Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus: Puławy potrzebują wolontariuszy, którzy pomogą osobom starszym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2020 r. o 17:24 Powrót do artykułu
A co z terytorialsami?? Dobry czas na egzamin z patriotyzmu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seniorzy mają daleko zaostrzenia i sobie spacerują, a pracownicy mają się narażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejeżdzając przez Puławy doznałem szoku, bo widziałem jak całe tłum puławskich seniorów była na mieście szczególnie pod halą targową jakby nic nie wiedzieli o zagrożeniu dla nich, a jak jakiemus dziadkowi powiedziałem by nie chodził po targu bo złapie wirusa on mi powiedzisał że to ruska propaganda i żadnego wirusa nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Puławach. Jestem w ciąży. Siedzę w domu. Mąż musi jeździć do pracy, ale oprócz kupienia chleba szybko wraca do domu. A tymczasem pod blokiem kręci się mnóstwo seniorów - zakupi, rozmowy pod blokiem, spacerki z psem. Z młodzieżą i dziećmi nie jest lepiej. Po piwko, papieroski i włóczą się. Zwyczajnie boję się o moje nienarodzone dziecko. Mąż też może coś przynieść ale skrajna nieodpowiedzialność i głupota ludzka mnie przerażają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Gorgol na wolontariusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w sklepie i ludzie sobie normalnie chodzą jak by się nic nie działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie są niereformowalni, w lasach tłumy jak na odpuście i do tego biegacze którzy z lubością filtrują przez swoje płuca wszelkie zarazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot wyznawcy gazety wyborczej, wszystkich i wszystko krytykują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest ochotnik w ramach rehabu społecznego --> ***s://******.pl/do-konca-zycia-mial-nie-wsiadac-za-kierownice-znow-postanowil-pojechac-po-pijanemu-nie-zmiescil-sie-na-parkingu/ Brać takich pijusów swołoczy - niech chociaz raz w życiu do czegos się przyda społeczeństwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezRadni nie mają sesji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ponoc Gorgol biega od drzwi do drzwi i oferuje pomoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj to już pokazał klasę w sprawie szpitala. Wielki obrońca ludzkości się znalazł. Długo to on już za to nie pożądzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj to już pokazał klasę w sprawie szpitala. Wielki obrońca ludzkości się znalazł. Długo to on już za to nie pożądzi....
 klasę to pokazał wojewoda i puławski PIS z drugim posłem ziemi puławskiej niejakim Kantkakiem z drugiego końca kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory zadłużają miasto. Chcieli umożyć podatki marketom, które mają żniwo. Później powiedzą, to Maj i wyznaczą komisarza. Brudna polityka zadłużania Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też normalnie funkcjonuje. Nie dajmy się zwariować.  Wystarczy, że nie mogę wysłać paczek za granicę, a jest to częścią mojej pracy i dochodu. Idę dziś na siłownię bo nie można ze wszystkiego rezygnowac nawet z aktywności fizycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj to już pokazał klasę w sprawie szpitala. Wielki obrońca ludzkości się znalazł. Długo to on już za to nie pożądzi....[/quote]   [quote]Maj to już pokazał klasę w sprawie szpitala. Wielki obrońca ludzkości się znalazł. Długo to on już za to nie pożądzi....
 I taki Maj śmie się przeciwstawić wojewodzie? Krytykować starostę Smagę!!! On myśli że jest kim??? Wybawicielem? Dlatego prezydenci miast nie powinni być wybierani w wyborach powszechnych przez ludzi! Powinna decydować rada miasta! Tak było kiedyś i tak jest dziś w powiatach! Tam starostę wybierają radni powiatowi! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj to już pokazał klasę w sprawie szpitala. Wielki obrońca ludzkości się znalazł. Długo to on już za to nie pożądzi....
 Jak go PiS z Po wspólnie blokuja to nie porządzi. Dogadali się żeby utrudnić życie Majowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj to już pokazał klasę w sprawie szpitala. Wielki obrońca ludzkości się znalazł. Długo to on już za to nie pożądzi....[/quote] [quote]Maj to już pokazał klasę w sprawie szpitala. Wielki obrońca ludzkości się znalazł. Długo to on już za to nie pożądzi....
I taki Maj śmie się przeciwstawić wojewodzie? Krytykować starostę Smagę!!! On myśli że jest kim??? Wybawicielem? Dlatego prezydenci miast nie powinni być wybierani w wyborach powszechnych przez ludzi! Powinna decydować rada miasta! Tak było kiedyś i tak jest dziś w powiatach! Tam starostę wybierają radni powiatowi!
 Kiedys to było. Komuno wróć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też normalnie funkcjonuje. Nie dajmy się zwariować.  Wystarczy, że nie mogę wysłać paczek za granicę, a jest to częścią mojej pracy i dochodu. Idę dziś na siłownię bo nie można ze wszystkiego rezygnowac nawet z aktywności fizycznej.
 Wreszcie normalna opinia. Siedźcie w domu, nie wychodźcie, a rachunki to mi zapłacicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też normalnie funkcjonuje. Nie dajmy się zwariować.  Wystarczy, że nie mogę wysłać paczek za granicę, a jest to częścią mojej pracy i dochodu. Idę dziś na siłownię bo nie można ze wszystkiego rezygnowac nawet z aktywności fizycznej.
 mordo, a gdzie siłownia otwarta? sam ruszyłbym się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...