Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Należy zauważyć, że nie wszyscy krzyczeli Bożenka, Bożenka. Powinno się przeanalizować film drogi aktywie pisowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier....lenie pustych słów mnie nie interesuje. Pisiory wespół z wiecznie żywym Groblem zadłużyły Puławy do granic możliwości, zwiększyły wszystkie opłaty: woda, śmieci, podatki. Dlatego na propagande nie dam się nabrać. Ja i moja rodzina głosujmy na Pana Pawła Maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie pójdę na wybory. Rok 2014 - zapchana skrzynka pocztowa, plakaty, broszury, ulotki. " dla ludzi ..." w trosce o was... " " o lepsze jutro.." I żeby młodzi nie wyjeżdżali z Puław itd. itp. Myślałam, że po wyborach- tym razem jednomandatowych, za kilka miesięcy, wybrany przedstawiciel mojej dzielnicy zaprosi mieszkańców aby porozmawiać o problemach dzielnicy, miasta. I tak czekałam kilka lat i nic. I znowu sie zaczyna. " Dla ludzi.." W trosce o Was.." itd. itp. Twarze te same te samo pustosłowie i pompa i mądro-puste miny. Mogę być aktywna bo mogę decydować o największej durnocie w budowie społeczeństwa obywatelskiego tzw. " Budżecie Obywatelskim". Obywatelu możesz zadecydować czy 2 mln wydamy na huśtawki, skwerek, remont przedszkola czy tężnię soli - w trosce o nasze zdrowie. Za durny jesteś i byłeś obywatelu aby decydować o Parku Naukowo-Technologicznym, Marinie czy hali widowiskowo-sportowej, kostce brukowej dla rowerów do Kazimierza. To nie dla ciebie Obywatelu to my przetniemy wstęgę pokażemy sie, poświęcimy. Konia z rzędem temu kto powie mi jaki będzie roczny koszt utrzymania hali sportowej czy potrzebna była taka duża, czy były warianty wyboru? A czy ktoś pomyślał i policzył jakie będą skutki wprowadzenia darmowej komunikacji miejskiej w Puławach? Ja policzyłam ( oszacowałam), że to się w sumie opłaci. A teraz pytania do wszystkich radnych bez wyjątku. Ile zorganizowaliście spotkań z mieszkańcami w waszych okręgach w ciągu kadencji? W jaki sposób rozliczyliście się ze swoich obietnic wyborczych? Chyba nawet nie pamiętacie co obiecywaliście? A teraz do młodych ludzi. Wyjeżdżajcie w Puław , dla Waszego dobra, rozwoju i przyszłości Waszych dzieci. Dlatego nie idę na wybory i wszystko mi jedno kto będzie w Puławach rządził. Bo to wszystko jest robione od d...... strony. Nie dla ludzi nie w trosce tylko o to byśmy mieli władzę, bo my wiemy lepiej IRENA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Cezary, z całym szacunkiem, proszę mi powiedzieć gdzie pani Krygier promuje się na tablicah przy kościele? Bo z tego co mi się wydaje, w kościołach promowany jest teraźniejszy prezydent pan Grobel. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konwencja PiSu była poprowadzona bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Pani Krygier przedstawiając swój program wyborczy nie zapomniała o żadnej dziedzinie ważnej dla Puław. Warto tu zaznaczyć, że wszystkie wspomniane przez nią zmiany, które chce wprowadzić są przede wszystkim REALNE do zrealizowania. Jak kandydatka z ramienia PIS zauważyła, najważniejszy problem w Puławach to teraz przyciągnięcie młodych do naszego miasta, a tego można jedynie dokonać budując nowe miejsca pracy. A co za tym idzie Puławy muszą stać się atrakcyjne dla przedsiębiorców, którzy te miejsca pracy zapewnią.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jedno. Jak ktoś, kto nigdy nie zarządzał żadnym poważnym budżetem, ani dużym zespołem ludzkim ma być dobrym prezydentem. Ma się tego dopiero uczyć na mieście? No trochę ryzykowne..
Ta pani to nawet dzieci na wycieczce potrafi zgubić.
