Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Halo, pogotowie? Proszę przyjechać na forum dziennika wschodniego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak nudno wtedy będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarku Kruku zacznij sie leczyć. Wstyd przynosisz prawicy z którą się prubujesz utożsamiać. Lepiej opowiedz jak to cie policja wyprowadzial z UG Konskowola i dlaczego nie zostałeś zarejesyrowany jako kandydat na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech każdy z kandydatów PiS Puławy jasno i uczciwie powie co ZROBIŁ w latach 1944- 1989 aby OBALIĆ KOMUNIZM! 99% NIC NIE POWIE bo NIC NIE ZROBIŁO! Teraz PiS chce mieć MONOPOL NA PATRIOTYZM! MONOPOL na KATYŃ! itp.itd. A tak na pradę 99% działaczy PiS NIE BYŁO W PODZIEMIU i KOLABOROWAŁO Z KOMUCHAMI! A teraz niech działacze PiS Puławy mi ZADADZĄ TAKIEW PYTANIE to chętnie odpowiem co ZROBIŁEM DLA OJCZYZNY W SWOIM  PROSTYM I PRAWYM ŻYCIU! 99% działaczy PiS nie jest MI GODNA BUTA ZAWIĄZAĆ! Ja w odróżnieniu od 99% obywateli PRL NIGDY NIE SKALAŁEM SIĘ PRZYDALEŻNOŚCIĄ nawet przez 1 SEKUNDĘ do ŻASDNEJ ORGANIZACJI KOM UNISTYCZNEJ! [b][b][b] Inwigilowany byłem przez SB w okresie od 22 października 1982 do 24 maja 1990 w 5 Sprawach Operacyjnych (SOS Wiktoria, SOR Wiktoria II, SOS Wiktoria III, SOR LOnt, SOR Konfederaci II). W okresie od 1 września 1971 do 4 czerwca 1989 byłem członkiem kilkunastu organizacji niepodległościowych SKRAJNIE RADYKALNYCH![/b][/b] [/b] [b] [b][b]WZYWAM DO ODPOWIEDZI! CO ZROBILI DLA POLSKI W CZASACH KOMUNIZMU? Bo byli TCHÓRZAMI i KOLABORANTAMI![/b][/b] [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jest plebiscyt na najbardziej zasłużonego opozycjonistę czy wybory do samorządu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarku Kruku obowiazuje ustawa RODO. Śmiem twierdzić że jesteś oszustem. I zadnych dowodów nie mam. Ty na swoje tezy podobnie. Ja nie pluje na swoich kolegów tylko dlatego ze myślą odmiennie niz ja. Nie mam sie za mądrzejszego od wszystkich. Potrafie przyznac sie do błędów i nie jestem chorobliwie zadufany w sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak Pan walczyłeś z komuną, że  mogłeś Pan spokojnie skończyć komunistyczną uczelnię i pracować w komunistycznej firmie. Dziwne, moich znajomych jednego usunięto z uczelni, a drugich zwolniono z pracy.  No to Pana komuna poważnie skrzywdziła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wiekszosc tez chcialbym zeby w Pulawach nastapily zmiany na lepsze,dosc pezetperu,sld,peeselow jak i innych pokracznych kombinatorow,zlodziejaszkow.Czas zaglosowac na ludzi madrych,bezpartyjnych ale widze,ze do konca tak sie nie da.Mialem zamiar wesprzec pis jak wiekszosc po prawej stronie lecz kandydatow brak.Nie mam nic przeciwko nauczycielom bo ich miejsce w szkole a w samorzadzie musza byc ludzie z doswiadczeniem i silna wola bo tylko w ten sposob mozna cos zrobic lepszego dla mieszkancow naszych miejscowosci.Poczekajmy na obiecanki bo jak do tej pory to tylko LIPA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę przegranej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Bożena dotąd wszystko "klepała" co jej prezydent podsunął pod nos .O jakim nowym spojrzeniu na sprawy miasta albo niezależności można mówić.To będzie Grobel bis.Pis zadłużył nas na wiele lat z powodu budowy hali, która nie wiem czy jest potrzebna natomiast nie ma pomysłu na uniezależnienie nas choćby częściowe od zakładów azotowych a Puławiacy maja coraz mniejszy wpływ na to co sie tam dzieje.Nie stawia się na turystykę (port marina nie ma żadnej oferty turystycznej poza świętem kartofla, pożegnaniem lata itp. , do parku trzeba nosić prowiant bo nie ma żadnego punktu gastronomicznego , nawet nie można było załatwić przez trzy lata rządów pis kładki w Bohotnicy żeby turyści z Puław mogli jeździć bezpiecznie do Kazimierza Dolnego).Dotąd parking na marinie jest zamknięty.Tak rządzi pis w puławach więc nie dajmy się oczarować