Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus: Puławy potrzebują wolontariuszy, którzy pomogą osobom starszym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2020 r. o 17:24 Powrót do artykułu
Ja też normalnie funkcjonuje. Nie dajmy się zwariować.  Wystarczy, że nie mogę wysłać paczek za granicę, a jest to częścią mojej pracy i dochodu. Idę dziś na siłownię bo nie można ze wszystkiego rezygnowac nawet z aktywności fizycznej.
mordo, a gdzie siłownia otwarta? sam ruszyłbym się.
Siłka Relax. Zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widuję na dowrze staruszki i takie po na oko 80 lat jakoś sobie radzą, no chyba że chodzi i takie przykute do łóżka ale te to już mają chyba opiekę jeśli rodzina nie była wyrodna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj to już pokazał klasę w sprawie szpitala. Wielki obrońca ludzkości się znalazł. Długo to on już za to nie pożądzi....
 Zezwierzęcenie. Choć przepraszam zwierzęta. To jest odczłowieczenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wydychanym powietrzu wirus może przetrwać od 0,5 do 3 godzin wg różnych źródeł, nawet zwykła rozmowa może zakażać. Więc co tu panikować jak i tak niemal wszyscy są skazani na zachorowanie? Przy bohaterstwie naszego narodu, który żadnych chorób się nie boi bo zajada cebulę za kilka tygodni będziemy pośmiewiskiem jak włosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wydychanym powietrzu wirus może przetrwać od 0,5 do 3 godzin wg różnych źródeł, nawet zwykła rozmowa może zakażać. Więc co tu panikować jak i tak niemal wszyscy są skazani na zachorowanie? Przy bohaterstwie naszego narodu, który żadnych chorób się nie boi bo zajada cebulę za kilka tygodni będziemy pośmiewiskiem jak włosi.
 Skoro rozumujesz w kategoriach muszę coś zrobić bo inaczej inni sobie o mnie pomyşlą to jesteś pacynką Tańcz jak ci zagrają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek Gorgol na wolontariusza
 Inga MAtysiak na wolontariusza, taka chrześcijańska dusza. Potrafi tylko wymądrzac się na fb, różaniec odmawiac, zdrowaski wznosić co krok, ale juz pomyśleć to jej ciężko i zrobić rachunek sumienia, jak kogoś krzywdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam w puławskim MOPsie pracuje dwóch gejów. Obściskiwali się na korytarzu. Jeden taki grubszy w okularach, drugi jak z solarium żażelowany z pierścionkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj to już pokazał klasę w sprawie szpitala. Wielki obrońca ludzkości się znalazł. Długo to on już za to nie pożądzi....
klasę to pokazał wojewoda i puławski PIS z drugim posłem ziemi puławskiej niejakim Kantkakiem z drugiego końca kraju
 Czy mi się wydaje czy to Maj dopiero wychwalał i dziękował temu Kanthakowi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rachunki zapłaciłem bez wychodzenia z domu, więc w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skierowac posilki od restauracji do seniorów którzy nie powinni wychodzic po zakupy - skoro posilkow szpital nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to jakis nieaktualny apel. Ponoc Gorgol wszystko ogarnal z wrodzona przebiegloscia i zmyslem organizcyjnym. Zaangazowal Moskwiczan i zapobiegl rosyjskim prowokacjom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz w zyciu widziala gejow? Ze az komentarz grubym drukiem musiala umiescic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz w zyciu widziala gejow? Ze az komentarz grubym drukiem musiala umiescic.
 Pierwszy raz gejów pracowników w instytucjach publicznych. Jeden to pan Paweł, a drugiego nie znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rachunki zapłaciłem bez wychodzenia z domu, więc w czym problem?
 Pewnie w tym, że jak nachalnie każą siedzieć w domu to się nie chodzi wtedy do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z puławskiego PiS - u zgłosił się do wolontariatu? Skoro nas tak urządzili to Starosta z całym Zarządem pierwsza powinna być na liście, potem Przewodnicząca Rady Miasta, która zamiast siać ferment w sieci wzięłaby się w końcu do roboty i realnie pomogła ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moe Pan Prezydent, zamiast tylko wypisywać piękne słówka o Solidarności i miłości bliźnich, przepraszam, ale w jego ustach brzmią jak frazesy, zaangażuje się w wolontariat i da przykład Pulawiakom. Ale ten Pan potrafi tylko krzyczeć i wypisywać na fb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewodniczaca RM coraz grubsza. Praca w wolontariacie konieczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B. przestań trolowac i weź sie do roboty. Masz wolne i to płacone z moich z podatków  to zapitalaj do szpitala i pomagaj.  Czy właśnie nie zwalniają się lekarze? Jak stan zdrowotny pacjentów przewiezionych z naszego szpitala do innych miast? Starosa milczy na ten temat? Dlaczego?
 Co cie obchodzi jak man płacone? Nie zaglądaj mi do kieszeni i lepiej zajmij się swoimi alimentami. Kolejny raz pokazujesz, że masz urojenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szambo. Ale Majo wyhodował trollownie. Masakra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szambo. Ale Majo wyhodował trollownie. Masakra!!!
 Tak to wszystko Maj i koronawirusa do Chin przywiózł. Idź do specjalisty bo to już fobia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...