 Ta pani to od lat prowadzi kolonie w Puławach na które zawsze są tabuny ludzi chętnych i nigdy nic złego się na nich nie stalo. Proponuje pani/u nie być złośliwym i nie podkładać ludziom świń, które są kłamstwami wyssanymi z palca. Moje dziecko uczyła przez trzy lata i najmilej wspominam ją w całej edukacji mojej córki. Co można powiedzieć, to można, nikt nie jest idealny, ale o dzieci to ta pani dba, jakby były jej własnymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znawcy to wskascie kogoś ciekawego kandydata na radnego lub do powiatu  Prezydenta może Ci co mają rzadzic madrale siedzą w domu i pisza na forach 21 trzeba wybrać do rady no kogo :-) niewykonalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze ostatnie tygodnie rządów, mnie już więcej nie oszukacie!!!! Dlaczego nikt z was tam zgromadzonych milczy o podwyżkach które w ostatnich latach idą w górę, o zadłużeniumiasta. O PPNT ani słówka , o stołkach które zostały przydzielone po znajomości również. Budować chcecie, proponuję za swoje na prywatnych dzialeczkach a nie za moje. Zamiast p pomyśleć o szkołach hale stawiacie dla klubu którego sponsor moze sam to sfinansowac. Malo długów miasto ma ??? Was to wali aby tylko korytko było pełne to jest najważniejsze!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako młody mieszkaniec miasta Puławy chciałbym aby przede wszystkim coś ruszyło się w tym mieście ponieważ na ten moment niema tu absolutnie nic poza rodziną co mogłoby zatrzymać mnie w tym mieście. Dwa budynki hucznie nazwane ''galeriami handlowymi'' z czego jeden przebija wielkością pasaż handlowy na dworcu PKS w Lublinie oraz fakt, że Puławy podczas weekendu kiedy niema ruchu szkolnego na czele z niedzielą wyglądają jak każde inne miasto w święta oraz brak jakichkolwiek wydarzeń kulturalnych mogących zainteresować młode osoby a nawet i starsze. A jeżeli już mowa o PKS'e to trochę wstyd żeby takie miasto jak Puławy nie miało nawet dworca. Ostatnio podeszła do mnie Pani z Angli i pytała się jak może dojechać do Kazimierza Dolnego nawet nie wiecie jak ciężko mi było wytłumaczyć, że pod supermarketem jest ''dworzec''. Ale co ja będę pisał o takich rzeczach nawet po głupie trochę lepsze buty które sprzedają w każdym większym mieście w co drugim sklepie muszę jechać 35 km do Lublina... PS wybuduje Lidla gdzieś w centrum bo mi się nie chce latać 1,5 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo i Sprawiedliwość? Najpierw Prawo: Kodeks wyborczy:Art. 108. § 1. Zabrania się prowadzenia agitacji wyborczej: 1) na terenie urzędów administracji rządowej i administracji samorządu terytorialnego oraz sądów; Miejsce Sala Pompejańska Starostwa Powiatowego w Puławach to teren urzędu administracji samorządowej. Wojewoda łamie prawo? Ciekawe czy będzie też Sprawiedliwość? Czekam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też śmieszą, a właściwie w.... te prymitywne wpisy Kruka, "rzetelna informacja", a kto pan jesteś żeby opiniować wpisy i ludzi? Pracownik naukowy, autorytet? Czy politolog-chałupnik? Nie widziałem Pana na listach? Te chłopskie objawienia to pan ....  Puławianie to nie jest jakiś ciemny lud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk z innej epoki jesteś....  Może odpowiedź na pytanie jak ktoś marudzi to konkretnie powiedzcie kto ma rządzic? Największy jest problem ze do wyborów najwięcej chodzi 55+ tu jest jeden z większych problemów i frekwencja.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 W Markuszowie Dąbrowska to chyba wymiecie z 50 głosów , przecież ona przypadkiem radną została?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Cezary tak wszystkich Pan oskarża, a ja mam pytanie. Czy Pana ojciec nie działał przypadkiem w PZPR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marnie się pan angażuje w partię Panie Kruk. Zgodnie ze statutem aby w miejscowości było koło partyjne WiS, musi być trzech ludzi. Jako że na stronie internetowej Wolnych i Solidarnych nie ma Puław na liście miejscowości w których są struktury partii to wychodzi że Pan Kruk nie znalazł jeszcze dwóch ludzi podzielających jego poglądy. To wyjaśnia dlaczego nie wystawił list w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwali się Pan odznaczeniami przyznanymi przez komunę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze dobrze ze tacy ludzie siędza w domu lepiej nie do ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam mowę Hrabiego Żorża na końcu "Kariery Nikodema Dyzmy", to powinna być lektura obowiązkowa w Polsce już od 1 klasy podstawówki..."Z was się śmieję! Z was! Elita! Cha, cha, cha... [...] Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wywindowaliście to bydlę na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów. Z was się śmieję, głuptasy! Z was! Motłoch!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie redaktor Mizera???? Coś go na ostatnio nie widać, czyżby nie było go na konferencji swojej ulubionej partii????? Dziwne.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech każdy z kandydatów PiS Puławy jasno i uczciwie powie co ZROBIŁ w latach 1944- 1989 aby OBALIĆ KOMUNIZM! 99% NIC NIE POWIE bo NIC NIE ZROBIŁO! Teraz PiS chce mieć MONOPOL NA PATRIOTYZM! MONOPOL na KATYŃ! itp.itd. A tak na pradę 99% działaczy PiS NIE BYŁO W PODZIEMIU i KOLABOROWAŁO Z KOMUCHAMI! A teraz niech działacze PiS Puławy mi ZADADZĄ TAKIEW PYTANIE to chętnie odpowiem co ZROBIŁEM DLA OJCZYZNY W SWOIM  PROSTYM I PRAWYM ŻYCIU! 99% działaczy PiS nie jest MI GODNA BUTA ZAWIĄZAĆ! Ja w odróżnieniu od 99% obywateli PRL NIGDY NIE SKALAŁEM SIĘ PRZYDALEŻNOŚCIĄ nawet przez 1 SEKUNDĘ do ŻASDNEJ ORGANIZACJI KOM UNISTYCZNEJ! [b][b] Inwigilowany byłem przez SB w okresie od 22 października 1982 do 24 maja 1990 w 5 Sprawach Operacyjnych (SOS Wiktoria, SOR Wiktoria II, SOS Wiktoria III, SOR LOnt, SOR Konfederaci II). W okresie od 1 września 1971 do 4 czerwca 1989 byłem członkiem kilkunastu organizacji niepodległościowych SKRAJNIE RADYKALNYCH![/b] [/b] [b][b]WZYWAM DO ODPOWIEDZI! CO ZROBILI DLA POLSKI W CZASACH KOMUNIZMU? Bo byli TCHÓRZAMI i KOLABORANTAMI![/b] [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...