Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To będzie pozew, ale w drugą stronę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisja zamiata sprawę pod dywan i to grubo. Zakłady nie potwierdziły, bo nikt mądry nie przyzna, że dawał łapówki. Nikt się nie narazi na zarzuty prokuratora. Ale ja mogę potwierdzić, że pan Bogdan wyłudził ode mnie 300 zł za ubranie zwłok matki. Bardzo chętnie dam panu dyrektorowi Tarłowskiemu namiar na to, kiedy to miało miejsce. To obrzydliwy proceder, a szpital zamiast wyrzucić tych wyłudzaczy wycisza sprawę. zwłoki mojej matki były potraktowane karygodnie. nie dostałem żadnego paragonu na te 300 zł. Facet z kostnicy bezczelnie wsadził je sobie do kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisja zamiata sprawę pod dywan i to grubo. Zakłady nie potwierdziły, bo nikt mądry nie przyzna, że dawał łapówki. Nikt się nie narazi na zarzuty prokuratora. Ale ja mogę potwierdzić, że pan Bogdan wyłudził ode mnie 300 zł za ubranie zwłok matki. Bardzo chętnie dam panu dyrektorowi Tarłowskiemu namiar na to, kiedy to miało miejsce. To obrzydliwy proceder, a szpital zamiast wyrzucić tych wyłudzaczy wycisza sprawę. zwłoki mojej matki były potraktowane karygodnie. nie dostałem żadnego paragonu na te 300 zł. Facet z kostnicy bezczelnie wsadził je sobie do kieszeni.
  Ha. A byłeś z tym na policji? U dyrektora szpitala? U Starosty Popiołka, któremu podlega szpital? Domniemuję, że nie byłeś. Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w szpitalu zawsze wszysko jest dobrze, pani Herda też nie wzięła łapówy. tylko dlaczego zaraz po wizycie kamery pani dyrektor Warchol kazała sprzątać syf z kostnicy i Boguś wreszcie dostał biały fartuch? Wstyd państwo dyrektorzy. Boguś i Ela robilii nadal robią was w balona. Skarbówka powinna sprawdzic skąd on i jego towarzyszka z pracy mają takie majątki zarabiając rzekomo po 1900 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie świnie!Każdy wie ile biorą za ubranie zmarłego!200.250,300...Może zależy od zamożności rodziny?Kasę do kieszeni biorą.Za trzymanie zwłok 100-150zł dniówka.Jak ktoś umrze w szpitalu to pierwsze 3 dni ma chłodnię gratis...Jak spoza szpitala to od razu płatne...To są hieny co trzepią ogromną kasę!Wiem bo miałam pogrzeb w rodzinie 4 dni temu..Każdy tylko łapę wyciąga po pieniądze.Ksiądz drze najwięcej-do 1000zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku dni próbuję umówić się w tej sprawie do pani dyrektor Warchoł, ale pani dyrektor udała się na zwolnienie lekarskie i sekretarka nie umawia spotkań. chcę przedstawić konkretne dowody na przyjmowanie korzyści majątkowych przez pracowników kostnicy i to na piśmie. Ale nikt w szpitalu nie chce mnie przyjąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie świnie!Każdy wie ile biorą za ubranie zmarłego!200.250,300...Może zależy od zamożności rodziny?Kasę do kieszeni biorą.Za trzymanie zwłok 100-150zł dniówka.Jak ktoś umrze w szpitalu to pierwsze 3 dni ma chłodnię gratis...Jak spoza szpitala to od razu płatne...To są hieny co trzepią ogromną kasę!Wiem bo miałam pogrzeb w rodzinie 4 dni temu..Każdy tylko łapę wyciąga po pieniądze.Ksiądz drze najwięcej-do 1000zł.
  A zakłady pogrzebowe to pewnie gratisowo robią? Dziwna sprawa z tą przyszpitalną kostnicą, ponoć tyle lat trwa ten niecny proceder, a dopiero teraz ujrzał światło dzienne... i to wtedy gdy pojawił się...nowy zakład pogrzebowy z dużą chłodnią...ale to pewnie tylko zbieżność przypadków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Wam??? Oj chyba nieliczni by chcieli wykonywać taką pracę. Do pani co pisze ,,Ale ja mogę potwierdzić, że pan Bogdan wyłudził ode mnie 300 zł za ubranie zwłok matki'' trzeba było samemu ubrać i po sprawie - dobrze że pani nie pisze wymusił :):):) Wielkie krzyki ale księdzu to ok 1000 w zębach zanosicie i zapewne paragon fiskalny w ramce otrzymujecie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie złapali nikogo za rękę to i gówno udowodnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisja wewnetrzna więc na co liczyć Ciekawe co do pieniedzy na lewo-dokumenty nie potwierdziły,a co mieli wydawać paragony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku dni próbuję umówić się w tej sprawie do pani dyrektor Warchoł, ale pani dyrektor udała się na zwolnienie lekarskie i sekretarka nie umawia spotkań. chcę przedstawić konkretne dowody na przyjmowanie korzyści majątkowych przez pracowników kostnicy i to na piśmie. Ale nikt w szpitalu nie chce mnie przyjąć
To idż od razu do prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłby się taki co by tam poszedł do pracy.A jak ma 2000zł wypłaty to dlaczego wyciąga do ludzi rękę po kasę?Przecież ubieranie zmarłego należy do jego obowiązków,umycie także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kontrola dokumentów nie potwierdziła, że pracownicy przyjmowali pieniądze „na lewo”."   hahahahahahahahahaha, ale żem ryknął srogo! Mieli łapówy w dokumenty wpisywać??? Proszę panie inspektorze, wczoraj wziąłem 500 zł, ale dzisiaj tylko 300! Wszystko zapisane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak??? Sanepid uznał, że warunki są zgodne z przepisami??? To dlaczego natychmiast zrobił kontrolę, wynikiem której jest protokół na kilka stron z całą masą zaleceń pokontrolnych? Sanepid lubelski (bo to pod Lublin podlega kostnica) od lat przymykał oko na syf panujący w puławskiej kostnicy. Nikt tam nie zaglądał. Jak się zrobiło głośno, to zaczęli sprzątać na potęgę te brudy. Ale co to sprzątać ten rozlatujący się barak. Faktem jest, że nadal w kostnicy warunki są karygodne. Daleko nam do cywilizacji. To wstyd dla dyrekcji i starostwa, że w takich warunkach są przetrzymywani zmarli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A zakłady pogrzebowe to pewnie gratisowo robią? Dziwna sprawa z tą przyszpitalną kostnicą, ponoć tyle lat trwa ten niecny proceder, a dopiero teraz ujrzał światło dzienne... i to wtedy gdy pojawił się...nowy zakład pogrzebowy z dużą chłodnią...ale to pewnie tylko zbieżność przypadków...  
No i dobrze że powstał!!!Tam napewno ciała będą przetrzymywane w godziwych warunkach.A w takich zakładach ludzie dostają faktury co i za ile!!!A nie do kieszeni jak te złodzieje w przyszpitalnej kostnicy!!! :angry: :angry: :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłby się taki co by tam poszedł do pracy.A jak ma 2000zł wypłaty to dlaczego wyciąga do ludzi rękę po kasę?Przecież ubieranie zmarłego należy do jego obowiązków,umycie także.
Ludzie ich sami tego nauczyli...Bo każdy wtykał do kieszeni jakiś grosz...A oni potem sami wołali o datki!!! :wacko: Nawet cenę ustalili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie złapali nikogo za rękę to i gówno udowodnią.
Masz rację.Mógł gość nagrać wszystko.Potem dobrać się do dupy tym hienom!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...