Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krezusi i dłużnicy z rady powiatu puławskiego. Kto najwięcej zarobił?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2019 r. o 19:52 Powrót do artykułu
Mają rozmach s***syny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie mam ręki po wypadku, nie dostałem złotówki odszkodowania, nie mam na razie renty, pracuje za ok 2 tysiące złotych ale nie narzekam. Dziękuję JEZUSOWI BOGU WSZECHMOGĄCEMU za drugą rękę, za to że widzę, słyszę, mówię, chodzę. Za chleb powszedni, dach nad głową, bliskie osoby - a przede wszystkim że zbawił mnie, zmienił moje życie i daje mi wieczne obietnice. Tu wszyscy jesteśmy na chwilkę i nic ze sobą nie weźmiemy. Każdy czy miliarder, czy nic nie mający staną przed NIM twarzą w twarz. Jedni przed swoim PANEM i swoim Zbawicielem, a drudzy przed Sędzią - wybór należy do nas za życia - ht tp://mieczducha888.blogspot.com/2016/12/milion-polakow-umrze-przed-2020-rokiem.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan radny Mitruczuk nie podaje konkretnej kwoty posiadanych oszczędności, ograniczając się do wpisywania od kilku lat formułki „na cele bieżące”. Czy przepisy prawa pozwalają na takie wyjaśnienia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci młodzi co dopiero zaczynają to z pewnością po kadencji pochwalą się urobkiem. Wicik jeszcze na coś się załapie po tym jak go na wice w mieście nie wsadzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dochody to brutto czy netto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdź podobieństwo między politykiem a pasożytem wewnętrznym. Pasożyt wewnętrzny – organizm cudzożywny, który żyje wewnątrz innego organizmu i dla którego organizm ten jest żywicielem jako patogeny często jest przyczyną poważnych chorób, zwykle cec***e go duża wybiórczość pokarmowa i specjalizacja. Polityk żyje w strukturach państwa, które jest jego żywicielem, polityk często jest przyczyną poważnych problemów państwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Mitruczuk to niezłą karierę w Azotach zrobił (finansową też). Od aparatowego dzięki politycznej działalności do starczego specjalisty od niczego z pensyjką 10 tys./m-c. A zwykły szary pracownik bez pleców politycznych po 30 latach pracy nie ma kategorii docelowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chore ludziom do portfela zaglądać. Prywatne dochody powinny być dostępne tylko dla fiskusa, dla osób postronych nie. Do uujawniania owszem ale tylko za pracę w administracji publicznej. Wile normalnych osób nie wchodzi do polityki bo nie chce być wytykana palcami za swój dorobek zwłaszcza uczciwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze wiedzieć, że w Puławach przy odpowiednich kwalifikacjach też można dojść do takich piniędzy. To świetnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chore ludziom do portfela zaglądać.  Prywatne dochody powinny być dostępne tylko dla fiskusa, dla osób postronych nie. Do uujawniania owszem ale tylko za pracę w administracji publicznej.  Wile normalnych osób nie wchodzi do polityki bo nie chce być wytykana palcami za swój dorobek zwłaszcza uczciwy.
 No a jak się okazuje niektórzy idą do polityki aby się dorobić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak można efektywnie zarządzać budżetem miasta/powiatu, jeśli przy astronomicznych zarobkach na kierowniczych stanowiskach nie można odłożyć prywatnie ani złotówki, albo być zadłużonym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak można efektywnie zarządzać budżetem miasta/powiatu, jeśli przy astronomicznych zarobkach na kierowniczych stanowiskach nie można odłożyć prywatnie ani złotówki, albo być zadłużonym?
 Po prostu twoja "Ynteligentna   główka nie moze tego zrozumieć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, Mitruk zawsze z wiatrem ! - już chyba we wszystkich ugrupowaniach był, byle gdzie byle przy korycie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY RADA POWIATU UKRUCI TE BEZPRAWNE CHARCE SZEFOWEJ NADZORU BUDOWLANEGO???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...