować te w Lublinie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...