tym że będzie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej żadnych pisowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to pis zadluzyl? Wszyscy radni byli za. Lacznie z majem i sadurskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klusek ty się o siebie martw (poświadczenie nieprawdy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy problem z wariatami to jest taki, że nie mają świadomości że są wariatami. A wszyscy dookoła muszą się z nimi męczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniacz i populista Pan M. to jego wypowiedzi, które dyskryminują mniejszość Romską zasługują potępieniu. STOP rasizmowi i dyskryminacji Romów. Zmiana nazwy ulicy jest konieczna i bezdyskusyjna. Pan M. nacjonalista i populista nie dostrzega problemów gdzie nie ma Romów . Pan M. nie potrafi rozwiązywać problemów społecznych bo jest specjalistą od sadzenia drzew i krzewów. Przykładem jest głosownie Pan za prowadzeniem sprzedaży alkoholu po 22:00. Czy Pan M. ma problemy alkoholowe i nie potrafi ich rozwiązać. Dlaczego Pan M. nie odpowiada przed sądem za zachowania rasistowskie i dyskryminacje Romów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wieku trzech lat towarzysz Ogilvy nie uznawał żadnych innych zabawek oprócz bębna, pistoletu maszynowego i modelu helikoptera. W wieku lat sześciu, na rok przed czasem (specjalnie uczyniono dla niego wyjątek od przepisów) wstąpił do Kapusiów; w wieku dziewięciu lat został drużynowym. W wieku jedenastu zadenuncjował wuja Policji Myśli, podsłuchawszy rozmowę, która jego zdaniem świadczyła o przestępczych tendencjach. W wieku lat siedemnastu został dzielnicowym organizatorem Młodzieżowej Ligi Antyseksualnej. W wieku dziewiętnastu zaprojektował granat ręczny, który - zaakceptowany przez Ministerstwo Pokoju - już w czasie pierwszego próbnego wybuchu położył trupem trzydziestu jeden jeńców eurazjatyckich. W wieku dwudziestu trzech lat poległ na polu chwały. Ścigany nad Oceanem Indyjskim przez nieprzyjacielskie odrzutowce, gdy leciał jako kurier z ważnymi rozkazami, obciążył się karabinem maszynowym, wyskoczył z helikoptera do wody, zabierając dokumenty ze sobą - wspaniała śmierć, która - jak wyraził się Wielki Brat - powinna budzić najwyższy podziw i zazdrość. Wielki Brat dodał jeszcze kilka słów o wstrzemięźliwym stylu życia i nieskazitelnej postawie moralnej towarzysza Ogilvy'ego. Ten całkowity abstynent i człowiek niepalący nie uznawał żadnych rozrywek oprócz codziennej godziny ćwiczeń gimnastycznych, a w dodatku ślubował celibat, uważając małżeństwo i obowiązki rodzinne za niemożliwe do pogodzenia z ciągłą, całodobową gotowością służenia ojczyźnie. Nie uznawał innych tematów rozmów niż zasady angsocu, a jego jedynym celem było pokonanie armii eurazjatyckiej oraz wybicie co do nogi szpiegów, sabotażystów, myślozbrodniarzy i zdrajców wszelkiego autoramentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Farbowane lisy, przewodnicząca z PiS wczesniej z PSPP, Ziomka z PSL, Krześniak z PSL co jeszcze ?? Puławy jak chcą dobrze dla miasta to zagłosują na Prezydenta Grobla i jego radnych. Tylko jedność da nam prawdziwy sukces, nie można robić kariery na cudzej krzywdzie jak poniektórzy na tych zdjęciach. Pan Paweł i Pan Irek awansowali tylko dzięki wypadkowi Kwapińskiego, gdyby nie jego wpadka do tej pory siedzieli by jak psy pod budą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tylko zastanawia z kim i za ile podpisali umowę na wynajem sali na to spotkanie. No i czy wogóle można w starostwie coś takigo organizować? Może Pan Gorgol wypowiedział by się w tym temacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z obrazami Rembrandta w Puławach,  które gawiedź mają uszczęśliwić jako rzekła kandydatka Božena? Dlaczego nie Leonardo czy Rafael czy Cranach? Węszę "ukurturalniony" populizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Stawiarski! Ni dodać , nic ująć. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...