Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus: W puławskim szpitalu strach. Krytykują stan przygotowań

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2020 r. o 14:41 Powrót do artykułu
Sytuacja dzisiaj rano w szpitalu oddział onkologii . Od 7 rano 50 osób bez maseczek siedzi i czeka na badania.Wsciekłe panie na rejestracji nikt nic nie wie. To jest prewencja i zapobieganie epidemii.Zero informacji ,zrozumienia dla chorego.Porażka i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tak pracujemy krócej i krócej żyć będziemy przez Pis - co ty na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... dokładnie , nie pomyślałem ... w końcu to ja głosowałem na Gorgola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto to jest ten Gorgol?"..... pytanie niestosowne, wszak to nasz miejscowy genusz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz przewodnicząca Krygier daje popisy na fb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję panie dyrektorze kolego pana wojewody, będzie pan urzędował w szpitalu i zarządzał szpitalem w czasie kiedy będą przewożone i leczone osoby zarażone wirusem. Skoro tak szybko pan się zgodził na to aby przekształcić szpital... Chyba ze pan nagle wezmie zwolnienie. A ciekawe ile pan w łape dostał za to...!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stało się. Wcisneli nam ten szpital, trudno. To może teraz zamiast biadolić pomyślmy jak pomóc i do roboty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Szulowski w obronie ziomków?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ma ktoś wiedze na temat przyjmowania lub ile osób zarażonych przebywa już w puławskim szpitalu? Widziałem na necie zdjęcia szpitala i karetki z ratownikami w kombinezonach i pacjentem zarażonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oraz wpadnie jeszcze radny Wicki będzie pomagać pomagającemu Szulowskiemu posłowi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tak o Azoty się trzęsiecie czy to tylko jeden jedyny duży zakład Ogarnijcie się Puławy Nie siejcie fermentu bo nie jesteście jedyni w kraju z taką sytuacją A co do ceny płynu na Orlenie to dobra cena 95zl za 5 litrów a na koniec tygodnia będą 1 litrowe za 15 zl
 Ta dobra cena to z akcyzą czy z premią dla prezesa 4 L spirytusu to kilkanaście zł a reszta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólczuje najbardziej personelowi! Ludzie z TaKim problemem pozostawieni sami sobie! Trzymamy kciuki za Was i za ewentualne cofniecie tego bezsensu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ludzi  którzy  bronią PIS ,  wiem przykro wam, że zostaliście jeszcze  bardziej  oszukani  niż wyborcy PO
Dokładnie
Ale pracujemu krocej  co ty na to???Was nie oszukali bo razem  kradliście i jedli osmiorniczki.
Zobaczymy, czy się z tej krótszej pracy będziesz tak cieszył, gdy przejdziesz na głodową emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie najeżdżać na PiS, bo sytuacja jest obiektywnie trudna, wymaga powagi, a nie przypominania komentarzy typu "niech jadą". Jesteśmy od ponad 15 lat w Unii Europejskiej (przeciwnicy PiS są najczęściej entuzjastami Unii) i to normalne, że lekarze wyjeżdżają z Polski do innych państw Unii. Myślicie, że gdyby rządziło PO to sytuacja byłaby lepsza? Czy mam przypomnieć wypowiedź minister w rządzie Tuska Bieńkowskiej, gdy był kryzys na kolei związany z silnym mrozem i obfitymi opadami śniegu?! A może mam przypomnieć wypowiedź Karpińskiego w sprawie Polski Wschodniej?
Poprzedni rząd przynajmniej tak w żywe oczy nie gardził ludźmi wykształconymi i tymi, którzy coś potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przywlokli go z łęcznej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś tam będzie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to krytykują Stan przygotowania przecież to sami siebie krytykują bo kto miałby to im przygotować zamiast brać się za wiadra i mopy to narzekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga: działacze PIS, nie dajcie się sprowokować. Nie wdajcie się w dyskusję z tymi, którzy tu sieją zamęt, dezinformację czy panikę. Nie komentujcie absurdalnych, niemądrych pism i stanowisk. Na ocenę faktów i zdarzeń przyjdzie czas kiedy zwalczymy już epidemię. Teraz każdy w swoim zakresie niech wypełnia powierzone i narzucone zadania. Nie oglądajcie się na skowyt i hejt. W żadnym europejskim kraju nie ma tak wielkiej mobilizacji wszelkich służb i wdrożonych procedur jak u nas. Będzie dobrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga: działacze PIS, nie dajcie się sprowokować. Nie wdajcie się w dyskusję z tymi, którzy tu sieją zamęt, dezinformację czy panikę. Nie komentujcie absurdalnych, niemądrych pism i stanowisk. Na ocenę faktów i zdarzeń przyjdzie czas kiedy zwalczymy już epidemię. Teraz każdy w swoim zakresie niech wypełnia powierzone i narzucone zadania. Nie oglądajcie się na skowyt i hejt. W żadnym europejskim kraju nie ma tak wielkiej mobilizacji wszelkich służb i wdrożonych procedur jak u nas. Będzie dobrze.
Mam dla ciebie dwie rady. Pierwsza: otwórz oczy. Druga: zmień kanał w TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni to szmaciarski gazeta co usówa wpisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...