Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradzież kosmetyków w Puławach. Policja poszukuje sprawców i publikuje ich wizerunki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2019 r. o 11:27 Powrót do artykułu
Pewnie dzieci nadzwyczajnen kasty, lub po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciąć łapy,więcej nie zakradnie.ja musze ciężko zapierda..ć żeby coś kupić teraz mam jeszcze gadziny utrzymywać?z jakiej parafji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie z jakiej parafii oni są. Może ksiądz chodząc z kolędą ich rozpozna a raczej powinni sami się zgłosić albo wyjechać poza Europę ba fotki dobrej jakości. Debile kradną kamer nie widzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to na ulicę romów trzeba się udać i zapukać do pierwszego lepszego mieszkania w bloku mniejszości narodowej. Jakiś złodziej kosmetyków się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z budowy zginęły okna za 6000 zł w Kazimierzu to policja nie szuka, jak z Puławskiej drogerii kosmetyki za 1300 to szuka, wybiórczo jakby działa ta policja, może w Puławach lepsza jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba siostra Pani Dyrektor Anna N. z PZD Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to na ulicę romów trzeba się udać i zapukać do pierwszego lepszego mieszkania w bloku mniejszości narodowej. Jakiś złodziej kosmetyków się znajdzie.
 Ze zdjęć wynika że to niestety nie romowie debilu ,przez twoją nienawiść do nich zakłamujesz prawdę oczywistą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wybraliśmy Maja na prezydenta miał od razu zapanować ład i porządek i co to się dalej w mieście wypawia ja pytam?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie ślepy jesteś bo widać że to nie Romowie tylko Polacy widocznie nie tylko oni kradną a oczerniacie Cyganów  a ten wasz prezydent Maj to niech się weznie a nie tylko ocenia Cyganów  bo i u nas jest patologia !!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie z jakiej parafii oni są. Może ksiądz chodząc z kolędą ich rozpozna a raczej powinni sami się zgłosić albo wyjechać poza Europę ba fotki dobrej jakości.  Debile kradną kamer nie widzieli.
 Do takich "nowoczesnych" księża nie chodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ksiezy trzeba pujsc chodzą po kolędzie po domach to może znaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma bata, musi ich ktoś znać i rozpoznać. Ludzie nie bójcie się mówić , bo jeżeli będziecie milczeć to całe życie takie hieny będą nas okradać. Teraz ukradli kosmetyki a następnym razem może to być Twój,mój, Twojego lub mojego sąsiada auto albo dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam ich. Gdybyście mieli wiecej pytań do mnie to nic nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie kim jest ten mężczyzna? Jeśli nie to proszę dać znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem kim jest typ Ale się cykam mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to Mały Jurek z Tarnowskich Górek!Kobietę  też znam to Celina z Cwelina!Powiadamiam MO od ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzebać po fejsie i zaraz będzie wiadomo kim są:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnie policja przekazuje te komunikaty - mogliby chociaż zdradzić adres tej drogerii, jeśli nie chcą podawać nazwy firmy - może ktoś z czytelników był w niej tego dnia i przypomni sobie, że złodziei widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasa 4st z garów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie ślepy jesteś bo widać że to nie Romowie tylko Polacy widocznie nie tylko oni kradną a oczerniacie Cyganów  a ten wasz prezydent Maj to niech się weznie a nie tylko ocenia Cyganów  bo i u nas jest patologia !!!!!
 Oj bo kleksa puścisz.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...